Világ 61 Statisztikák, elemzések

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Nem értem mi a gondotok azzal, hogy a saját klánját támadja, nemeseli, hisz a Starkos vezetők ugyanezt teszik, kb csak Starkost foglalnak..
Egyszer akar tanulni valaki a vezéreitől, aztán egyből el van szídva mindennek, ki érti ezt :rolleyes:
Néha én is elgondolkodom, hogy vajon ők most ellenünk vagy velünk vannak?
Te mit tanultál red től? o_O:oops:
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.088
Nem értem mi a gondotok azzal, hogy a saját klánját támadja, nemeseli, hisz a Starkos vezetők ugyanezt teszik, kb csak Starkost foglalnak..
Egyszer akar tanulni valaki a vezéreitől, aztán egyből el van szídva mindennek, ki érti ezt :rolleyes:
Néha én is elgondolkodom, hogy vajon ők most ellenünk vagy velünk vannak?
Csak képzik a védő képességüket a többieknek, hisz elvileg a starkosok nem tudnak védekezni :)
 

Deleted User - 1537886

Vendég
Nem azt kérdezte, hogy mi nem jellemző a klánra.

Kérdés nélkül még nem belsőztek senkit , ahogy marrow is említette :)
Nagy Gimiking és triálos molnár , mely fiókból kényszerítve kirakták Smack kollegát , de faluit benyelték a beles tisztek :))
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.232
Egy klán sem különbözik a másiktól a szerveren.
Csaj a CSigák kihasználják a faluelönyüket a szövetséggel szemben, mert az kiderult, hogy nem a DaStark szövinél van az elöny, igaz David? :D
 
Utoljára szerkesztve:

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.088
Kérdés nélkül még nem belsőztek senkit , ahogy marrow is említette :)
Nagy Gimiking és triálos molnár , mely fiókból kényszerítve kirakták Smack kollegát , de faluit benyelték a beles tisztek :))
igazad van, legközelebb meg kérdezzük, hogy "figyu már, megengeded, hogy lebelsőzzünk amiért inaktiv vagy?"
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.354
Igazad van.

Hajrá 666,+az Emhácés birka..(kijött a sittröl papa?)

Három klanbol van kit kidobni még..

Tudom, nem értem 11 éve játszol, tuti a legjobb játékosuk is vagy, ezek a kezdők féltékenységükbe már kezdeni sem tudnak mit, ezért muszáj a legjobbat belsőzni nehogy kezdőnek tűnjenek! Le a sztárkokkal!?
 

tyukos...

Active Member
A reakció pontszáma
26
Kikönyörgött 2 jó falut és átadja az ellenségnek... De mint klantars igen kaptam tőle nemes vonatot... Normális az ilyen? Még jóval az előtt, hogy kizártak, csak úgy random küldte a fronton. Meg előtte tamadokat...

Menj inkább szihologushoz barátom.
Az a két falú elég jól volt védve.
Persze hogy a molnár barátod ,irt suppinak,kitiltottak 24 órára.
Leadta a drótot a nyálasoknak.
Hajrá Molnár 777
Csináld
Nem számít semmi csak a pont.
Amúgy be.....
És te is 24
 
Fent