=SoulMurders= - 3. rész

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
=SoulMurders=.png
Folytatva =SoulMurders= játékossal a beszélgetést:

Személy szerint a nehézlovast szeretem jobban. Gyorsak, egy nl falu mondhatni, hogy jó támadó és védő is egyben, így mondhatni, hogy mindenre használhatóak.

A régi rendszerben a 8000 lándzsás és 2200 nehézlovas meg párszáz kém, ha nem volt íjász akkor ez volt az ideál, vagy a 4000-4000-2000 lándzsás-íjász-nehézlovas kombó volt a legjobb variáció. De mivel az új lovagrendszer új erőt adott a kardosoknak, így nehéz egy nagyon stabil 1 falus védelmet építeni, inkább a lovagok gyorsaságára építenék. 6000-1500-2000 lándzsás-kardos-nehézlovas ami szerintem elég hatékony, ugyanis, ha támadnak 100%-ra kell tartani mozgatható lovagot, hogy megfelelő legyen a védelmünk. Támadóra az a vélményem, hogy azt többségben maga szabja az ember, fontos, hogy tényleg üssön, ne csak látszatra. Én a 6500-150-2800-400-100 bárd-kém-könnyűlogas-faltörőkos-karapult kombót szeretem, habár nálam ez falunként változik, hiszen, ha az ellenfél kiismeri ezen falukat, könnyebb ezek ellen védelmet is építeni.

Az a lényege a saját játékomnak, hogy minél gyorsabban fejlődjek, azaz tegyek bele anyait apait, amennyire csak tudom a való életem mellett. Fontos, hogyha elkezdem, akkor ne az legyen, hogy csak más viszi a fiókomat, hanem a saját sikerek nagyrészét, ha duál is vagyok, akkor magam csináljam, amennyire csak tudom. Különben, ha csak úgy beregisztrálok, cél nélkül akkor inkább a komolyan induló játékosok trollkodására szoktam ráhajtani... :)

Az újítások... Szerintem ezek mind olyan dolgok, melyek új taktikákat követelnek meg, és a régi tapasztalt játékosoknak is ad egy afféle fejlődni kötelezőt, habár szerintem az őrtorony olyannyira megkönnyíti a játékot azoknak, akik jól használják, hogy kb. egy jó klánnal akár legyőzhetetlenek is lehetnek. Szerintem torony nélkül sokkal izgalmasabb volt, amikor ránéztem egy-egy bejövőre és első ránézésre láttam, hogy ez éles lesz. Persze nincs bajom vele, de enélkül is jól meglennék.

Legjobb példa én vagyok. 18 éves vagyok, januárba töltöttem be, eddig saját és mások szemlélete alapján is, a világ 46-ra megértem a vezetésre, és a nálamnál jóval idősebbek 50-60 évesek is elismernek. Így szerintem ez inkább értelem, mint korfüggő.

Én amit egy mondatban mondanék: "Olvass sokat a kh wikin, és, amit nem értesz kérdezz egy jobb játékost, biztosan segíteni fog."



Első rész: ITT OLVASHATÓ
Második rész: ITT OLVASHATÓ

Fejléc: Messala
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent