Világ 75 Stat

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Kicsit elkanyarodtunk.
Írok 1 kis szösszenetet akkor én is.

K44.
Talán a leginkább izgalmas konti lesz hisz ASG fő kontinense,de vannak játékosok a DREAM és :( klánból is.
ASG elég tömbös,s mint előtte statokból látható gyűjtöget főleg.
Úgy vélem stabil védekezésre építik a stratégiát,hisz északon Barcsáék,mögöttük 1 =V= klán,alattuk DREAM.
3 oldalról várható harc,bár ASG azért mindenki tudja alapból 1 védekezésre orientálódott klán,szóval sokat számíthat hogy mi lesz a konti kimenetele.
ASG ha megmarad, DREAM és :( klán is bajban lehet mert másik oldalról ott az AIH klán,a folyamatos 2 front pedig igen megterhelő lesz.

1-es sebesség miatt viszont úgy vélem mire eldől a kontinens sorsa hónapok telhetnek el.

K45.
Sima :( kontinak néz ki,aki kb nem velük van az szinte mind pp-zik..
Legnagyobb gondjuk itt max a morál lehet később,illetve a sok nemes gyártás.

54.
Itt is elég érdekesen néz ki a helyzet.
DREAM fő kontinense, ASG2 telibe DREAM-re regisztrálva.
Nyugatról pedig pár átlógó,s utólag beregisztráló AIH játékos.
Mondhatni itt már most harc megy a kontinensért.
DREAM kontinensnek mondanám,ami kérdéses hogy az ASG2 mennyire tudja lassítani a DREAM klánt.
Ha hatékonyan teszik,akkor elég bajos lehet később,mert AIH területet tud lopni a kontinensről,így előnyhöz jut.

55.
Sima AIH kontinens.
2 AIH klán pár faluhúzóval valamint mögöttük 1 kezdőbb SyN klán.
Minimális lassítás talán lesz a SyN klántól de ezt is csak azért tudják talán mert annyira tömbösen vannak.


Meglátások:

Mivel igen hamar záródnak a klánok,úgy gondolom kb mindenki még azon fáradozik hogy stabilizálja a jövőbeli frontjait,s a kontinensén mielőbb egyeduralkodó legyen.
Területileg AIH az akik már most jobb helyzetben vannak a többi klánnal szemben,mert a 2 klános reggel kb lefedték a kontinenst.
Náluk kb a legfontosabb a megfelelő játékosok elhelyezése frontra,s a hátország mielőbbi kiépítése.
Legrosszabb helyzetben véleményem szerint az ASG van,valamint a DREAM.
Mind a 2 klán kontinensére átnyúlnak a nyugati riválisok,s egymással is fedik a területeket.

Esélyeket írni még korai,de jelenlegi állás szerint AIH 1 kis előnyben van a többi klánnal szemben.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
A diplomácia lesz egy nagy kérdés, hogy ki kivel köt ideiglenes szövit vagy MNT-t. Lehet AIH és Ünneprontók azt mondják, hogy tesa húzzunk be 2-2 kontit oszt utána 1v1 letoljuk. Sok forgatókönyv kialakulhat. Én még mindig azt mondom, hogy ASG esélytelen, őket ki is húznám a listáról. Dreamnek akkor van reális győzelmi esélye, ha az AIH nem feléjük indul meg, hanem az Ünneprontókat ütik és ők addig nyugodtan bucira verhetik yugi szavaival élve a királyt.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Tolem is egy kis elemzes, hogy en hogy latom a szerver alakulasat
Szazalekokra lebontva:

AIH:35%
Dream: 30%.
Szomoru smile: 30%
ASG: 5%

Hogy miert ? Nem, nem lenezesbol irom ezt, tehat senki se vegye magara.

Velemenyem szerint az AIH-nak a legjobbak az eselyei a szerver gyozelemre a kesobbiek folyaman, rengeteg jatekosuk van es hasznalhatoak is, de persze ott is van selejtes jatekosbol boven, de gondolom lemorzsolodnak 1-2 het mulva hisz kb ennyi idejuk lesz nekik is fixalni a csapatot es a vegso 50 jatekost kivalasztani. Vagy fent tartanak egy "B" klant akik majd a kisebb moralosokat takaritjak es hasonlok. Bar sok hasznuk nem lesz ezen kivul.

A Dream klant acelosabbnak vélem, de nekik lesz a legnehezebb dolguk a kontin, hiszen ott egy ASG es a hatukba jon egy AIH, kepesek lesznek fixalni hisz szerintem naluk van a legtobb pps jatekos, de ezek a pps jatekosok hatalmas elonyt szerezhetnek maguknak rovid idon belul es ezert is hiszem azt, hogy az ASG csak ideig oraig tartja fel majd oket. Az AIH reszt pedig fixalni is kepesek lesznek mert megvan a jatekos allomanyuk. Jo kis csapat vergodott ossze ott, kivancsi leszek, hogy mit alkotnak :p

Unneprontok: A "nagy harmas" kozul minket sorolnam be az utolso helyre, hisz komolytalanul komolyak vagyunk :p A kontinon nem hiszem fogunk nagyobb ellenallasba utkozni hisz akit nem utunk be azt megvesszuk :D jaj rossz forumra irom ezt szerintem :O Viccet felreteve, szerenyen es csendben tesszuk a dolgunk, igyekszunk a legjobb tudasunk szerint jatszani es elvezni a jatekot amennyire csak lehet. Barki barmit mond nekunk ugyis nagyobb :p

ASG: Bocsanat, hogy ennyire keves eselyt latok a Ti gyozelmetekre Gabor, de ugy gondolom, ezt te is tudod es erzed, hogy ezt a szervert max ugy nyerheted meg ha feloldod a szamuzetesunk es belepunk a soraidba, van ra 2 heted még, gondolkozz el ezen, es talan lehozzuk neked :p Poent felreteve szerintem hatalmas nyomast fog kapni a klanod, es vedekezesre ha beallsz akkor magadnak asod meg a sirod a csapatoddal egyutt, hisz a csapatod akkora tomegklan lett amit evek munkajaval se tudnal fixalni. Nincs meg az a csapat nalad akikkel kepes lennel a gyozelemre, egyszeruen 5% is sok amit adtam, teruletileg max feltartani fogod tudni az ellenseget, de azt is meddig ? Nyilvan sok sikert es nyugodt konferenciabeszelgeteseket kivanok, stresszmentes korulenyekkel :p
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Az Asgt egyedul a FS birta lenyomni tisztessegesen. Az osszes tobbi proletar undorito dolgokhoz folyamodott. Nincs mit ezen szepiteni, anno en is direktbe keresztbe raktam nekik..es meg hanyan?? Rengetegen evrol evre elrontottak a jatekukat es meg mindig ittvannak:) Tehat nem talalnam oket gyengeknek, Sot! Vedekezesben igenis erosek es osszetartoak. Tamadasban pedig ugyanilyenek lesznek, mert elarulom neked/nektek..Gabor rengeteget valtozott. Ami nekem is furcsa, meghallgatja a masikat, beiismeri ha nincs igaza, nincs semmi feszultseg.

Egyszoval, igen..eros kerete van majdnem minden klannak. Rengeteg nagyobb jatekos van itt:) Nincsenek legendasok, egesz egyszeruen vannak meg olyan jatekosok akik tudnak logikusan gondolkozni es ezt tudjak is a jatekban alkalmazni. (Na meg persze egy valag pp). Ok is ugyanolyan eselyesek mint barki mas a szerveren.

Ne irjunk le egy masik csapatot azert mert nem pattanasos feju huszonevesekbol all.

Szep napot, Jo jatekot.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Az Asgt egyedul a FS birta lenyomni tisztessegesen. Az osszes tobbi proletar undorito dolgokhoz folyamodott. Nincs mit ezen szepiteni, anno en is direktbe keresztbe raktam nekik..es meg hanyan?? Rengetegen evrol evre elrontottak a jatekukat es meg mindig ittvannak:) Tehat nem talalnam oket gyengeknek, Sot! Vedekezesben igenis erosek es osszetartoak. Tamadasban pedig ugyanilyenek lesznek, mert elarulom neked/nektek..Gabor rengeteget valtozott. Ami nekem is furcsa, meghallgatja a masikat, beiismeri ha nincs igaza, nincs semmi feszultseg.

Egyszoval, igen..eros kerete van majdnem minden klannak. Rengeteg nagyobb jatekos van itt:) Nincsenek legendasok, egesz egyszeruen vannak meg olyan jatekosok akik tudnak logikusan gondolkozni es ezt tudjak is a jatekban alkalmazni. (Na meg persze egy valag pp). Ok is ugyanolyan eselyesek mint barki mas a szerveren.

Ne irjunk le egy masik csapatot azert mert nem pattanasos feju huszonevesekbol all.

Szep napot, Jo jatekot.
O csak leirta a véleményét. Mindenki másképp gondolja s látja a dolgokat. Te/ti/bárki más leírhatja ahogy látja.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
Fogalmatok sincs, mennyire jó az esélytelenek nyugalmával játszani! :) Degredáljatok nyugodtan Minket. Azt hiszem volt már egy olyan szerverünk, ahol jó ha 5%-ot kaptunk az esély latolgatásokból... és azt ha emlékezetem nem csal meg is nyertük.

Persze mindenkinek joga a saját véleményét ITT megosztani, és nyilván vannak és lesznek is akik ezekre alapozzák majd a véleményüket.

Én viszont egészen mást látok ezekben...
1. A Dream diplomáciai megkeresését az AIH elutasította
2. A Dream szorosabbra kívánja vonni a szövetségét az Ünneprontokkal az ASG ellen. ( egy 5% ra taksált klán ellen.... nem semmi! :) )
3. Mind a Dream mind az Ünneprontók pánikolnak az AIH-tól. Szeretnék megelőzni, hogy dipó alakuljon ki az ASG és AIH között!

Én ezt látom az "elemzéseitekben" és nem...nem fogom indokolni, hogy miért gondolom így! :)
Van ám még valami amit figyelmen kívül hagynak a tisztelt kollégák... a legnagyobb hiba amit egy véleményalkotó véthet... az pedig, az EMBER. :)
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Jó de én csak botok ellen nyomom magam otthon xd
Mini térképen álltalában Hard ellen, eggyes kort vagy a hármasat fejlődések nélkül mert azt már meguntam
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
3. Mind a Dream mind az Ünneprontók pánikolnak az AIH-tól. Szeretnék megelőzni, hogy dipó alakuljon ki az ASG és AIH között!

Jót tett neked az a pár hónap pihi Gábor, jóval szerényebb lettél. Mielőtt abbahagytad, úgy nézett volna ki ez a mondtat, hogy a Dream és a smiley klán pánikolnak az ASG-től :D
 
Fent