Script kívánságlista

Tomahawk

New Member
A reakció pontszáma
11
Szép estét kivánok.
Távolságmérő script, ami a térképen működik nincs? Mert nem találok sehol. Két nem saját falu között.
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Sziasztok!

Az jutott eszembe, hogy farmkezelőhöz milyen jó lenne egy olyan funkció, amely azt mutatná, hogy a mások által betett jelentés a falujegyzetbe, milyen eredménnyel zárult.
Tehát, ha valaki piros jelentést kapott, és azt betette falujegyzetbe, akkor én azt ki tudjam olvasni a farmkezelővel. És akkor erről már tudnám, érdemes-e azt farmolni vagy már küldjem a barbinevelőt rá.

Kicsit bonyolultnak tűnik nekem, de hátha nem az.
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Sziasztok!

Az jutott eszembe, hogy farmkezelőhöz milyen jó lenne egy olyan funkció, amely azt mutatná, hogy a mások által betett jelentés a falujegyzetbe, milyen eredménnyel zárult.
Tehát, ha valaki piros jelentést kapott, és azt betette falujegyzetbe, akkor én azt ki tudjam olvasni a farmkezelővel. És akkor erről már tudnám, érdemes-e azt farmolni vagy már küldjem a barbinevelőt rá.

Kicsit bonyolultnak tűnik nekem, de hátha nem az.

Szerintem ez felesleges lenne. Valljuk be hogy 10 játékosból max. 2 fog azzal foglalkozni hogy a jelentéseket fogja rakdosni be, aztán meg törölgetni is őket. Illetve a farmkezelőnél ennek a feltüntetése is több másodpercbe kerülne ( barbár falvak mennyiségétől függ nyilván ), személy szerint én amikor le akarok tolni egy farm kört, akkor azon vagyok hogy minél hamarabb megcsináljam

Mint azt írtam, szerintem felesleges lenne, csak állna a fórumon, de ha vannak többen akik támogatják az ötletet akkor a listámba rakom és ha sor kerül rá akkor megcsinálom
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Igazad van, idő teltével már nem sokan foglalkoznak azzal, hogy barbárokhoz adjanak falujegyzetet.
 

Tomahawk

New Member
A reakció pontszáma
11
Hello.
Egy olyan kérésem lenne, hogy a falujegyzet készitő scriptet nem lehetne úgy módositani, hogy lehessen a támadó falvát is jegyzetelni jelentésből?
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Ha vèdekezel, akkor címkèzze fel a támadó falut mennyi egysèg èlte túl, esetleg valami ilyesmi?
 

Deleted User - 1547791

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy egy olyan script kivitelezhető-e, amely a belső fórumot képes egy parancskezelőként kezelni.
Pl.:
Klánalapító, vezér joggal rendelkező személy beírja a fórumba, hogy:

!map [klan1, blue], [klan2, red], [klan3, yellow], ...

És ekkor generál egy térképet, aminek csak a képét illeszti be.

De ez csak egy példa.
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy egy olyan script kivitelezhető-e, amely a belső fórumot képes egy parancskezelőként kezelni.
Pl.:
Klánalapító, vezér joggal rendelkező személy beírja a fórumba, hogy:

!map [klan1, blue], [klan2, red], [klan3, yellow], ...

És ekkor generál egy térképet, aminek csak a képét illeszti be.

De ez csak egy példa.
"Generálna" 1 képet a térképről a fórumra beírtak alapján?
 
Fent