Script kívánságlista

DeletedUser16510

Vendég
A tömges kiképző scripteket teljesen kiváltotta a játékba beépített tömeges kiképzés.
 

DeletedUser15293

Vendég
Üdv!

Létezik-e olyan script ami tömegesen kiképzi és amennyiben több egység van le is szereli az egységeket. Szóval teljesen pontosan annyi egység lesz a falukban amennyit én megadok.

Példa: Beállítom a tömeges kiképzésnél hogy 10000 bárdos legyen a támadó seregem. De vannak olyan falvak ahol 13000 bárdos van már kiképezve. Ilyenkor a tömeges kiképző nem szereli le a felesleges egységeket. Azt szeretném hogy ahol többlet van ott le is szerelje az egységeket és minden faluban pontosan 10000 bárdos legyen, se több se kevesebb. Továbbá ne legyen a faluban más tipusú egység sem. Szóval ha van olyan falu ahol van 100 kardos is, azokat is szerelje le automatikusan.


Remélem érthető voltam. :)

Lorya
 

DeletedUser16510

Vendég
Szia.

Tömeges kiképző script nincs, mert a játékba beépítették ezt a funciót a tömeges kiképzés menüpont alá. Leszerelő script szintén nincs, ez viszont ilyen formában nincs beépítve, tehát erre akár lehetne egy scritpet alkotni.

Iron
 

DeletedUser

Vendég
Hellósztok!

Én a fake scripttel kapcsolatban írok.
Nem lehetne egy olyan verziót csinálni, ahol a cords="..." mezőben a kordináták ( ) között vannak esetleg?
Amikor kiküldöm klánnak a fakescripteket, hála az újításnak, hogy ha nincs () jel akkor alapértelmezetten bb-kódnak írja, nem működik kimásolva.
És igen sajnos sok embernek gondot okoz az, hogy kattints rá az exportálásra és másolja ki onnan ahogy észrevettem :/

Választokat előre is köszönöm.
Csigusz.
 

DeletedUser16510

Vendég
Szia.

Milyen formában gondolod? (xxx|yyy), (xxx, yyy), vagy esetleg máshogyan? Természetesen meg lehet oldani, csak kérlek konkretizáld, hogy hogyan szeretnéd.
 

DeletedUser

Vendég
Úgy gondoltam hogy mondjuk a cords="(xxx|yyy) (xxx|yyy)".

Ha kombozóm a térképes kordimásolóval amit készítettél, és egy wordben kicserélem a " " ") ("-re akkor ugyanolyan gyorsan ki lehetne osztani a fakescripteket, mint a frissítés előtt, és a játékosoknak sem kell elmagyarázni, mi az a kattints az exportálás gombra :D
 

DeletedUser

Vendég
Érdeklődnék lehet e olyan scriptet csinálni ami az erősítés érkezési idejének ezredmásodperceit mutatja?
Ilyen script létezik a támadó csapatok idejének kijelzéséére
Nagyon rossz hogy időzítek csapatattársamnak a falujába és nem tudom sikerült e a nemesvonatot kettévágni, mert csak a másodperceket látom.
 

DeletedUser16510

Vendég
Nem lehet ilyet alkotni, mert az erősítés másodpercre érkezik, az ezredmásodpercet nem veszi figyelembe a rendszer.
 

DeletedUser10079

Vendég
Helló.

Tudnátok olyan scriptet csinálni, ami több falunál ajánlatokat tesz ki, hogy minnél kiegyenlitettebb legyenek a nyersanyagok?
Mondjuk olyat mint az egy ablakos kiegyenlitő, csak ő ajánlatokat tesz ki a megadott arányban, azt meg hogy mit miért kér már ő határozza meg az alapján, hogy miből van sok és miből kevés, illetve elősször azokból a falukból tesz ki ajánlatokat, amelyekben a felhalmozódott nyersi fajtából a legtöbb van.
 

DeletedUser16510

Vendég
Szia.

Igen, ilyet lehet alkotni. Csak idő kérdése. Annyi megkötés viszont kell bele, hogy az egyes faluk esetén neked kell magát az ajánlatot létrehozni, a script csak a beállítást teheti meg. És ezen kívül nem lehet mindezt egyszerre 1000 falura alkalmazni, csak egyre (tehát mint pl. a nyersanyagkiegyenlítő is teszi: sokszor kell kattintani a scriptre)
 

DeletedUser10079

Vendég
Igen, én is pont igy gondoltam. Úgy mint a kiegyenlitő, csak ajánlatot tenne.
 

DeletedUser18284

Vendég
Szia.

Egy olyan scriptet szeretnék, hogy ha jelentésből megnyitok egy falut akkor az beírja információba hogy támadó és utána visszaugorjon a jelentésekre. Ez megoldható?
 

DeletedUser18320

Vendég
Szia, olyan scriptet szeretnék amire ha rámegyek olyan scriptet ír nekem amit csak akarok. megoldható?
Olyan is jó lenne, amire ha rámegyek kijelentkezik nekem mert nemtudom hol van a kijelentkező gomb :(
Másik, lehetne egy olyat is írni, ami rámegy a térképre, mert nem tudom hol van, és azt se tudom hogy melyik billentyűgomb lenyomásával megyek oda, probáltam beírni google keresőbe a térképet, sajnos kolbászokat adott ki.:(
Egy utolsó script kívánság: Kitőlti nekem a lottót ugy hogy nyerjek :) és akkor tudok venni pp és akkor tudok aktiválni pf és akkor tudnám használni ezeket a scripteket köszönöm szépen a segítséget nagyon hálás vagyok nektek mindenért és kéne egy köszönet kimutató script is sziasztok!
 

DeletedUser16510

Vendég
Szia.

Egy olyan scriptet szeretnék, hogy ha jelentésből megnyitok egy falut akkor az beírja információba hogy támadó és utána visszaugorjon a jelentésekre. Ez megoldható?

Szia.

Sajnos ezt nem lehet kivitelezni, mert lapváltás történik a tevékenységek között.
 

DeletedUser18459

Vendég
lenne egy kerdesem, tavaj volt(valszeg most is van csak nem talalom), egy olyan farmolo script amin rengeteg szuro volt.
Betudtam allitani, hogy ha a fal nagyobb mint egy ertek akkor haggya ki, s meg rengeteg dolgot, sablonokat tudtam beallitani bizonyos esetekre s igy tovabb...Hol talalom ezt a scriptet?nagyon hasznos lenne.
 

DeletedUser18530

Vendég
lenne egy kerdesem, tavaj volt(valszeg most is van csak nem talalom), egy olyan farmolo script amin rengeteg szuro volt.
Betudtam allitani, hogy ha a fal nagyobb mint egy ertek akkor haggya ki, s meg rengeteg dolgot, sablonokat tudtam beallitani bizonyos esetekre s igy tovabb...Hol talalom ezt a scriptet?nagyon hasznos lenne.


Nem erre gondolsz?
https://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3601-Farmkezel%C5%91b%C5%91l-a-m%C3%A1r-t%C3%A1madott-falukat-elt%C3%A1vol%C3%ADt%C3%B3-script
 

DeletedUser12800

Vendég
Üdv!
Én egy olyannak örülnék, ami a farmolást jobban megkönnyítené mint az eddigiek.
Például, ha a farmkezelő felületnél vagyok és rákattintok, akkor az összes falura elküldené a csapatokat. Ha 100 bejegyzésre van állítva laponként akkor 100 támadást el tudnék indítani egy kattintással. Ha nincs annyi sereg a faluban, hanem csak 60 támadásra elég akkor csak az első 60 támadást indítja el.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Sziasztok!

Olyan scriptet keresek, ami elsősorban természetesen legális, illetve összegyűjti azokat a falvakat, -mondjuk a termelés nézetben-, amelyeknél valahol, valamiből tele a raktár? Létezik hasonló, vagy valaki összetud dobni ilyesmit?
 

DeletedUser19047

Vendég
Hello,

Van egy templomtervező script, ehhez teljesen hasonlóan lehetne csinálni egy Őrtorony tervező scriptet ?
 
Fent