Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
szerintem neked kéne újra kezdeni de oviból xd
Igaz. Irjunk hozza szabalyt neki. Csak ugy irhat ide valaki ha certifykacios Di(Love)do kozep szinten. Segitek meg irni. Mert neha vesszos cuccok nelkulis de egeszen el fogadhato irasmodban vagyok. Igy ha Nem is utolso de utolso elotti vagyok ami egeszen Jo nekem. Ebben
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Igaz. Irjunk hozza szabalyt neki. Csak ugy irhat ide valaki ha certifykacios Di(Love)do kozep szinten. Segitek meg irni. Mert neha vesszos cuccok nelkulis de egeszen el fogadhato irasmodban vagyok. Igy ha Nem is utolso de utolso elotti vagyok ami egeszen Jo nekem. Ebben

Nehéz verseny lenne utolsónak lenni, azt el kell ismerni :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
wwWqI5n.png


Most @danieljackson supp, vagy csak kém?
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Régen voltak a riportok amiket Storm csinált.Nincs valakinek kedve ilyet csinálni?
Esküszöm egy Vadvirág riportot szívesen olvasnek.
Lehetetlent vársz az emberektől.
Azt se érti amit mondanak neki, most gondolj bele ha felteszel neki 1 kérdést, teljesen másra válaszol. Így hogy akarsz riportot tőle? Majd megírja JawJawnak azt is.
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Sziasztok, playerek! :)

Az utóbbi hónapokban eltüntem, elnézéseteket kérem, mától megpróbálom magam ismét aktivizálni.
Beletelik egy kis időbe amíg átnézem a fórumon az elmúlt hónap történéseit / a folyamatban lévő dolgokat megcsinálom.
Ha gondok akadnak scriptekkel kapcsolatban, akkor hozzám is fordulhattok bátran.
Szép napot nektek!
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Egy kérdésem lenne... Volt egy olyan script ami a bejövőknel ha az erősítés kerest nyomtad s katt a scriptre automatikusan kivette a faluban lévő csapatokat de most nem találom letezik még?
 
Utoljára szerkesztve:

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Ha a magyar nyersi egyenlitő script nem működik akkor használhatom az eredeti .net-en engedélyezettet?
 
Fent