Szavazás Speed Igény felmérés

Érdekelnének-e ilyen privát körök?


  • Összes szavazó
    20
  • A szavazás lezárult .

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
Nos.
azért ez a furcsaság most is meg van.
ami azt illeti a körök hossza és a egy játékosra mennyi barbár jut .
pár óráson ott van a 10 is. még a
Kezdés:máj. 22, 12:00
Vége:máj. 23, 14:00
Kezdővédelem: 600 perc
Barbár: 8000 pontig, 1/játékos

vagy

Kezdés:máj. 23, 15:00
Vége:máj. 24, 15:00
Kezdővédelem: 300 perc
Barbár: 2000 pontig, 1/játékos

vagy

Kezdés:máj. 24, 20:00
Vége:máj. 25, 15:00

Kezdővédelem: 300 perc
Barbár: 5000 pontig, 2/játékos

és vele szemben.
Kezdés:máj. 25, 16:00
Vége:máj. 25, 19:00
Kezdővédelem: 20 perc
Barbár: 10000 pontig, 10/játékos

még is egy hosszabb speeden játékosokként 1 vagy 2 barbival mit kezdjenek a játékosok?
ha az a acél első pár órába el dőljön ki nyerje a kört ahhoz teljesen tökéletes.
régi körök vannak elő véve némi változtatással.
de arra azért figyelni kellene, régen pár órás kör volt az vagy egy napos vagy esetleg több napos.
még is mit kezdjen bár ki is a 300 perc vagy a 600 perc kezdővel ha nincs mit farmolni????
többsége inkább nem csinál semmit csak egy falut hz egység nélkül.

nem lehetne a barbár számot a kör hosszával egyensúlyba tartani?
 

Soderquist

New Member
A reakció pontszáma
21
Tök jó hogy újra itt vagy, már rettentően hiányzott hogy feldobd a topicot, hogy keresd a hibát és hogy kötekedj ami még nem érkezett meg de pár óra és olvashatjuk újra hogy ki hogy csalt :D
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
478
Nos.
azért ez a furcsaság most is meg van.
ami azt illeti a körök hossza és a egy játékosra mennyi barbár jut .
pár óráson ott van a 10 is. még a
Kezdés:máj. 22, 12:00
Vége:máj. 23, 14:00
Kezdővédelem: 600 perc
Barbár: 8000 pontig, 1/játékos

vagy

Kezdés:máj. 23, 15:00
Vége:máj. 24, 15:00
Kezdővédelem: 300 perc
Barbár: 2000 pontig, 1/játékos

vagy

Kezdés:máj. 24, 20:00
Vége:máj. 25, 15:00

Kezdővédelem: 300 perc
Barbár: 5000 pontig, 2/játékos

és vele szemben.
Kezdés:máj. 25, 16:00
Vége:máj. 25, 19:00
Kezdővédelem: 20 perc
Barbár: 10000 pontig, 10/játékos

még is egy hosszabb speeden játékosokként 1 vagy 2 barbival mit kezdjenek a játékosok?
ha az a acél első pár órába el dőljön ki nyerje a kört ahhoz teljesen tökéletes.
régi körök vannak elő véve némi változtatással.
de arra azért figyelni kellene, régen pár órás kör volt az vagy egy napos vagy esetleg több napos.
még is mit kezdjen bár ki is a 300 perc vagy a 600 perc kezdővel ha nincs mit farmolni????
többsége inkább nem csinál semmit csak egy falut hz egység nélkül.

nem lehetne a barbár számot a kör hosszával egyensúlyba tartani?
Teljesen egyetértek, és remélem megváltozik, és az e fajta körök eltűnnek :) meg az alvás üzemmód, minden 24 órás körön ott van, ráadásul bitang minimum 8-10 órákkal
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
478
nem lehetne ezeket a tervezett 1 napos 1 barbis 100as sebességes köröket átállítani, vagy törölni újakat rakni?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.315
1 honapja irunk ehhez hasonlot de amig nincsen speed admin addig maradnak szerintem. (Ha van akkor nem figyeltem :D )
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
478
@Senq nem rossz köröket rakott mostanában, de ez az utóbbi 1 napos körök, meg amik most is tervezettbe van nem annyira tetszetősek de ezek szerint nem csak nekem

Nagyjàból megvannak a jól bevált körök szerintem

Plusz sebességen nem nagyon mennék 300 alá, max ha 1-2 hetes sok (50+) barbis kör, akkor mehet az ilyen 100-200 sebesség

De itt magyar szervereken 400 szerintem a jól bevált szeretett sebesség, talán 300 még nem annyira vészes

Hosszú 12+ órás körökre mindig szerintem sok barbi kellene, már abból is kiindulva hogy elfogy a falu egy 24 órás körön 10óra alatt nincs mit csinálni utána kb :D

Plusz a játék a farmról szól, ehhez barbàr kell, itt nincs prémium tőzsde, plusz nyersanyag termelés pp-ért, de ezek így vannak jól, ezért kell a barbárfalu.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.502
Egyszerű, azért van valahol kevés barbi, mert azok régi sablonok, 2015-2020 közöttiek. Az új sablonok, amiket én is csináltam, azok már sok barbisok, mert mi már kevesebb játékosra készítettük a köröket.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
478
Egyszerű, azért van valahol kicsi barbi, mert azok régi sablonok, 2015-2020 közöttiek. Az új sablonok, amiket én is csináltam, azok már sok barbisok, mert mi már kevesebb játékosra készítettük a köröket.
Az lehet, mert régen voltak 2-300 játékosos speedek is :D nem kellett annyi barbi, hogy élvezhető legyen
 

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
azért azt akkor se értem.
mit lehet csinálni 600 percen át ha nem tud a ember se foglalni se farmolni.
nem rossz körök ezek, csak nem mindegy milyen hosszú kör van.
 

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
most úgy komolyan.

1716607372627.png

ebből lett 180 perc kezdő.
de érdekes a szokásos alvó 1 órával hamarabb be kell írni ,helyet van 3 óra.

Időtartam: (9—12 óra)
19 órás körön.
semmi barbi.
még is milyen kör ez?
én egyáltalán nem értem,hogy az aki a köröket ki teszi, ki találja milyen legyen, valaha is játszott már egyáltalán speeden?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.315
Anugy a "Rivotril" ami egy drog es gyogyszer is egyben (ha jol tudom) mint falu neve tamadas alatt az rendbe van. Nevezheto reklamnak vagy esetleg buzditas drogozasra is!
Termeszetesen. Bar azt se sikerul leirni helyesen. Milyen botranyos lenne ha kiderulne valaki csinal ilyet nem? Hogy ra akar venni hogy drogozzal falu nevvel nem?
 

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
Anugy a "Rivotril" ami egy drog es gyogyszer is egyben (ha jol tudom) mint falu neve tamadas alatt az rendbe van. Nevezheto reklamnak vagy esetleg buzditas drogozasra is!
Termeszetesen. Bar azt se sikerul leirni helyesen. Milyen botranyos lenne ha kiderulne valaki csinal ilyet nem? Hogy ra akar venni hogy drogozzal falu nevvel nem?
a gyógyszer mióta drog neked?

de ha meg nézed ki nevezte át a faluját .

-SpangLee-


és milyen profilképet szokott használni?
 
Utoljára szerkesztve:

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.315
Minden gyogyszer drog
Foleg ami ideg nyugtato az arra valo. Az drog kemeny hato anyaggal. Mint a tapasz amit adnak szoktak akik vegen jarnak az eletnek.
Spanglee neve meg Spanglee tehat oda illik a kepe. Jobb mint 3 segg. De ha te annak szimbolizalod az embert ami a kepen van akkor erre nem tudok mit mondani.
Egyszerubb lenne elhagyni a sertegetos falu neveket es akkor senkinek se lenne ebbol baja.
 

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
Minden gyogyszer drog
Foleg ami ideg nyugtato az arra valo. Az drog kemeny hato anyaggal. Mint a tapasz amit adnak szoktak akik vegen jarnak az eletnek.
Spanglee neve meg Spanglee tehat oda illik a kepe. Jobb mint 3 segg. De ha te annak szimbolizalod az embert ami a kepen van akkor erre nem tudok mit mondani.
Egyszerubb lenne elhagyni a sertegetos falu neveket es akkor senkinek se lenne ebbol baja.
érdekes értékrended van,

azért melyik név sértő elég relatív.
a lúzer az sértő.,

"

"Spanglee neve meg Spanglee tehat oda illik a kepe"
csak hogy tiltott szer használatának reklámozása.
hagy ne soroljam még fel .
 
Utoljára szerkesztve:
Fent