Kibeszélő Speed ismertető kibeszélő

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

Deleted User - 1528109

Vendég
Kedves játékosok,

Ez a topik az alábbi linken publikált ismertető anyag lévén jött létre. Kérlek benneteket, hogy a topikot használjuk értelemszerűen, tartsuk meg kibeszélőnek és törekedjünk arra, hogy valóban értelmes viták, eszmecserék történjenek benne.

Link:
Speed ismertető
 

kisbohoc

New Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
14
Egy körvonalnak nem rossz a kezdő játékosok számára akik szeretnének fejlődni, de:
N1 en már odaveri bármelyik játékos aki tud játszani
Ilyen röviden nem lehet megfogalmazni egy speed szerver stratégiát, mindig a környezethez kell alkalmazkodni, illetve az ellenfelekhez ( a jobb, említésre érdemes ellenfelekről van szó, nem pistikéről aki feljött gyártani 200 kardost )
A sereg típusát is ezek alapján érdemes kialakítani.
Viszont tetszik, hogy a lándzsásoknál meg van említve a mennyiség:))
Sajnos a Magyar Speeden ritkán jönnek létre olyan körök ami egy "speed" szerverre hasonlít, itt megemlíteném a román szervert, ahol ki tudod magad próbálni ha megfelelő körre mész be.

Szükséges dolgok amiket a játék középső szakaszában érdemes megtanulni haszálni:
Dodge script ( megtalálható fórumon )
Időzítés
Hazakísérés
Katapultok megfelelő használata ( ha szükséges )
Támadás ( Teljes sereggel támadjak? Hagyjak otthon néhány lovat esetleg? A kardokat elküldjem vagy ne? Legyen bárdosom erre az időszakra vagy ne? Katapultot gyártsak? Kosom mennyi legyen? Mikor gyártsam le az első kosomat? )

Illetve a játék közepe-végére néhány:
Vonatvágás
Vonatvágás saját faluból visszahívással
Vonat megfelelő elosztása ( ellenfél seregétől függően )


Összeségében támogatom Bailey.ca írását bár fogalmam sincs ki ő, de jó látni, hogy foglalkozik picit a speed világával:))
A mostani játékosok 99%-a biztos tanulni fog belőle.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Hello

Ha le irnak mindent hogy mit hogy kell csinalni akkor senkise tudja a sajat modszereit kiepiteni ugy Meg nem halad. Ez a start n0-n4ig okkes. Felette Mar ugy ki van epitve a falu hogy az is tud foglalni falut aki eletebe elosszor lat ilyen jatekot. Es a hangsuly hogy ez a start hogy konnyubb legyen a kezdes nem az hogy mit csinalja utanna. Technika t hiaba irom le ha nem csinalja valaki nem tudja sose Meg csinalni majd plus elmarad egyenileg mer masokhoz akar majd hasoolot csinalni akkor pedig bukik.

A hogy ki vagyok. Mar egy ideje nem vagyok speedben tul active de


B.
 

kisbohoc

New Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
14
Sajnos ezek a ranglisták nem igazán mutatnak érdemleges információt, SatulVatraMoldovitei Globális Top 2 mégis pár hónapja én tanítottam.. :'D

Viszont egy Speed bajnokság keretein belül szívesen megnézném ki mit tud:)
Ha Support is benne van egy hasonló koncepció megalakításában ;)
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
egy RO jatekot ne hasollitsad ossze egy .net vagy uk val. a RO jatekosokat nem szeretik sehol. A en fajtam ha be maszik 4-5 ilyen RO jatekos inkabb nem megyunk be. Scriptes emberek ellen nem fogunk feleslegesbe be menni. Bar ott is van normalis
 

kisbohoc

New Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
14
Tisztában vagyok a román játékosok stílusával, a script használatuk ellenére is el lehet őket verni, és köztük is vannak egyébként normálisak :D


Viszont itt 20-25 játékos játszik egyszerre csapatszinten akár :D Az egy picit más élmény, ezért is említettem meg.

Néha azért belefut az ember egy ilyenbe, dehát megesik:)

RO Speed timing.pngRO Speed.png
 

kávé

New Member
A reakció pontszáma
2
egy RO jatekot ne hasollitsad ossze egy .net vagy uk val. a RO jatekosokat nem szeretik sehol. A en fajtam ha be maszik 4-5 ilyen RO jatekos inkabb nem megyunk be. Scriptes emberek ellen nem fogunk feleslegesbe be menni. Bar ott is van normalis


ha egy embere mentek rá4-5-6kb olyan a másiknak mint ha valaki illegál scriptel menne rá.
esélye se nincs le védekezni annyi embert egyedül.te se tudod,volt rá példa mikor a profilodon ott volt ja de nem érek rá és le léptél.
mi a véleményed mondjuk a *Sp33D-FreaK* ről aki 1000 támadást néhány mp alatt ki tol?
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Helloka Virag,

volt egy uk bajnoksag tele minden fajta jatekosokkal mindenhonnan. 9 jatek volt. 5x nyertem en 4x egy masik german jatekos igy nyertem a dologot. 4x kaptam ki ebbol volt hogy sokv2be csinaltuk a dolgokat (Choofa + En voltunk, Choofa a volt tanitom). neha sikerul neha meg nem sikerul. ez sok dologtol fuggo dolog. hmmm. En inkabb coordinator vagyok a speed vilagba es rombolo. ha nem tud egy csapat egybe mozogni lehetnek 20an is de akkor is le lessznek egyesevel vadaszgatva. Erre volt a pelda mikor paranolmal al ketten voltunk ellenetek meg azt hiszem a LEGIO volt (@rabneo 2 tarsa @wolfer meg valami indian nevu jatekos + 1meg valaki akire nem emlekezek mar osszesen 6v2 be) es nem sokra mentetek velunk. ennek eggyik oka hogy esz nelkuli tamado gyartas es coordinatio nelkul nem lehet mozogni nagyon vagyis lehet csak akkor mindig buktazas lessz a vege.
Aki meg csal az meg elmehet kexet kapalni.
 

kávé

New Member
A reakció pontszáma
2
Helloka Virag,

volt egy uk bajnoksag tele minden fajta jatekosokkal mindenhonnan. 9 jatek volt. 5x nyertem en 4x egy masik german jatekos igy nyertem a dologot. 4x kaptam ki ebbol volt hogy sokv2be csinaltuk a dolgokat (Choofa + En voltunk, Choofa a volt tanitom). neha sikerul neha meg nem sikerul. ez sok dologtol fuggo dolog. hmmm. En inkabb coordinator vagyok a speed vilagba es rombolo. ha nem tud egy csapat egybe mozogni lehetnek 20an is de akkor is le lessznek egyesevel vadaszgatva. Erre volt a pelda mikor paranolmal al ketten voltunk ellenetek meg azt hiszem a LEGIO volt (@rabneo 2 tarsa @wolfer meg valami indian nevu jatekos + 1meg valaki akire nem emlekezek mar osszesen 6v2 be) es nem sokra mentetek velunk. ennek eggyik oka hogy esz nelkuli tamado gyartas es coordinatio nelkul nem lehet mozogni nagyon vagyis lehet csak akkor mindig buktazas lessz a vege.
Aki meg csal az meg elmehet kexet kapalni.


ne gyere olyannal ami csaka te fejedbe él.köszi.
szóvel ezek után te még mindig azt állítod amit itt egy év alatt össze raktatok nagy nehezen igazából ér is valamit speeden?
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Yapp. Megtanitok nehany szerencsest csapatba mozogni. Akibe van eleg akaras.
 

kávé

New Member
A reakció pontszáma
2
Yapp. Megtanitok nehany szerencsest csapatba mozogni. Akibe van eleg akaras.
ez igen karcsú válasz. itt a anyagról beszélek.szerinted az elég komoly oktató anyag arra nézve ki legyen jó speedes vagy nem?

melyik résznél van szó a csapatba mozgásról?mert én csak azt látom hogy falu húzás.... xd
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
A ketto nem = 1 el
Ahogy le van irva: kezdes tutorial nem coordinator elmelet
bar mar irom a tobbit a mire meg lettem kerve hogy es mikor mit erdemes en hogy csinalom mitol valtozik egy vagy masik lepesem hogy kit tamadok / tamadunk.
 

kisbohoc

New Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
14
Kedves Bailey.ca, most már kíváncsi vagyok arra a játékra, van egy szabad helyünk Speed világbajnokság practice meccsre holnapi nap.



ez igen karcsú válasz. itt a anyagról beszélek.szerinted az elég komoly oktató anyag arra nézve ki legyen jó speedes vagy nem?

melyik résznél van szó a csapatba mozgásról?mert én csak azt látom hogy falu húzás.... xd

Kedves Vadvirág.. :D

Ahoz hogy csapatban tudj mozogni, játszani értelmes emberekkel,
alapvető dolog, hogy ne verjelek el már az első 1 órában :D
 

rabneo

Member
A reakció pontszáma
44
Helloka Virag,

volt egy uk bajnoksag tele minden fajta jatekosokkal mindenhonnan. 9 jatek volt. 5x nyertem en 4x egy masik german jatekos igy nyertem a dologot. 4x kaptam ki ebbol volt hogy sokv2be csinaltuk a dolgokat (Choofa + En voltunk, Choofa a volt tanitom). neha sikerul neha meg nem sikerul. ez sok dologtol fuggo dolog. hmmm. En inkabb coordinator vagyok a speed vilagba es rombolo. ha nem tud egy csapat egybe mozogni lehetnek 20an is de akkor is le lessznek egyesevel vadaszgatva. Erre volt a pelda mikor paranolmal al ketten voltunk ellenetek meg azt hiszem a LEGIO volt (@rabneo 2 tarsa @wolfer meg valami indian nevu jatekos + 1meg valaki akire nem emlekezek mar osszesen 6v2 be) es nem sokra mentetek velunk. ennek eggyik oka hogy esz nelkuli tamado gyartas es coordinatio nelkul nem lehet mozogni nagyon vagyis lehet csak akkor mindig buktazas lessz a vege.
Aki meg csal az meg elmehet kexet kapalni.

Nem voltam ott, de ha lettem volna se alakult volna másképp tehát inkább maradok csendbe, de mégse. :D
 
Fent