Script kívánságlista

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Ezt @silicina csinálta, és amennyiben ha van ideje illetve jónak látja az ötletedet megvalósítani benne, akkor megcsinálja majd (itt majd válaszol ezzel kapcsolatban).
nyugodtan lehet módosítani a kódjaimat, nekem mostanában valószínűleg nem lesz rá időm, sajnálom
 

Hajaska

New Member
A reakció pontszáma
1
Térkép, falujegyzet olvasó és falu jelölő scripttel kapcsolatban felmerült egy olyan problémám, hogy ahogy szétnézek a térképen, random falukat is belepakol. Mostanra jöttem rá, hogy azért van így, mert nem az egér lenyomását érzékeli (vagy nem csak) hanem az egér felengedését is, így ha húzom a térképet és épp egy falun engedem fel akkor beledobja azt is. Hatalmas quality of life változtatás lenne ezt módosítani csak lenyomásra, ha megoldható és ti is jónak látjátok, előre is köszönöm!
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Térkép, falujegyzet olvasó és falu jelölő scripttel kapcsolatban felmerült egy olyan problémám, hogy ahogy szétnézek a térképen, random falukat is belepakol. Mostanra jöttem rá, hogy azért van így, mert nem az egér lenyomását érzékeli (vagy nem csak) hanem az egér felengedését is, így ha húzom a térképet és épp egy falun engedem fel akkor beledobja azt is. Hatalmas quality of life változtatás lenne ezt módosítani csak lenyomásra, ha megoldható és ti is jónak látjátok, előre is köszönöm!
Fél óra gondolkodás után azt mondanám, hogy talán meg lehet oldani, de elég macerásnak tűnik. Huzigáld a jobb oldali térképet és probléma megoldva.
 

Hajaska

New Member
A reakció pontszáma
1
Bocsánat, elírtam hajnalban, arra a scriptre gondoltam ami a falukra kattintva kiszedi a koordijukat. De azt is megoldja a válaszod, szóval köszi! :D
 

Deleted User - 1537846

Vendég
Hey.

Ezt a scriptet nem tudnánk "magyarositani"?
Elvileg "csak" át kéne rakni saját oldalra illetve beletenni a következőt (könnyen lehet benne hiba):

"hu_HU": {
"Purchase": "Vásárlás",
"Premium Exchange": "Prémium Tőzsde",
"Points redeemed": "Pontok felhasználása",
"Transfer": "Átadás",
"Sold": "eladva",
"giftTo": "to: ",
"giftFrom": "from: ",
"Free premium points": "Ingyenes prémium pontok",
"Endgame reward": "Endgame reward", //world reward //nem nyertem lul
"Manually": "kézi", // Manual refund received //ez nem tuti csak remélem, elvileg ez a modik által mozgatott pl eventért
"Withdrawn":"Withdrawn" // refund received //nem refundoltak mék nekem..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1537846

Vendég
Amennyiben ebben a scriptben átírom a "return" értékét 1000-ről mondjuk 3000-re (nem láttam még sok falut ennyi nl+katával, tetszőleges szám mehet följebb csak példa) akkor elküldi az összes nl/kl+katámat igaz? Gondolom nem kéne kifagynia tőle. Csak azért kérdem mert azután jöttem rá miután kiküldtem a fiúkat (szal tesztelni csak 3-4 nap múlva tudom)...
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Hey.

Ezt a scriptet nem tudnánk "magyarositani"?
Elvileg "csak" át kéne rakni saját oldalra illetve beletenni a következőt (könnyen lehet benne hiba):

"hu_HU": {
"Purchase": "Vásárlás",
"Premium Exchange": "Prémium Tőzsde",
"Points redeemed": "Pontok felhasználása",
"Transfer": "Átadás",
"Sold": "eladva",
"giftTo": "to: ",
"giftFrom": "from: ",
"Free premium points": "Ingyenes prémium pontok",
"Endgame reward": "Endgame reward", //world reward //nem nyertem lul
"Manually": "kézi", // Manual refund received //ez nem tuti csak remélem, elvileg ez a modik által mozgatott pl eventért
"Withdrawn":"Withdrawn" // refund received //nem refundoltak mék nekem..
Szia, holnap/holnapután megcsinálom, illetve a másik hsz-edre is holnap vagy holnapután adok majd választ miután átnéztem az említett scriptet
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Amennyiben ebben a scriptben átírom a "return" értékét 1000-ről mondjuk 3000-re (nem láttam még sok falut ennyi nl+katával, tetszőleges szám mehet följebb csak példa) akkor elküldi az összes nl/kl+katámat igaz? Gondolom nem kéne kifagynia tőle. Csak azért kérdem mert azután jöttem rá miután kiküldtem a fiúkat (szal tesztelni csak 3-4 nap múlva tudom)...

Igen, akkor többet küld. 1000 re van rakva, hogy a kiküldendő parancs mindenféleképpen zöld legyen a tornyos világokon. Tehát ha átírod 3000-re, akkor vagy mindet kiküldi az adott egységfajtából ( ha az agységfajta mennyisége + 1 kém + az összes kata kevesebbnek számít mint 3000), vagy csak annyit amennyi szükséges 1db kém + az összes kata mellé hogy az összlétszám 3000 legyen ( ha az egységfajtából rengeteg van a faluban és az 1db kém + összes kata + egységfajta meghaladják a beállított értéket )
 

Crzy01

New Member
A reakció pontszáma
2
Hello.
Egy olyan kérésem lenne, hogy a falujegyzet készitő scriptet nem lehetne úgy módositani, hogy lehessen a támadó falvát is jegyzetelni jelentésből?

Ha vèdekezel, akkor címkèzze fel a támadó falut mennyi egysèg èlte túl, esetleg valami ilyesmi?

Sziasztok

Engem is érdekelne egy ilyenfajta script. A fenti postok kb. fél évesek, történt azóta bármi nemű előrelépés a script elkészültével kapcsolatban? Pár órája már keresgélek, de sajnos nem találtam másfajta scriptet a falujegyzet készítőn kívül..:rolleyes:
Előre is köszönöm a választ.. :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Jó lenne egy olyan script, ami az új küldirendszerben a rewardként kapott nyersiket összeszámolja, hogy mennyi gyűlt már össze, és vár átvételre.
 

RAZNIK

Member
A reakció pontszáma
74
Nem tudom, hogy van-e hasonló, én egy olyan scriptnek örülnék, amivel lehetne számolni a leverhető aranyérmék számát.

Gondolok itt arra, hogy a script figyelembe veszi, hogy mennyi a jelenlegi nyersi mennyiség, hozzá számolja a nyersi csomagokat, meg lehet benne adni, hogy milyen zászlót használsz, van-e esetleg zászlóduplázód, vagy másmilyen tárgyad ami csökkenti az érmeköltséget, majd ha mindent megadtál, akkor eredményként magkapod a leverhető érmék számát és azt, hogy ez hány nemest jelent pluszban.

Excelben szoktam számolgatni hasonlót, de nem lenne baj ha telon is könnyen lehetne ezeket kalkulálni.

Ha esetleg létezik már ez a script, akkor elnézést a firkálgatásért.

R
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Jó lenne egy olyan script, ami az új küldirendszerben a rewardként kapott nyersiket összeszámolja, hogy mennyi gyűlt már össze, és vár átvételre.
Ezzel megpróbálkozok, viszont úgy működne, hogy el kell használnod egy rewardot. Ez azért történne, hogy a szervertől visszakapjam összesítve mennyi gyűlt össze összesen. Másképp elég szívás összeszámoltatni. Megoldható lenne, viszont azt nem vállalom, nincs most kedvem matekozni rajta. Döntsd el, hogy jó lesz-e így vagy sem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Ezzel megpróbálkozok, viszont úgy működne, hogy el kell használnod egy rewardot. Ez azért történne, hogy a szervertől visszakapjam összesítve mennyi gyűlt össze összesen. Másképp elég szívás összeszámoltatni. Megoldható lenne, viszont azt nem vállalom, nincs most kedvem matekozni rajta. Döntsd el, hogy jó lesz-e így vagy sem.

1 db-ot kell elhasználni hozzá?
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Nem tudom, hogy van-e hasonló, én egy olyan scriptnek örülnék, amivel lehetne számolni a leverhető aranyérmék számát.

Gondolok itt arra, hogy a script figyelembe veszi, hogy mennyi a jelenlegi nyersi mennyiség, hozzá számolja a nyersi csomagokat, meg lehet benne adni, hogy milyen zászlót használsz, van-e esetleg zászlóduplázód, vagy másmilyen tárgyad ami csökkenti az érmeköltséget, majd ha mindent megadtál, akkor eredményként magkapod a leverhető érmék számát és azt, hogy ez hány nemest jelent pluszban.

Excelben szoktam számolgatni hasonlót, de nem lenne baj ha telon is könnyen lehetne ezeket kalkulálni.

Ha esetleg létezik már ez a script, akkor elnézést a firkálgatásért.

R
Ez mind szép és jó. Viszont van benne egy bizonytalan tényező is, amivel nem tudsz kalkulálni. Ez maga a játékos. Ha mindig csak egy kicsit csúszol az érmeveretéssel, a végén biztos, hogy nem annyi fog kijönni, mint amennyit a script kiszámolt neked. Jóindulattal egy saccolót lehetne erre írni. Illetve ember legyen a talpán, aki képletet ír arra, hogy mikor optimális ellőni a nyersi csomagokat, piac-raktár paramétereket figyelembe véve minden egyes falunál, hogy ha aktiválsz egyet, az ne folyjon ki, illetve ha mégis kifolyna mennyit kell várni, hogy aktiválhasd. Ez ismét időbeli eltérést okoz, ami megint kihatással van a veretésre.
 

RAZNIK

Member
A reakció pontszáma
74
Ez mind szép és jó. Viszont van benne egy bizonytalan tényező is, amivel nem tudsz kalkulálni. Ez maga a játékos. Ha mindig csak egy kicsit csúszol az érmeveretéssel, a végén biztos, hogy nem annyi fog kijönni, mint amennyit a script kiszámolt neked. Jóindulattal egy saccolót lehetne erre írni. Illetve ember legyen a talpán, aki képletet ír arra, hogy mikor optimális ellőni a nyersi csomagokat, piac-raktár paramétereket figyelembe véve minden egyes falunál, hogy ha aktiválsz egyet, az ne folyjon ki, illetve ha mégis kifolyna mennyit kell várni, hogy aktiválhasd. Ez ismét időbeli eltérést okoz, ami megint kihatással van a veretésre.

Jogos, de én pusztán pillanatnyi becslésre használnám. Mondjuk tudom, hogy szükségem van 10 vonatra. Akkor megnézem, hogyha most kezdeném el leveretni az érméket, akkor mennyi jönne le, és mennyi nemesem lenne ezáltal. Ha látom hogy esély nem lenne rá akkor gyűjtögetek, farmolok tovább, hogy megérje például elsütni a zászlóduplázóm stb.

R
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Jogos, de én pusztán pillanatnyi becslésre használnám. Mondjuk tudom, hogy szükségem van 10 vonatra. Akkor megnézem, hogyha most kezdeném el leveretni az érméket, akkor mennyi jönne le, és mennyi nemesem lenne ezáltal. Ha látom hogy esély nem lenne rá akkor gyűjtögetek, farmolok tovább, hogy megérje például elsütni a zászlóduplázóm stb.

R

Ez elég egyszerűen saccolható amúgy. Öregnek van az a scriptje, ami kiszámolja, hogy adott limithet mennyi érme kell, abból tudni fogod, mennyivel vagy beljebb. Azt is tudod, hogy zászló nélkül, vagy minden kész falura valamilyen toborzót kalkulálva kb mennyi lenne egy maxos raktárkör leverése egybe, a duplázót meg rászámolod, hogy mennyit ver a duplázó, és hány piackört kell behívnod. Tudom, ez nem azt csinálja, mint a script, erre lehetne egy hasonló, de ez is csak kb-ra ilyet tudna saccolni, és amit öreg említett, az emberi tényezőt totálisan ignorálná.
 

DeletedUser20998

Vendég
Egy nem új, hanem régi script bővítésére szeretnék megkérni valakit, aki ért hozzá. Én inkább nem fogok bele, nem sok ilyen tapasztalatom van.

Faluátnevező
Olyan script kellene, amiben megadható több falunév [kiscica, nagycica, vadcica]. - Egyrészt
Másrészt -
ezt lefuttatva ezek a nevek tök random lesznek kiosztva a faluknak.
Fontos, hogy minden futtatásnál átpörgesse a neveket (nem baj, ha 100 faluból 10 ugyan az lesz, de pörögjön át).

Valaki elkészítené? Vagy kibővítené az egyik régit?

Köszönöm szépen!
@-Numlock- @öreg @Close Your Eyes?
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
én most ezt passzolom, még abba sem kezdtem bele, amit elvállaltam :D
 
Fent