Seven Paladin

DeletedUser15646

Vendég
Kedves Nikita

Gyönyörű volt a mondanivalód,már majdnem megkönnyeztem,de ne felejtsd el se te,se más barátod,hogy mi mindig a játékszabályok betartása mellett játszottunk. Az,hogy ez a ti szátok izének nem felelt meg azt sajnálom nagyon:D
 

DeletedUser15646

Vendég
Köszönöm a Sparta-tól a megerősítést :)

Na akkor remélem megállapodhatunk abban, hogy ti csak túléltétek ezt a szervert mint megéltétek :D

Előbb a Sparta-hoz tartoztatok, majd átjöttek a farkasokhoz, majd elsőnek a bajban itthagytátok őket...sőt rájuk is támadtatok, és kerestétek azt hogy minnél tovább legyen szövi vagy mnt a Spartaval. Beszélhetünk itt nagy bartáságról de szerintem ezt aki ismeri a szervert sem hiszi el...

Nem szurkolok senkinek ebben a harcban, de akkor inkább már a Sparta nyerje meg mint ti. Bár róluk is megvan a véleményem, de többet tettek a szervergyőzelemért mint ti akik csak kerülték a harcot :D

Azért ehhez tegyük hozzá,hogy miért is léptünk ki a farkasoktól és kinek is köszönhetik ezt a farkasok.
A fő ok Moneszka faragatlan és bunkó stilusa volt,szerintem senki nem engedheti meg magának ebben a játékban azt,hogy egy játékostársának a női felmenőét bármilyen módon is a szájára vegye,főként nem trágár módon.
 

DeletedUser

Vendég
Na jó ebben tényleg igazatok van :) Moneszka modora számomra is elfogadhatatlan volt szinte mindig. Voltak esetek amikor jól jött a lekezelő stílus, de a többségében nem. Ha egyet picit engedte volna, hogy az irányítás átkerüljön hozzám, ezt a világot a Sparta sosem nyerte volna meg. Igazából sosem értettem meg Monesznek miért állt érdekében pl: a nagy szüvetség megakadályozása, amikor a szerver összes klánját össze sikerült hoznom a Sparta ellen, kivétel a Hell-G, Bloody, -=HH=-, LSW 4es...és akkor még volt K.H.K., DEM, DZM, NC, Weisse, AVG és az összes farkas klán :)

Monesz szerintem kh egyik legjobb játékosa, de emberileg nemtom azóta mennyit fejlődött, de ha valamit igen, az csak előnyére válhat...

Visszatérve az SP klánra...a végignézed a szervert, mindig úgy helyezkedtetek, hogy az éppen aktuális nyertes esélyes klánba-kláncsaládjába tartozzatok persze vannak ezalól kivételek is, de nem sorolom fel őket. És szerintem a lehető legaljasabb dolog volt az farkasok ellen fordulnoktok. Sokáig mi védtünk meg titeket a Spartával szemben. És lehet Moneszka nem úgy viselkedett ahogy kellett (én erről már nem tudok semmit), de nem az lett volna erre a megoldás, hogy sorra nekiestek a Spartaval az összes volt farkas kláncsaládtagnak. Szerintem ez egy gerinctelenség volt a részetekről és szimplán csak a túlélésre játszottatok...és én pont ezért fogok inkább már a Sparta-nak szurkolni, pedig ha olvasod a többi fórumot láthatod ott csesztetem őket ahol csak lehet, de még a sok kis gaztettük is inkább elnézem, mint ezt a (bocsánat az örök klasszikus VV idézetért) napraforgó viselkedést, amit ti itt lenyomtatok ezalatt 3-4 év alatt. Most legalább megmutathatjátok mit tudtok :)

Ja és még valami: Ezt a Barátok közötti háborút szerintem feljtsétek el, mert ilyenről szó sincs...egyszerűen a Sparta nyerni akar, és végre úgy tűnik mostmár a 2/3os előnnyel a hátuk mögött végre harcban :) (bocsi ezt nem hagyhattam ki :D )
 

DeletedUser4544

Vendég
Sipi az übergiga játékos. Egyedül az ő vezetése alatt bukhattunk volna el. Lol.
Egészséges önbizalom ottis van :)
Amúgy megsúgom neked sipi, ha te vetted volna át a vezetést, sokkal hamarabb elbukik a farkasbirodalom.
 

DeletedUser

Vendég
ja főleg hogy én nekem sikerült még rávenni a többi farkas klánt köztük a =V.F=-et hogy maradjon :) amíg Merle volt ő oldotta meg ezeket a problémákat...Wickermann-t csak a belsőzés érdekelte, Moneszka meg nem volt valami tárgyalóképes velük :) (Már ahogy ezt ők mondták!)

Már minden le volt szervezve Vigyorka és ti is csak 400 milliónál tartottatok :) a farkasok maguk 650 millió körül voltak a KHK 85 körül volt a DEM 70 körül és a DZM 35 körül, az NC 120 körül és a Weisse is 96 körül de lehet több is...csak egyszerűen Moneszka megmondta hogy ehhet nem volt jogom és túlléptem a hatáskörömön, és felbontotta a szöbvetséget a DEM-DZM kettőssel...

Azért lássuk be annyira nem voltatok über nagy klán hogy ezeket mind legyőztétek volna :) Így is csak egyesével sikerült legyőznötök ezeket. Tudom vigyokra te csak az 1 milliárd feletti pontból tucc kiindulni pedig nem volt ez mindig így :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Te még mindig nem érted a lényeget.
Szépek ezek az adatok, csak azt elfelejtetted a nagyja részének 300 óráról kellett volna pucolnia mindig 5-6 játékos előtt.
A hátsó játékosok max belsőzéssel fejlődhettek. Ezért volt hogy wickermannak mindig volt mit foglalni, mert beleuntak abba hogy lezártátok a területet és csak a betonbiztos Spartara koncentráltatok.
Az meg elég vicces hogy aztmondod 1 fronton harcoltunk, miközbe mindig minimum 2-3on.
Mielőtt befejeztünk titeket már megnyitottuk a dzm-dem háborút.
Sp-vel csak azért volt ilyen későn, mert volt egy egyezségünk. Mi nem szoktuk azt megszegni, nemúgy mint egyesek.
Egyszóval szép amit leírtál de semmi értelme. Nemtudod évekig rángatni úgy a játékosokat hogy 300 óráról más előtt pucoljon. Ehhez csapatjátékos emberek kellenek. Nálatok meg nem sok ilyen volt, ezért buktatok.
 

DeletedUser

Vendég
csak az a baj hogy erre megtaláltuk a megoldást, hogy ne kelljen valakinek csak támadnia vagy védőt küldenie...sajnos pont amikor én fejeztem be kezdődtek el a költözések (látszik milyen eredményességgel), amit pont a V.F kifogásolt...és igen a pont említett wickermann féle zabállást kifogásolták sokan, és ebben teljesen igazuk is volt, de mivel ő volt a vezér és én csak fénykoromban is csak egy alvezéri címig jutottam, nem nagyon tudtam mit tenni ez ellen :S

A farkasok jó csapatot alkodtak, de valahogy az E.F vezetése mindig megfeledkezett arról, hogy ez a siker a testvérklánok érdeme is. És bárki elmondhatja aki testvérklán vezető volt, hogy én megpróbáltam értük is mindig valamit tenni, de mint látod nem jött össze és belefáradtam az egészbe...
 

DeletedUser

Vendég
na ennek szívből örülök hogy az SP klán ennyire együttérző...

Gizmo eddig mennyit vesztettetek el? :D
 

DeletedUser9325

Vendég
ja főleg hogy én nekem sikerült még rávenni a többi farkas klánt köztük a =V.F=-et hogy maradjon :) amíg Merle volt ő oldotta meg ezeket a problémákat...Wickermann-t csak a belsőzés érdekelte, Moneszka meg nem volt valami tárgyalóképes velük :) (Már ahogy ezt ők mondták!)

Már minden le volt szervezve Vigyorka és ti is csak 400 milliónál tartottatok :) a farkasok maguk 650 millió körül voltak a KHK 85 körül volt a DEM 70 körül és a DZM 35 körül, az NC 120 körül és a Weisse is 96 körül de lehet több is...csak egyszerűen Moneszka megmondta hogy ehhet nem volt jogom és túlléptem a hatáskörömön, és felbontotta a szöbvetséget a DEM-DZM kettőssel...

Azért lássuk be annyira nem voltatok über nagy klán hogy ezeket mind legyőztétek volna :) Így is csak egyesével sikerült legyőznötök ezeket. Tudom vigyokra te csak az 1 milliárd feletti pontból tucc kiindulni pedig nem volt ez mindig így :D

sipi, azért a felsorolt klánok közt is volt itt-ott némi ellentét, s volt aki nem akart bontani a Spártával. Nem hiszem, hogy azért, mert te és Moneszka nem jöttetek ki. Tudom, hogy jelentős személyiségek voltatok, de hogy a Spárta eredményeit befolyásoltátok volna az kicsit túlzás :)
 

DeletedUser

Vendég
Sikerült az ellentétüket félre tenni, azért a célért, hogy sikerüljön legyőzni a Sparta-t. Jelentős területeket tudtak volna foglalni hiszen 400 milliónyi falu bárkinek csábító lett volna, és ők is tudták, hogy egydül nem tudnak majd a későbbiekben nektek esni bármilyen erősek is lennének azzal ha egymással harcolnak.

Hidd el ez v5 legnagyobb szövetsége lett volna a Sparta ellen. Minden irányból csak ellenfelek vették volna körül. Induljunk ki csak abból, hogy nem sok hiányzott az MHC-Farkas szövikor a Sparta összeomlásának, csak hát ott az MHC esetében rejtélyes módon kaptatok egy tippet és kizuhantak. Ez erősebb szövetség lett volna...de hát nem így alakult :)
 

DeletedUser7868

Vendég
Azt magyarázd már meg sipi, hogy az itt leírt sok szófosásodnak mi köze az SP-hez ?

Mindig a múlton merengsz a többi okostojással együtt, de tudodmit, csinálok neked és a régésztársaidnak egy külön témát és akkor ott majd megvitatjátok mi történt a múltban.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a fórumot de nem veszem igénybe :) Térjünk vissza a jelenbe :)

Gizmo ma mennyinél tartotok? :D olyan jó kedved van... talán azért mert még csak a nap 3/4-nél tartva is legalább 2 tucat falut sikerült csak elveszteni? Jól haladtok a heti 100-150-es átlag felé...
 

DeletedUser12478

Vendég
Jó a kedvem, igen, miért is kellene szomorkodnom? Én még itt vagyok :p

Nos, ha már kérdezed: 10 napja állunk harcban és igen: 155 falut buktunk :(
 

DeletedUser

Vendég
"még itt vagyok"

Jah aki túlélésre játszik annak könnyű :D, de hosszú jövőt csak akkor jósolok neked ha a belső területeken vannak falvaid :) amúgy mész te is a levesbe :O
 

DeletedUser12478

Vendég
Okostojás, ha a túlélésre játszottam volna már a Spártában lennénk, még néhány nappal a háború kezdete előtt is állt az ajánlatuk. Ha pedig az van megírva, hogy megyek a levesbe, akkor az lesz, nem nyerhet mindenki, viszont addig is játszok kedvem szerint és valójában igazán jól szórakozok mostanában :)
 

DeletedUser15646

Vendég
Én is jól szórakozom Gizmó barátommal együtt,végre itt vannak a régi jó harcok:)
 
Fent