Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser16510

Vendég
Elméletileg újra működik minden script, amit én tettem ki.
 

DeletedUser

Vendég
Nagy vagy, tényleg igy működik.
Én azt a megoldást csináltam, hogy szöveg megosztóoldalakra raktam fel a scriptet, de az macerás ehhez képest.
Köszönöm szépen.
 

DeletedUser17544

Vendég
sziasztok, a legutóbbi frissítés óta a térképes koordináta másoló script nem működik sem operán, sem mozillán, többin nem próbáltam.

térképes koordi másoló

Erről lenne szó, hasznos kis script, nem lenne jó, ha nem lehetne többet használni.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Tisztán emlékszem, hogy volt valami olyasmi script a scriptek között, amit ha egyszer lenyomtam akkor a támadás gombot nyomta meg, ha még1x lenyomtam akkor az OK gombot. Keresgéltem már nagyon sokat itt, mi történt ezzel a scripttel? :(

Válaszotokat előre is köszönöm :)
 

DeletedUser16510

Vendég
Sziasztok!

Tisztán emlékszem, hogy volt valami olyasmi script a scriptek között, amit ha egyszer lenyomtam akkor a támadás gombot nyomta meg, ha még1x lenyomtam akkor az OK gombot. Keresgéltem már nagyon sokat itt, mi történt ezzel a scripttel? :(

Válaszotokat előre is köszönöm :)

Szia.

Előfordult, hogy komplikációt okozott, ezt megelőzendő levettem a scriptet. Alternatív megoldásnak az entert tudom javasolni, mert az nem okozhat gondot, és az egeret sem kell mozgatni.:)
 

DeletedUser17971

Vendég
Sziasztok

Valaki pls segítsen :D
A seregképző sripteknél, akármelyiket próbálom valahogy nem jó. Akármit irok átt akkor is berakja nekem pl a támadóba a NL-t de a kémet nem, vagy a katát nem, és nem mindegyik falumba rakja be a menyiséget csak párba, 4-5 be és a kémeket eggyiknél se akarja beteni. Mi a fene lehet ez?
 

DeletedUser

Vendég
A farmscriptben több mindent javítottam és átalakítottam a napokban.
Mindenkit kérek, akinek problémája volt, hogy próbálja meg újra futtatni, és ha még mindig rossz, jelezze újra a panaszlinken.
Köszi.
 

DeletedUser17974

Vendég
Sziasztok,

Faluátnevező scripttel kapcsolatban van kérdésem.
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3644-Falu%C3%A1tnevez%C3%A9s-2
1000 falu felett nem úgy sorszámoz hogy 0001 0002 stb, hanem 001...100,1000,1001... Tudtok olyan scriptet amivel be lehet állítani hogy a sorszám 4 számjegyű legyen? Csak szépség a lényeg, annyira nem fontos, de furcsán néz ki 1000+ faluval hogy az utolsó falum sorszáma 999. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16510

Vendég
Szia.

Parancsolj.
A scriptnek add meg ezt: {SORSZÁM:4}
Az eredmény ez lesz: 0001, 0002, ..., 0100, ..., 1000, 1001...
 

DeletedUser18031

Vendég
A Framscript nem mukodik, par napja el kuldtem a scriptet ahogy irta ott az utmutato de nem kptam valaszt, ezert itt probalkozom :)
farmMgr.dbg.dont_leave_page evel allit meg+ha megnezem, hogy miszerint tuntette el a farmokat(valojaban az egeszet) ezt irja ki:attacked; -4.11 < min_time(0); hidden; barhogy parameterezhetem a min_timot...eleinte mukodott majd egybol jott ez a hiba, kozben nem modositottam a scriptet...Elore is koszonom a valaszokat
 

DeletedUser

Vendég
A Framscript nem mukodik, par napja el kuldtem a scriptet ahogy irta ott az utmutato de nem kptam valaszt, ezert itt probalkozom :)
farmMgr.dbg.dont_leave_page evel allit meg+ha megnezem, hogy miszerint tuntette el a farmokat(valojaban az egeszet) ezt irja ki:attacked; -4.11 < min_time(0); hidden; barhogy parameterezhetem a min_timot...eleinte mukodott majd egybol jott ez a hiba, kozben nem modositottam a scriptet...Elore is koszonom a valaszokat

Szia!
Belenézek az ügybe. Hétközben nem volt rá időm. Nagyon jó, hogy diagnosztikát is futtattál, így könnyebb lesz megtalálni a hibát.
 

DeletedUser18031

Vendég
programozonak keszulok csak a javaval nem talalkoztam meg :)
 

DeletedUser18053

Vendég
Sziasztok!
Én készitettem egy scriptet, koordinátákat és sereget illeszt be a helyére. Tudom van már ilyen script de az enyémnek grafikai configja is van :)
És még szeretném bőviteni, de a segitségeteket szeretném kérni!
Elérhettek a skype cimemen: dani_misi (szerbia)
 

DeletedUser

Vendég
sziastok nem tud valaki mukodo Érme verő skript ha igen kud koszike
 

DeletedUser

Vendég
sziastok nem tud valaki mukodo Érme verő skript ha igen kud koszike

Szia!
Most megragadom az alkalmat, hogy megkérdezhessem, amire az egész script supp társaság kíváncsi:
Mi az, amit egy érmeverető script tud, de a játék nem? Vitassuk ezt meg, és ha meggyőzöl arról, hogy valóban szükség van egy külön érmeverető scriptre, akkor megírom/megjavítok egyet (amennyiben nem működik).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Az a bejövő listázó, ami falunként listázza a bejövők számát már nem elérhető?
 

DeletedUser

Vendég
Az a bejövő listázó, ami falunként listázza a bejövők számát már nem elérhető?

Ami feldobott egy kis ablakot, benne a falukkal, és mindegyiknél kiírta, mennyi bejövő jön, olyan technikát használ, ami már nem legális 1-2 éve. Így sajnos nem használható. Sajnos nem egyszerű a pótlása sem, mert abban az esetben, amikor több oldalra esik szét pl. a bejövő támadások áttekintése, problémás minden oldalt feldolgozni (oldalanként kéne kattintani egyet), csak nehézkes ötleteim lennének.
 

DeletedUser10079

Vendég
Hát a nehézkes is valami, mert pár 100/1000 bejövőnél elég cinkes tud igy lenni a védekezés.
 
Fent