Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Mi értelme van a speednek ha soha nem lesznek kizárva a csalók ? :) a tárazás gyakorlatilag illegális ( hanem így van javítsatok ki ) semmi értelme nincs ugyan azoknak köröknek ugyan azzzal a mezőnnyel
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Mi értelme van a speednek ha soha nem lesznek kizárva a csalók ? :) a tárazás gyakorlatilag illegális ( hanem így van javítsatok ki ) semmi értelme nincs ugyan azoknak köröknek ugyan azzzal a mezőnnyel

A tárazás szabályos, minden országban, mindaddig amíg nem illegális eszközzel történik. Szabálysértéseket a support rendszeren keresztül jelenthetsz.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
lehet hogy tudatlan vagyok sőt tutti,de mi az a tárazás? vagy mire használható szó játékba?
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
A tárazás szabályos, minden országban, mindaddig amíg nem illegális eszközzel történik. Szabálysértéseket a support rendszeren keresztül jelenthetsz.

Ez aztán a remek.. Régebben bezzeg bannoltak érte engem is meg szikit is sőőt még Freedomot is... Most meg újra szabályos? :O Az aztán csodás..
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Jó volt ez a speed, még sok ilyet kérünk! :rolleyes:
csinajjal tobb lovat. elveszitetem 600 bol 500at amig ki irtottam a masik 3mat asztan igy tobb volt mint nallad utanna pedig a falu az jo volt talan kicsi a tanya meg a fal. Nem volt vedo meg 7 felett csak vasbanya kell amugy jo volt.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
csinajjal tobb lovat. elveszitetem 600 bol 500at amig ki irtottam a masik 3mat asztan igy tobb volt mint nallad utanna pedig a falu az jo volt talan kicsi a tanya meg a fal. Nem volt vedo meg 7 felett csak vasbanya kell amugy jo volt.
Jaja, most elég szarul ment a kl képzés, későn kapcsoltam, hogy kéne húzni a vasbányát xd Illetve 1-2x próbáltalak hazakísérni is, de azt még gyakorolnom kell ilyen gyors szerón. :D
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
haza? engemet? mit? a fake rombolomat vagy azonos csapatot azonosal?
A vegen be engettelek lassad mim van ha nembaj nem rosszbol csak amit irottam tegnap.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
de en meg mondom: nem ertem az mit?
katapultot vagy lovasokat?
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
A pacikat nyilván, nem a fakeket. Csak egyszer lekéstem, el sem indítottam, egyszer meg egyből vissza is hívtam. :D
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
en vartam amugy hogy Te is joszol a tobbivel :D manapsag vegig ilyen 6v2 (+1 fel aktiv emberunk Swag) gamet nyomtunk. fura volt az hogy nincsen tulero :(
de nem baj

hmmm igazabol attol tartok en magam rohantatom a embereket a epites fele mer probalnak utannam haladni :D igy meg nem kepeznek annyit erre rajott ma egy jatekos sooo lebuktam
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ongoing szerverbe mennyire lehet belenyulni? Mondjuk az én fiokomnak a kezdovedelmet ellehet törölni?
 
Fent