Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser15256

Vendég
Mindenkinek javaslom a cseh speedet! Szinte folyamatosan futnak rajta körök, éjjel is. A körök pár órásak, így nem fajulnak több napos barbizóversennyé. Magas jutalmakat osztanak, PP-ben. A színvonal sem rossz, és legtöbbször alacsony pontú a kezdőfalu (kb. N1). Kezdőknek remek tanulási terep, tapasztaltaknak jó kihívás! Amennyire átnéztem, náluk futnak a legjobb speedek mostanság.

https://www.divokekmeny.cz/page/speed/rounds/future

A magyar speedet pedig engedjük el,januárig be vannak rakva a körök, de általában hetente, a körök zömében több naposak, ráadásul hétköznap, ráadásul nem is PP-ért...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Hosszas gondolkodás és mérlegelés után arra jutottam, hogy a fórumhoz fordulok segítségül a kérdésem megválaszolása érdekében, amely napok óta foglalkoztatja fantáziámat.
Nézegettem, olvasgattam, informálódtam, számolgattam, embereket kérdezgettem, de mégsem sikerült rájönnöm, hogy valóban mi történt és mi, miért van így.
A Klánháború Speed körök régen prémium pont formájában voltak jutalmazva. Rövid köröknél átlagban 10 ppt adtak 1 óráért (pl. 4 órás körre 40 pp). Hosszú köröknél is viszonylag magas volt a jutalmazás.
Viszont visszatekintve egy hosszabb periódusra mind csak prémium funkciókat lehetséges nyerni, amely nagyon jó, semmi bajom nincs vele, hiszen ez is egy teljes értékű nyeremény. Viszont úgy gondolom, hogy a prémium pontok jobb megoldás volt, hiszen a játékos maga dönthette el mire használja fel őket, illetve hogy mikor aktiválja, akár évekig raktározhatta, de akár át is adhat barátainak, vagy esetleg egy másik fiókjára.
De ezek még mindig elhanyagolandó dolgok, és szinte szóra se méltóak, az mellett hogy már a speed is "veszteséges" a nyerő játékos szempontjából. Régen megvolt jutalmazva az eltöltött időért és az ügyességért, viszont jelenleg ha csak prémium fiókot és farmkezelőt lehetséges nyerni, akkor az elengedhetetlen fiókkezelőt prémium pontokból kell megvenni. Viszont ha ezt nem lehet nyerni akkor csak vásárlás útján lehet megszerezni őket.
Amit persze megértek, hiszen mint minden online játéknak, a Klánháborúnak is szüksége van bevételre. Viszont eddig a Speed a játékosok tudásának értékeléséről, megjutalmazásáról szólt, arról hogyha valaki nyer akkor valóban nyer, és nem anyagi kárral távozik, a sok befektetett energia és idő mellett.
Úgy gondolom, hogy érdemes lenne a jövőben esetlegesen fiókkezelői nyereményt is biztosítani a játékosok számára, nem feltétlen gondolom azt hogy vissza kéne állni a pontokra. Viszont személyes véleményem szerint sokkal hasznosabb volna, ha valamilyen formán a Speeden való játszás legalább az azon a szerveren fedezné a prémium funkciókat.
A jövőben esetleg lenne arra lehetőség, hogy az általam leírt javaslatokon, észrevételeken elindulva egy kicsit még tovább fejlesszünk a speed körökön, és a játékot ezáltal még élvezhetőbbé tegyük mindenki számára?
Köszönöm nagyon szépen azon segítő személyek türelmét akik elolvasták levelemet!
Akik ebben az ügyben tudnak segíteni, esetleg a Klánháború Csapat bármely tagja, aki valamilyen válasszal tudnak nekem szolgálni, annak iszonyatosan szépen megköszönném!
Mindenkinek egy kellemes napot és további jó játékot kívánok!
Üdvözlettel,
STALKER-X
 

DeletedUser19076

Vendég
Tényleg jobb volna a pp kapnánk a nyereményét hisz azt bárhol aktiválhasuk és kezelőt is tudnánk venni belőle...
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Azt eltudnátok adni a türelmi idő lejártával, az pedig nem jó az Innonak.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves tysonka!
Az állításod bár érthető, mégsem feltétlenül logikus. Hiszen más országokban továbbra is nyerhetnek a játékosok pontokat, és régen itt is így volt. Viszont ahogy írtam, ez nem feltétlen kell pontok formájában legyen, jó volna ha fiókkezelőt is lehetne nyerni, és akkor biztosak lehetünk abban, hogy mindenki számára a legjobb megoldást találtuk meg.
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözletem!
Kérdésem az lenne, hogy Sárkányváras körök többet soha nem lesznek?
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Nem gond, megkapta a büntetéséét tőlem is meg a support tól is. Ez elég. Mellesleg realizáltam itt jobban lehet keresni mint a tőzsdén o_O gyakori vendég leszek^^
 

DeletedUser19568

Vendég
Valahol ki lesznek függesztve minden kor végén ki mennyit pontot nyert és oszbe mennyi pontja van és úgy hányadik?
 

DeletedUser20169

Vendég
Bocsánat hogy bele szólok,de egy bajnokságon nem hogy szigorúbb szabályt kéne adni?
nem pedig könnyíteni a szabályzaton.?
mi az már hogy egy bajnokságon saját magát támadja a LET,LEV miatt?
És akkor ő a pro játékos?
Hogy van ez?
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Bocsánat hogy bele szólok,de egy bajnokságon nem hogy szigorúbb szabályt kéne adni?
nem pedig könnyíteni a szabályzaton.?
mi az már hogy egy bajnokságon saját magát támadja a LET,LEV miatt?
És akkor ő a pro játékos?
Hogy van ez?

Vadvirág visszatért ez hányadi külső fórumos fiókod? xd
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Bocsánat hogy bele szólok,de egy bajnokságon nem hogy szigorúbb szabályt kéne adni?
nem pedig könnyíteni a szabályzaton.?
mi az már hogy egy bajnokságon saját magát támadja a LET,LEV miatt?
És akkor ő a pro játékos?
Hogy van ez?

Összeszedted már a önbecsülésed a legutóbbi pofon után vagy még most is beleszédül az is aki segít felfogni?

azt most jössz visszavágót kerni vagy húzzak sorszámot amíg számításba veszel?

Én
 
Fent