Seven Paladin

DeletedUser12398

Vendég
Több nálatok a barátom, mint az ellenfelem, Tatust is annak tartom, annak ellenére, hogy támadjuk egymást de ennek nincs jelentősége.. a bartáti háborúra azt értem, hogy nem acsarkodunk egymással, mint tettétek a Moneszkáékkal és azok veletek.

És hogy Sipi is örüljön: már 57 falut vesztettünk :(

Ezt én is így vélem. Attól hogy heti szinten nyomun kegymásra többezer nuket még nem kell rosszba legyünk.. :D
 

DeletedUser11143

Vendég
Nem voltunk roszban a spártával mi sem annak ellenére, hogy ellenségek voltunk, sőt ... Csupán csak ellenségek voltunk
 

DeletedUser12478

Vendég
Nos, eltelt a Spárta - SP háború első hónapja.. itt az idő, hogy összefoglaljuk az eddigieket:


Side 1:
Tribes: Sparta
Side 2:
Tribes: -=SP=-

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 700
Oldal 2: 702
Különbség: 2

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 6,726,072
Oldal 2: 7,089,888
Különbség: 363,816

chart



Remélem tudjátok értékelni, hogy háromszoros túlerővel szemben harcolunk? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Hmm, 700 falu 1 hónap alatt? Hány szabad nemesetek van, te jó ég!
 

DeletedUser12478

Vendég
Kihasználom a lehetőséget addig büszkélkedek a stattal, amíg lehet ;)

Side 1:
Tribes: Sparta
Side 2:
Tribes: -=SP=-

Timeframe: Múlt hónap


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 705
Oldal 2: 1,068
Különbség: 363

chart
 

DeletedUser15651

Vendég
...............

Szeva gizmo.

Ez mind szép és jó... ellenben szólj ha a Spárta nem a V15 re koncentrál :))
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok az -=SP=- klánnak, nem hittem volna, hogy át tudják pozitívba vinni a mérleget. Mondjuk közrejátszik a már említett v15ös kiruccanás :D (de ez nem von le semmit a helyzet értékéből)

Mondjuk elég nagy csalódás egyes Sparta tagok gyenge játéka :S

De továbbra is azt mondom a Sparta nyeri a háborút...bár ha elég kitartóak maradtok a Sparta nevű olvasztótégely szét is eshet :D
 

DeletedUser7868

Vendég
Gratulálok az -=SP=- klánnak, nem hittem volna, hogy át tudják pozitívba vinni a mérleget. Mondjuk közrejátszik a már említett v15ös kiruccanás :D (de ez nem von le semmit a helyzet értékéből)

Mondjuk elég nagy csalódás egyes Sparta tagok gyenge játéka :S

De továbbra is azt mondom a Sparta nyeri a háborút...bár ha elég kitartóak maradtok a Sparta nevű olvasztótégely szét is eshet :D

Nem kell aggódni, majd erőt veszünk magunkon aztán elkezdünk játszani addig hadd fürödjenek a sikerben :)

Most gyakorlatilag hagyjuk, hogy lökdösődjenek, aztán adunk majd egy kijózanító pofont ha már meguntuk a dolgot.. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12478

Vendég
Hát arc az már van,na meg hirtelen kirohanás,de meddig tart az innen?:D
eddig a spárta árnyékában növögetettek....
...Én akkor még nem a Spártában voltam.de mikor azt a videót meg néztem fel is fordult a gyomrom.Na erről ennyit.

Kedves VadVirág :)

Arcunk van? Nagy? Azért, mert büszkék vagyunk, hogy álljuk a sarat a túlerővel szemben? Engedd már meg nekünk ezt a kis örömöt :) képzeld, ez okozza ennek a játéknak az örömét nekem.. a sikerek és nem csak a sajátom, hanem a társaim eredménye is.. ezért nézek a játékra naponta legalább 20 percet. Neked nincs "nagy arcod", de mire is lenne? Bele ültél pár hete egy fiókba, amit még nem vertek szét a Spártások, majd felmérve az esélyeket, hozzájuk menekültél... Biztosan büszkén fogod majd mutogatni a neved a Dicsőség csarnokában ha vége a szervernek :D

Aztán.. kb 2 hete még nekünk irkáltál, hogy csináljunk közös fórumot, hogy együtt hadakozzunk a Spárta ellen, mára pedig a legacsarkodóbb spártás lettél, Nikitát is lepipálva. Szép karrier, talán még alvezér is lehetsz :D

Írod a butaságaidat: szép csendben fejlődtünk a Spárta árnyékában... LOL.. bölcsebb maradtál volna, ha halgatsz.
Mit nevezünk sikernek? Azt pl, hogy itt vagyunk (az elejétől) és nem potya falukon fejlődtünk, erről persze Neked megintcsak nem lehet fogalmad... Aztán odaértél az okfejtésedben, hogy bevédtük a frontot és szövit bontottunk :D:D:D Lépés előnyben voltunk.. muhaha, lemerem fogadni, hogy ezen újdonsült klántársaid is harsányan röhögnek :D

Kedves, maradj csendben, ne csinálj magadból bohócot, a videóért viszont elnézésedet kérem, valóban nem hívtam fel az elején a figyelmet, hogy felnőtteknek ajánlom. Remélem azért sikerült feldolgoznod az élményt ;)
 

DeletedUser12478

Vendég
Marci Barátom :)

Kapjuk a "kijózanító pofonokat" csak tudod nem az a legény aki adja, hanem aki állja :)
Szóval azt ne próbáld elhitetni senkivel, hogy azért állunk így, mert nem támadtok.. aki ismeri a TWStat-ot és rászánja az időt, hogy megnézze a dolgokat az láthatja, hogy az erőviszonyoknak megfelelően, háromszor annyi támadást védtünk ki, mint Ti tőlünk. Ha pedig azt kezdenénk boncolgatni, hogy ki kit és milyen játékost foglalt, akkor még árnyaltabb lenne a kép. De ez csak az én véleményem ;)

Minden esetre jó a buli, tetszik :D
 

DeletedUser15646

Vendég
Hát arc az már van,na meg hirtelen kirohanás,de meddig tart az innen?:D
eddig a spárta árnyékában növögetettek.
Pár sikeres nap nem a játék vége még.
Az a bajom veletek,hogy annyira el vagytok szállva magatoktól,hogy az már fáj egy normálisan gondolkodó embernek.
Még ti szép csenben fejlődtetek szöviben a spártával addig is voltak klánok emberek akik harcoltak ellenük.
Mit neveztek ti sikernek?
azt,hogy jó előre be védtetek minden frontos falut utána szövit bontottatok?
Lépés előnybe voltatok szépen és ne mond nem igaz mert én is pontosan tudtam,hogy mire készültök csak épen arra nem gondoltam,hogy minden sikert be akartok zsebelni.
Én akkor még nem a Spártában voltam.de mikor azt a videót meg néztem fel is fordult a gyomrom.Na erről ennyit.

Most ide tudnék mindenféle kézmozdulatokat és jelzőket tenni és irni,de én úri embernek hiszem magamat és nem teszem:D Ott a helyed ahol vagy:D Hajrá neked:D
 

DeletedUser15646

Vendég
Hát arc az már van,na meg hirtelen kirohanás,de meddig tart az innen?:D
eddig a spárta árnyékában növögetettek.
Pár sikeres nap nem a játék vége még.
Az a bajom veletek,hogy annyira el vagytok szállva magatoktól,hogy az már fáj egy normálisan gondolkodó embernek.
Még ti szép csenben fejlődtetek szöviben a spártával addig is voltak klánok emberek akik harcoltak ellenük.
Mit neveztek ti sikernek?
azt,hogy jó előre be védtetek minden frontos falut utána szövit bontottatok?
Lépés előnybe voltatok szépen és ne mond nem igaz mert én is pontosan tudtam,hogy mire készültök csak épen arra nem gondoltam,hogy minden sikert be akartok zsebelni.
Én akkor még nem a Spártában voltam.de mikor azt a videót meg néztem fel is fordult a gyomrom.Na erről ennyit.

Kérlek nézd meg a videót úgy is,hogy nem a tükör előtt ülsz,és hidd el jót fogsz mosolyogni egy barátok által készitett videón:D
 

DeletedUser7868

Vendég
Marci Barátom :)

Kapjuk a "kijózanító pofonokat" csak tudod nem az a legény aki adja, hanem aki állja :)
Szóval azt ne próbáld elhitetni senkivel, hogy azért állunk így, mert nem támadtok.. aki ismeri a TWStat-ot és rászánja az időt, hogy megnézze a dolgokat az láthatja, hogy az erőviszonyoknak megfelelően, háromszor annyi támadást védtünk ki, mint Ti tőlünk. Ha pedig azt kezdenénk boncolgatni, hogy ki kit és milyen játékost foglalt, akkor még árnyaltabb lenne a kép. De ez csak az én véleményem ;)

Minden esetre jó a buli, tetszik :D

Kicsivel van kevesebb nukeunk, mint nektek falvatok, nem mondhatod hogy nektek estünk volna, össz 6-7 ezer felett soha nem ment rátok támadás. Ha úgy igazán nekiállnánk játszani, támadni azt észrevennétek. Bármikor a Spárta odacsapott, az ellen 2 hétre lebénult, erre gondoltam a pofon alatt.. Szerintem te is tisztában vagy vele, hogy még félgőzzel SE játszunk.
 

DeletedUser12478

Vendég
Ha ez lenne, ha az lenne, ha igazán, ha nem, ha nem lenne így, vagy úgy, ha, ha, ha ... erről az jut eszembe, hogy HA Marinéninek fütyije lenne, akkor Maribácsinak hívnák...
 

DeletedUser

Vendég
"Bármikor a Spárta odacsapott, az ellen 2 hétre lebénult, erre gondoltam a pofon alatt.. "

Na ne röhögtess :D Azért ne essünk át a ló túloldalára. Mondjuk azt nem értem, hogy Vigyorka azzal menőzött kb fél éve, hogy a Sparta hamarabb be fogja húzni a szeróját mint v4-en a Wazze. Ezenkívül már régi vágyatok, hogy minnél hamarabb ez a szerver befejeződjön. Akkor miért csak félgőzzel játszotok? Azért majd 3X annyi falutok van, illő lenne minnél előbb befejezni ezt a szervert :)

Vadvirág írásában meg volt valami, viszont a reagálásokban is :)
 
Fent