~SoD~

DeletedUser16178

Vendég
Ejj mi lett a hatalmas sod-al? :D Menekültök jobbról balra? Nem gondoltam volna,hogy egyetlen egy támadás elég ahoz,hogy oszoljon a klán.Ha a névváltoztatástól,vagy esetleg trodattól megnyugvást vártok akkor nagy csalódásban lesz részetek :p

trodat érdekes ember, mondjuk nem az én esetem :)
Nem tisztelem az olyat aki mindig alulról próbálkozik :p

kivi leszek a stratégiai vezetésére,mert csatában nem volt legyőzhetetlen, legjobb játékosom Tomi1216 non-stop foglalta befelé a "Nagy Namacs megálmodóját"
Egy ilyen középszerű játékos mire viszi mint vezér még nem tudható, gondolom van a tarsolyába pár olyan extra ,mint példáúl a klán vezetés tudománya :p :D

Én úgy gondolom az új UNIO vezetőjeként,inkább a diplomáciában kéne helyet foglalnia ,abban még lehet esélye, alkotása, mert lassú tempójú embernek tartom, és mint vezető az ilyen kell ,egy lassú tempójú klánnak :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16177

Vendég
Nem csak ő van itt vezér. Csak 1 dolog, hogy ő alapította meg a klánt.
 

DeletedUser

Vendég
Előbb tájékozódj utána írj. Ennek az ötletnek a megvalósítása már a nagy támadásotok előtt is felmerült. Ha nem vetted volna észre abban a "nagy" sodban voltunk 20-an, abból néhányan nem is csináltak semmit vagy abbahagyták csak nem foglaltuk be őket. Ugyanezt írhattam volna mikor megszűnt a "nagy" RD-d. Foglalgasd inkább a faluid az inaktívaktól amíg még tudod. :)

Szerintem eléggé tájékozott vagyok van egy nagyon kedves ismerősöm nálatok,lakatok fórum bejegyzések diplomácia,körlevelek stb ...:) Olvasott emberke vagyok,ütközünk még nyugi van :p
 

DeletedUser

Vendég
Nincs rá szükség és am sem élek ilyesmi dolgokkal :)Barátságos az ellen,de hála a mindenhatónak már az Únióban van az informátorom :p
 

DeletedUser16178

Vendég
tőled nem is elvárás, hogy becsületesen játsz!

LIKE_OK_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Fent