Scream

DeletedUser

Vendég
Pedig én is kipróbáltam volna magam ellened, nem csak melletted. :)
 

DeletedUser

Vendég
megteheted :)
ez esetben Neked is a 7-es világot javaslom ,ám ha az ellentáborban kívánsz fellépni a jelentkezésedet PatriciaReka nevű hölgynél kell majd megtenned :D
 

DeletedUser

Vendég
Tele "kihívásokkal" ! :)

Viszont Dark cimbi, ez kis világnak ígérkezik, lehet pár hónap alatt befoglaljuk ! :D Meglátjuk mit mutat majd!
Kár hogy nem maradtál itt harcolni a barbikkal :cool:
 

DeletedUser

Vendég
nem köszi, nem akartam a farmod lenni :D

Aztán meg ott van nekünk a 7-es world :)
Az tett minket azzá amik most lehetünk ;)
 

DeletedUser

Vendég
Köszi.

Egyelőre megnézem, h mit alakítunk itt, aztán meglátjuk.
:)
 

DeletedUser14475

Vendég
Amikor nekem a klánháború alapjait tanították, ezt csak balekpontnak emlegették.:)

Persze ha van mellette támadópontod és a védekezés ellenére fejlődnek a pontjaid, akkor nemcsak neked, hanem a klánodnak is kijár a gratuláció. Támadni minden hülye tud, a sikeres védekezés sokkal nehezebb.
 

DeletedUser12157

Vendég
Amikor nekem a klánháború alapjait tanították, ezt csak balekpontnak emlegették.:)

Persze ha van mellette támadópontod és a védekezés ellenére fejlődnek a pontjaid, akkor nemcsak neked, hanem a klánodnak is kijár a gratuláció. Támadni minden hülye tud, a sikeres védekezés sokkal nehezebb.

Viszont ha sikeres védekezés, és csak az ellenfél nullázódik, így akadályozzuk a fejlődését, az csak nekünk jó ;)

A támadópontunk is növekedik, arról végképp nem tehetünk, hogy az INSO vezére már 3x jött, és mind 3x elcsúszott. [Ui.: Ez nem az igazi INSO]

Míg nekünk fejenként meghal 20-30 db védőnk, amit pótolunk pár óra leforgása alatt :)
 

DeletedUser14529

Vendég
Amikor nekem a klánháború alapjait tanították, ezt csak balekpontnak emlegették.:)

Persze ha van mellette támadópontod és a védekezés ellenére fejlődnek a pontjaid, akkor nemcsak neked, hanem a klánodnak is kijár a gratuláció. Támadni minden hülye tud, a sikeres védekezés sokkal nehezebb.


100 faluig támadással lehet védekezni, ha aktiv farmolo vagy:)
 

DeletedUser

Vendég
100 faluig támadással lehet védekezni, ha aktiv farmolo vagy:)

Na ,ebben azért nem értünk egyet.

Támadással védekezni ?

Szerintem a legrosszabb ha a támadást az ellenfél provokálja ki,mert akkor könnyen készülhet az elhárítására,ellenben példáúl egy megfontolt és jól előkészített támadást már nem fog olyan higgadtan és türelmesen átvészelni :)
 

DeletedUser14529

Vendég
Na ,ebben azért nem értünk egyet.

Támadással védekezni ?

Szerintem a legrosszabb ha a támadást az ellenfél provokálja ki,mert akkor könnyen készülhet az elhárítására,ellenben példáúl egy megfontolt és jól előkészített támadást már nem fog olyan higgadtan és türelmesen átvészelni :)



igen támadással védekezni a legjobb egy bizonyos falu szám után már nem lehet kivitelezni annyira jol az tény de az eleén sima ugy...
 

DeletedUser12157

Vendég
Na mi van "nagy" és "erős INSO? [Ami nem is az igazi...]

Toborzással próbáltok minket szétszedni Templar? ;)
Elárulom neked, nem nagyon fog ez összejönni, de azért jót röhögünk rajtatok.

Fáj hogy egyre jobban szétkapjuk az összes játékosotokat, egyikről a másikra?

Biztos rossz érzés lehet :)

A TDK messze van, velük nem mentek sokra.

Octopusnál látom erőlködtök :)

Sajnálom a nálatok lévő értelmes tagokat, akik nem látták még mindig be, hogy nincs jövőtök.

Azért tegyük hozzá, az tetszett mikor a K55 20. helyezésű klántól, a Vita = War [feloszlott]-tól is megkaptam a leveled, és még sorolhatnám kiktől.
Felkerestél minden klánt, khm "A Scream-nek nincs helye a jövőbeli erős klánok között".

Mikor valamelyik nap "beszélgettünk", te váltig állítottad, áááááá semmire nem emlékszek, áááááá küld át a levelet :)

Ugyanolyan stílusban lettek írva azok a levelek, mint a mostani toborzói leveled, és ahogy te írsz!

Csúnya dolog hazudni, csúnya :(

Na, sok szerencsét ;)

Ui.: Bocs hogy nagy a pofám, soha nem voltam diplomatikus egyén :D:D
 

DeletedUser14529

Vendég
Na mi van "nagy" és "erős INSO? [Ami nem is az igazi...]

Toborzással próbáltok minket szétszedni Templar? ;)
Elárulom neked, nem nagyon fog ez összejönni, de azért jót röhögünk rajtatok.

Fáj hogy egyre jobban szétkapjuk az összes játékosotokat, egyikről a másikra?

Biztos rossz érzés lehet :)

A TDK messze van, velük nem mentek sokra.

Octopusnál látom erőlködtök :)

Sajnálom a nálatok lévő értelmes tagokat, akik nem látták még mindig be, hogy nincs jövőtök.

Azért tegyük hozzá, az tetszett mikor a K55 20. helyezésű klántól, a Vita = War [feloszlott]-tól is megkaptam a leveled, és még sorolhatnám kiktől.
Felkerestél minden klánt, khm "A Scream-nek nincs helye a jövőbeli erős klánok között".

Mikor valamelyik nap "beszélgettünk", te váltig állítottad, áááááá semmire nem emlékszek, áááááá küld át a levelet :)

Ugyanolyan stílusban lettek írva azok a levelek, mint a mostani toborzói leveled, és ahogy te írsz!

Csúnya dolog hazudni, csúnya :(

Na, sok szerencsét ;)

Ui.: Bocs hogy nagy a pofám, soha nem voltam diplomatikus egyén :D:D


LOL...nem a levél te....
 
Fent