• Nem tetszik a havazás? Kapcsold ki:

Script kívánságlista

silicina

Well-Known Member
A reakció pontszáma
274
Ezt @silicina csinálta, és amennyiben ha van ideje illetve jónak látja az ötletedet megvalósítani benne, akkor megcsinálja majd (itt majd válaszol ezzel kapcsolatban).
nyugodtan lehet módosítani a kódjaimat, nekem mostanában valószínűleg nem lesz rá időm, sajnálom

Hajaska

New Member
A reakció pontszáma
1
Térkép, falujegyzet olvasó és falu jelölő scripttel kapcsolatban felmerült egy olyan problémám, hogy ahogy szétnézek a térképen, random falukat is belepakol. Mostanra jöttem rá, hogy azért van így, mert nem az egér lenyomását érzékeli (vagy nem csak) hanem az egér felengedését is, így ha húzom a térképet és épp egy falun engedem fel akkor beledobja azt is. Hatalmas quality of life változtatás lenne ezt módosítani csak lenyomásra, ha megoldható és ti is jónak látjátok, előre is köszönöm!

silicina

Well-Known Member
A reakció pontszáma
274
Térkép, falujegyzet olvasó és falu jelölő scripttel kapcsolatban felmerült egy olyan problémám, hogy ahogy szétnézek a térképen, random falukat is belepakol. Mostanra jöttem rá, hogy azért van így, mert nem az egér lenyomását érzékeli (vagy nem csak) hanem az egér felengedését is, így ha húzom a térképet és épp egy falun engedem fel akkor beledobja azt is. Hatalmas quality of life változtatás lenne ezt módosítani csak lenyomásra, ha megoldható és ti is jónak látjátok, előre is köszönöm!
Fél óra gondolkodás után azt mondanám, hogy talán meg lehet oldani, de elég macerásnak tűnik. Huzigáld a jobb oldali térképet és probléma megoldva.

Hajaska

New Member
A reakció pontszáma
1
Bocsánat, elírtam hajnalban, arra a scriptre gondoltam ami a falukra kattintva kiszedi a koordijukat. De azt is megoldja a válaszod, szóval köszi! :D

WillpowerTheBest

Will and always Will be
A reakció pontszáma
444
Hey.

Ezt a scriptet nem tudnánk "magyarositani"?
Elvileg "csak" át kéne rakni saját oldalra illetve beletenni a következőt (könnyen lehet benne hiba):

"hu_HU": {
"Purchase": "Vásárlás",
"Premium Exchange": "Prémium Tőzsde",
"Points redeemed": "Pontok felhasználása",
"Transfer": "Átadás",
"Sold": "eladva",
"giftTo": "to: ",
"giftFrom": "from: ",
"Free premium points": "Ingyenes prémium pontok",
"Endgame reward": "Endgame reward", //world reward //nem nyertem lul
"Manually": "kézi", // Manual refund received //ez nem tuti csak remélem, elvileg ez a modik által mozgatott pl eventért
"Withdrawn":"Withdrawn" // refund received //nem refundoltak mék nekem..

Utoljára szerkesztve:

WillpowerTheBest

Will and always Will be
A reakció pontszáma
444
Amennyiben ebben a scriptben átírom a "return" értékét 1000-ről mondjuk 3000-re (nem láttam még sok falut ennyi nl+katával, tetszőleges szám mehet följebb csak példa) akkor elküldi az összes nl/kl+katámat igaz? Gondolom nem kéne kifagynia tőle. Csak azért kérdem mert azután jöttem rá miután kiküldtem a fiúkat (szal tesztelni csak 3-4 nap múlva tudom)...

-Numlock-

Brit tudós
A Klánháború Csapata
Script moderátor
A reakció pontszáma
474
Hey.

Ezt a scriptet nem tudnánk "magyarositani"?
Elvileg "csak" át kéne rakni saját oldalra illetve beletenni a következőt (könnyen lehet benne hiba):

"hu_HU": {
"Purchase": "Vásárlás",
"Premium Exchange": "Prémium Tőzsde",
"Points redeemed": "Pontok felhasználása",
"Transfer": "Átadás",
"Sold": "eladva",
"giftTo": "to: ",
"giftFrom": "from: ",
"Free premium points": "Ingyenes prémium pontok",
"Endgame reward": "Endgame reward", //world reward //nem nyertem lul
"Manually": "kézi", // Manual refund received //ez nem tuti csak remélem, elvileg ez a modik által mozgatott pl eventért
"Withdrawn":"Withdrawn" // refund received //nem refundoltak mék nekem..
Szia, holnap/holnapután megcsinálom, illetve a másik hsz-edre is holnap vagy holnapután adok majd választ miután átnéztem az említett scriptet

-Numlock-

Brit tudós
A Klánháború Csapata
Script moderátor
A reakció pontszáma
474
Amennyiben ebben a scriptben átírom a "return" értékét 1000-ről mondjuk 3000-re (nem láttam még sok falut ennyi nl+katával, tetszőleges szám mehet följebb csak példa) akkor elküldi az összes nl/kl+katámat igaz? Gondolom nem kéne kifagynia tőle. Csak azért kérdem mert azután jöttem rá miután kiküldtem a fiúkat (szal tesztelni csak 3-4 nap múlva tudom)...
Igen, akkor többet küld. 1000 re van rakva, hogy a kiküldendő parancs mindenféleképpen zöld legyen a tornyos világokon. Tehát ha átírod 3000-re, akkor vagy mindet kiküldi az adott egységfajtából ( ha az agységfajta mennyisége + 1 kém + az összes kata kevesebbnek számít mint 3000), vagy csak annyit amennyi szükséges 1db kém + az összes kata mellé hogy az összlétszám 3000 legyen ( ha az egységfajtából rengeteg van a faluban és az 1db kém + összes kata + egységfajta meghaladják a beállított értéket )