Seven Paladin

DeletedUser12478

Vendég
Megkaptuk ma a hadüzenetet a Spártától, de olyan semmit mondó lett, szerencsére mi is készültünk :rolleyes:

[YOUTUBE]xerpF8gJK_c[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Vendég
most nem azért de mit vártok? :)

Ez az egész már rég eldőlt mikor hagytátok a maradék klánt szétszedetni a Sparta-val...már jópár hónapja neki kellett volna mennetek a Spárgának...ezzel az egésszel jól elkéstetek :s mostmár 3X túlerővel szemben még ha jók is vagytok kevés eséllyel tudtok eredményesen szembeszálni...Sajnálom, hogy ennyit vártatok ezzel...
 

DeletedUser12478

Vendég
most nem azért de mit vártok? :)

Ez az egész már rég eldőlt mikor hagytátok a maradék klánt szétszedetni a Sparta-val...már jópár hónapja neki kellett volna mennetek a Spárgának...ezzel az egésszel jól elkéstetek :s mostmár 3X túlerővel szemben még ha jók is vagytok kevés eséllyel tudtok eredményesen szembeszálni...Sajnálom, hogy ennyit vártatok ezzel...

blablabla
fogalmad nincs, hogy mit gondolunk a játékról és a barátságról, azt hogy háborúzunk is egy másik dolog :)
 

DeletedUser

Vendég
akkor meg mit sírtok, hogy hadat üzentek? Én csak azon csodálkozom, hogy eddig nem tették meg :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
"Megkaptuk ma a hadüzenetet a Spártától, de olyan semmit mondó lett, szerencsére mi is készültünk "

na mind1...lehet csak unatkoztatok és csináltatok egy teljesen felesleges topicot...

amúgy barátság...érdekes barátság áll fent a két klán között mikor megkérdeztem a másik topic-on Brooky-t bevesznek-e titeket elég gyorsan lemondtak rólatok :D na meg vigyorka véleménye rólatok...na az a tipikus baráti kapcsolatra utal :D

lehet itt barátságra hivatkozni, sőt tuti vannak tagjaitok akik jóban vannak 1-2 tagjukkal (pl: szuziatekergo), hiszen egy rakás emberük a volt =E.F= tagja volt...de erre hivatkozni, hogy ezért nem támadtatok, mert mekkora barátok voltatok...azért ez picit sántít. Egyszerűen a Sparta eldöntötte mikor intézi el a klánotokat, és ti élveztétek a játékot míg ők engedték...és ahogy elnézem a belsőzést ami nálatok megy nem hiába esett a mai napra a hadüzenet :) de az is lehet a barátság miatt jött mára a hadüzenet :)
 

DeletedUser12478

Vendég
na mind1...lehet csak unatkoztatok és csináltatok egy teljesen felesleges topicot...

Remélem senki sem kényszerít Téged, hogy olvasd a felesleges topicokat, a többire pedig csak annyit, hogy a szokásos "igazlátásod" tévedéseken alapul és csak a szerverről kihullottak bölcsessége szól belőled :)
 

DeletedUser11143

Vendég
gizmo meg a spártai hadüzenet :)) kb. mint Makó Jerúzsálemhez :D
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
blablabla
fogalmad nincs, hogy mit gondolunk a játékról és a barátságról, azt hogy háborúzunk is egy másik dolog :)


"Baráti háborúnak" akkor nevezném, ha a barátok is ütnék egymást.

Az hogy pár klántársunkkal baráti kapcsolatba vagytok, akik nem fognak támadni benneteket, ahogy Ti sem őket-ne állítsd be Gizmo úgy, hogy a Spárta-SP egy nagy baráti társaság lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a Sparta-tól a megerősítést :)

Na akkor remélem megállapodhatunk abban, hogy ti csak túléltétek ezt a szervert mint megéltétek :D

Előbb a Sparta-hoz tartoztatok, majd átjöttek a farkasokhoz, majd elsőnek a bajban itthagytátok őket...sőt rájuk is támadtatok, és kerestétek azt hogy minnél tovább legyen szövi vagy mnt a Spartaval. Beszélhetünk itt nagy bartáságról de szerintem ezt aki ismeri a szervert sem hiszi el...

Nem szurkolok senkinek ebben a harcban, de akkor inkább már a Sparta nyerje meg mint ti. Bár róluk is megvan a véleményem, de többet tettek a szervergyőzelemért mint ti akik csak kerülték a harcot :D
 

DeletedUser12478

Vendég
"Baráti háborúnak" akkor nevezném, ha a barátok is ütnék egymást...
Több nálatok a barátom, mint az ellenfelem, Tatust is annak tartom, annak ellenére, hogy támadjuk egymást de ennek nincs jelentősége.. a bartáti háborúra azt értem, hogy nem acsarkodunk egymással, mint tettétek a Moneszkáékkal és azok veletek.

És hogy Sipi is örüljön: már 57 falut vesztettünk :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Több nálatok a barátom, mint az ellenfelem, Tatust is annak tartom, annak ellenére, hogy támadjuk egymást de ennek nincs jelentősége.. a bartáti háborúra azt értem, hogy nem acsarkodunk egymással, mint tettétek a Moneszkáékkal és azok veletek.

És hogy Sipi is örüljön: már 57 falut vesztettünk :(

Azt hogy Te kit tartasz barátodnak a Te dolgod, az hogy mi mit gondolunk rólatok, az megint más.

Amikor azt kértük tőletek, csak addig gyertek át a Spártába, amíg meglesz a 60%,
elutasítottátok. Igen, egy jó barát ilyen.
Végigvártátok, hogy mi elérjük a 60%-majd természetesen élveztétek annak
előnyét-mind mindenki más is.

Zola hiába kérte, ne toborozzatok az ellenségtől-nem hagytátok abba.
Sorba vettétek fel a Spártának ellenséges játékosokat, azokat is akiket ütöttünk.
Mi van most ? A Spárta játékosok azokra fognak menni, több hónapos várakozás után, akiket nem tudtak támadni, bemenekültek hozzátok.

Lásd extracsaba esete, akit felhívtatok a farkasok ellen, hogy segítsen be nektek, az akkor még "pirostengerbe", majd extra is elcsodálkozott azon pár hét után, hogy világoskék lett mellette minden-bemenekültek az SP-be előle-extra most kit is üt elsőnek ?

Az hogy Zolanak kedve nem volt sokszor írni nektek-szerinted azért mert olyan jó barátnak tart ?
Na hagyd már ez a baráti háborúdat-kiblicceltétek a szerot, ez az igazság.

Tudod mit! Írd már sorba a Spártában lévő barátaidat.
Azt is leírhatod, hogy miben voltatok a Spárta segítségére.
Arról is írhatsz, hogy vertétek szét lovag67, mkaroly lakatos falvait.
Állítólag belakatoltak a "területetekre", majd elfoglalva a falut azt látták megy feléjük 5-6 nuke tőletek.
Nektek nem megfelelő helyen foglaltak, aztán megütöttétek őket.
Akkor kellet volna megcsapni bennetek azonnal-na de kitaláltátok a "vonalazzuk be, ki meddig foglaljon területet".
Na az a vonalas térkép amit csináltatok, az volt mindenidők leggyávább időhúzása, hogy még felegyétek a maradékot.

Végül is, a Te baráti társaságod csak így élhette túl.
Mindent a barátokért:) Sp többi tagja meg, jó áldozatnak.
Szép.
 

DeletedUser12478

Vendég
Szép monológ volt Nikita, fújd ki magad, támadj meg és rombolj porrá, elég indulat gyűlt fel benned hozzá úgy látom ;)
 

DeletedUser11143

Vendég
3 évig nem tetetek semmit hogy szervert nyerjetek vagy, hogy legyen némi esélyetek is.

A spárta ezt a szerót megnyerte, gratulálok nekik, jól taktikáztak.
 

DeletedUser12478

Vendég
Igazad van Monesz, ugyan akkor sajnálom, hogy a KH egyik (ha nem) legjobb játékosa már nincs itt a szerón, persze érthető okokból :)
 

DeletedUser11143

Vendég
Én amíg ott voltam addig harcoltam és tettem a dolgom, te még most is a kibúvót keresed és a játékodat félted :) a kh nem erről szól ...
 
Fent