Világ 75 Stat

bbbenyo111

Active Member
A reakció pontszáma
90
Fogalmatok sincs, mennyire jó az esélytelenek nyugalmával játszani! :) Degredáljatok nyugodtan Minket. Azt hiszem volt már egy olyan szerverünk, ahol jó ha 5%-ot kaptunk az esély latolgatásokból... és azt ha emlékezetem nem csal meg is nyertük.

Persze mindenkinek joga a saját véleményét ITT megosztani, és nyilván vannak és lesznek is akik ezekre alapozzák majd a véleményüket.

Én viszont egészen mást látok ezekben...
1. A Dream diplomáciai megkeresését az AIH elutasította
2. A Dream szorosabbra kívánja vonni a szövetségét az Ünneprontokkal az ASG ellen. ( egy 5% ra taksált klán ellen.... nem semmi! :) )
3. Mind a Dream mind az Ünneprontók pánikolnak az AIH-tól. Szeretnék megelőzni, hogy dipó alakuljon ki az ASG és AIH között!

Én ezt látom az "elemzéseitekben" és nem...nem fogom indokolni, hogy miért gondolom így! :)
Van ám még valami amit figyelmen kívül hagynak a tisztelt kollégák... a legnagyobb hiba amit egy véleményalkotó véthet... az pedig, az EMBER. :)
Egyszer kelek fel ugy hogy nem akarom megolni magamat erre jon ez Moderált tartalom
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Az igazság szokott fájni Benyo.... :D

Bár a leírtakban nagyon kevés igazság található.


DREAM megkeresése egy klán záródásig szólt AIH részére.
Az egész pontosan az még 18 napig tartana,kétlem hogy komolyan ezen ajánlatot 1 tényleges diplomáciának tekintenék,hisz 18 nap múlva kb annyi lesz hogy ténylegeseb kezdenek a frontok kirajzolódni.
Gondolom ezzel kapcsolatban elfelejtettek tájékoztatni a részletekről.. :)

Ünneprontók s a DREAM szorosabbra kívánja venni a diplomáciát?

Miért? Eddig laza volt?
+Milyen ASG ellen? Megint az Ego s az ASG sztárolása szól belőled.
Ünneprontókkal már a világ előtt megködtetett a szövi mikor még nem lehetett tudni ki jön s ki nem.

Veletek alapból nem számoltunk,mert elvileg utolsó utáni ASG volt a 65-ön.
(DREAM is már sokadik utolsó világát éli,mielőtt valaki régről beszól! :D)

ASG s AIH diplomáciától miért kellene pánikolni?
Ez az egész amit leírtál nem elemzés hanem 1 rávezetés akar lenni ahogy mindig is csináltad.

Csak ezúttal a kérdés AIH-t akarod meggyőzni a kommenteddel vagy a "Tagjaid"?
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
586
Fogalmatok sincs, mennyire jó az esélytelenek nyugalmával játszani! :) Degredáljatok nyugodtan Minket. Azt hiszem volt már egy olyan szerverünk, ahol jó ha 5%-ot kaptunk az esély latolgatásokból... és azt ha emlékezetem nem csal meg is nyertük.

Persze mindenkinek joga a saját véleményét ITT megosztani, és nyilván vannak és lesznek is akik ezekre alapozzák majd a véleményüket.

Én viszont egészen mást látok ezekben...
1. A Dream diplomáciai megkeresését az AIH elutasította
2. A Dream szorosabbra kívánja vonni a szövetségét az Ünneprontokkal az ASG ellen. ( egy 5% ra taksált klán ellen.... nem semmi! :) )
3. Mind a Dream mind az Ünneprontók pánikolnak az AIH-tól. Szeretnék megelőzni, hogy dipó alakuljon ki az ASG és AIH között!

Én ezt látom az "elemzéseitekben" és nem...nem fogom indokolni, hogy miért gondolom így! :)
Van ám még valami amit figyelmen kívül hagynak a tisztelt kollégák... a legnagyobb hiba amit egy véleményalkotó véthet... az pedig, az EMBER. :)
Ha bevesztek lehozom nektek, már Hájteknek ajánlottam duált, de nem adja be könnyen a derekát...
Ha visszavonod a száműzetésem akkor +30%-al megnő az esélyetek ;)
Lehoztam a kotlósnak is, eskü, az ilyen gátihód meg nemzetközis dízséj nem értek semmit.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
De kár hogy nincs most időm fullosan tolni de külsőre jövök mert ugy èrzem itt buli lesz
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Mint a KUBI klán vezére, én is meg kell, hogy jelenjek!

A klán oszlopos tagja ÉN... beolvadtam a DREAMbe, míg a tagságom többi tagja kémkedik és bomlasztja az ASG-t, a :( (bár ők szövetségesek, de erről nem kell tudniuk), és az AIH-t.....

A világ eddigi alakulása:

Sajnos a világ eddig nem úgy adta ki, mint vártuk......a kezdő védelem lejárta után, laza kémlelésnek indult.... és HÁBORÚT robbantottam ki, egy derűs őszi napon, szeptember 15.-én 11 óra magasságában. Azóta a Társammal, átálltunk a védők gyártására, mert megijedtünk. :eek:

Szeptember 16. Morálos lett az ASG.... vissza kell venni.....

Szeptember 17.-én Among Us-oztunk pár :( taggal, hogy elmélyítsük szövetségünk, illetve ármánykodjuk, és a hatalmak megbuktatását tervezzük.

Szeptember 18. Az ASG körülöttünk elkezdett ppzni, mert hagytam nekik, hogy ők is hozzáférjenek a tőzsdéhez.... elvégre az ő kontijuk a K44.

Szeptember 19. A fiók vegetál, mert drága a nehézló.

Szeptember 20. Még mindig kevés a nehézló........ illetve Smatte visszatért a klánháborús dc-re.

Az esélyeket latolgatva, és a kémeim információt felhasználva, a győzelemre leginkább megérett klán...... sajnos nem indult a világon.
 

bbbenyo111

Active Member
A reakció pontszáma
90
Mint a KUBI klán vezére, én is meg kell, hogy jelenjek!

A klán oszlopos tagja ÉN... beolvadtam a DREAMbe, míg a tagságom többi tagja kémkedik és bomlasztja az ASG-t, a :( (bár ők szövetségesek, de erről nem kell tudniuk), és az AIH-t.....

A világ eddigi alakulása:

Sajnos a világ eddig nem úgy adta ki, mint vártuk......a kezdő védelem lejárta után, laza kémlelésnek indult.... és HÁBORÚT robbantottam ki, egy derűs őszi napon, szeptember 15.-én 11 óra magasságában. Azóta a Társammal, átálltunk a védők gyártására, mert megijedtünk. :eek:

Szeptember 16. Morálos lett az ASG.... vissza kell venni.....

Szeptember 17.-én Among Us-oztunk pár :( taggal, hogy elmélyítsük szövetségünk, illetve ármánykodjuk, és a hatalmak megbuktatását tervezzük.

Szeptember 18. Az ASG körülöttünk elkezdett ppzni, mert hagytam nekik, hogy ők is hozzáférjenek a tőzsdéhez.... elvégre az ő kontijuk a K44.

Szeptember 19. A fiók vegetál, mert drága a nehézló.

Szeptember 20. Még mindig kevés a nehézló........ illetve Smatte visszatért a klánháborús dc-re.

Az esélyeket latolgatva, és a kémeim információt felhasználva, a győzelemre leginkább megérett klán...... sajnos nem indult a világon.
Kubi,nem csak miattad robbant ki haboru :( en melletted vagyok!! Esku nem en vagtalak le Electricalba
 
Fent