=SBT= Beszélgetés!

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Olvasgatom ezt a fórumtémát… olvasgatom és olyan félrevezető információkat találok itt leírva, amin csak jót nevetek – mást nem tehetek! :)

Az=SBT= klánszövetség játszani jött és nem csak legózni…

A Terror felől miért nem történt megkeresés mikor vitték sorban 4-5-6 falukat tőlünk?
Miért csak akkor, amikor Head össze fogja már rendesen a klánt és kezd egy csapatként üzemelni a szövetség – visszavágni a Terror támadásaiért s vinni a falvait?

Gondolkodjatok már el egy kicsit Ti is emberek! : ))
Szerintetek mennyire érdekel minket olyan emberek véleménye, akiknek köze sincs ehhez a szerverhez? : )

További kellemes napot kívánok mindenkinek!

Blaze
 

DeletedUser10878

Vendég
.......... Egy vezérnek sokszor félre kell tennie a büszkeségét ,és a klán érdekét kell néznie ,mert ő nem csak a maga játékát teheti tönkre ,hanem akár százakét !!!

Egy vezérnek mindent félre kell tennie, és csak a klánérdek vezérelheti.
Ez egyre nagyobb nyomással nehezedik a vezérekre, a prémium miatt. Hisz "eddig" a játékukat, idejüket vesztegették a tagok, ha a klán sikertelen volt.
Mostmár azonban a pénzüket is :-(
 

DeletedUser

Vendég
nem tudom ti hogy vagytok vele, de fél világot összecsődíteni ellnünk... :) szép

13-ból már csak 7 klán van :)

Felesleges a szájkarate, majd ott a "csatatéren" eldől a buli. Ha az SBT annyira vagány nem értem pár hadmozdulatát, némelyik igen vicces.

A régebbi téma ami a pp és a pf volt tényleg gáz ami itt van már. Zászlók, script-ek, vagy is amik azok voltak most meg már megvehetőek. Szerintem elég segítség volt az a pp vásárlóknak hogy nem kell 100 falunál egész nap az akadémiáról akadémiára járni az aranyveretés miatt, vagy csak az ellenség falujára vitték a nyilat és már látszott mivel jön az ellen. Nekem ez az utolsó szerverem, a többin csak elleszek, nekem sosem bírta a pénztárcám a pp-t csak 2x a telóm, de az az érzésem sokaknak nem fogja ezt bírni a pénztárcája, nagyon klassz játék de túl sokat kér már. De majd ha indít a kh-s csapat egy régimódi szerót akkor majd szóljatok.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Sziasztok!

Olvasgatom ezt a fórumtémát… olvasgatom és olyan félrevezető információkat találok itt leírva, amin csak jót nevetek – mást nem tehetek! :)

Az=SBT= klánszövetség játszani jött és nem csak legózni…

A Terror felől miért nem történt megkeresés mikor vitték sorban 4-5-6 falukat tőlünk?
Miért csak akkor, amikor Head össze fogja már rendesen a klánt és kezd egy csapatként üzemelni a szövetség – visszavágni a Terror támadásaiért s vinni a falvait?

Gondolkodjatok már el egy kicsit Ti is emberek! : ))
Szerintetek mennyire érdekel minket olyan emberek véleménye, akiknek köze sincs ehhez a szerverhez? : )

További kellemes napot kívánok mindenkinek!

Blaze

Te hatalmas nagy tévedésben vagy. Amikor ajánlgattunk, akkor tettük amikor buktátok a falvakat. hozzáteszem, ez a jelenleegi állapot is csak ideiglenes. Intéztetetk egy nagy támadást ellenünk amit el is ismertünk. De most nem ajánlottunk semmiféle diplomáciai egyezséget!
 

DeletedUser16098

Vendég
Egy nagy sorozat volt ez igaz !
De csak két nap tudtak több pontot szerezni ellenünk mint mi ellenük ! Amúgy ahogy észrevettem Sophie vevő mindenre csak Headshot a zárkózott ,és túlzottan büszke .
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg csak gratulálni lehet ,mert nem kis támadássorozatot kaptunk :)
De a klánunk a hírtelen jövő támadásokat nagyon szépen kivédte . :)

Nehany teruleten telleg szepen ki vedtetek es Gratulalok e miat!
De voltak hianyosagok is peldaul Barbinal akinek azthiszem 1 faluja maradt 54-es kontinensen
Szerintem szep kiegyensulyozot haboru kar lenne ezt abbahagyni:)
 

DeletedUser

Vendég
Florin és arról tudsz valamit, hogy Barbi nem tudott levelet írni a társainak? Mert tinektek most lett kis siker a támadásotokban az nem azt jelenti hogy jók vagytok, többet kell tenni ezért... :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Florin és arról tudsz valamit, hogy Barbi nem tudott levelet írni a társainak? Mert tinektek most lett kis siker a támadásotokban az nem azt jelenti hogy jók vagytok, többet kell tenni ezért... :)

Nem azt jelenti, hogy jók, de szép támadássorozat volt amiből mindkét fél jöhetett volna ki jobban, de így sikerült. Persze magamat sem tekintem jónak, hanem csak szerencsésnek.
 

DeletedUser

Vendég
Florin és arról tudsz valamit, hogy Barbi nem tudott levelet írni a társainak? Mert tinektek most lett kis siker a támadásotokban az nem azt jelenti hogy jók vagytok, többet kell tenni ezért... :)

Hat ezt nem tudtam....
Csak azt hogy meg mindig jon befele az erosites executoru1 tol es a Flametol szoval ugylatszik megis sikerult oszehoznia valahogy:D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Eddig miertnem tudot?mi volt a problema?

fú most meg nem mondom neked pontosan. kérdezz rá nála a játékban. Azt tudom, hogy az üzeneteket nem érte el, meg sereget nem tudott talán mozgatni, de nem vagyok benne biztos. A Suppoert egyébként elismerte a hibát, szóval nem a büszkeségünket védjük. de kárpótolni sajnos nem lehetett.
 

DeletedUser

Vendég
Hat azt eszrevettem hogy sereget nem tudot mozgositani de ha jol megfigyeltem a falat sem tudta huzni.Hat komolyan sajnalom
 

DeletedUser16098

Vendég
Navégre :) Nem a mocskolódás megy ,hanem a normál beszélgetés (már amennyire normális lehet itt a beszélgetés a külsőn :D )
 

DeletedUser10878

Vendég
Megőrülök ettől az új fórumtól!! Mindig azt idézem akit nem kellne, és a törlés gombot sem találom :D
 

DeletedUser11619

Vendég
fú most meg nem mondom neked pontosan. kérdezz rá nála a játékban. Azt tudom, hogy az üzeneteket nem érte el, meg sereget nem tudott talán mozgatni, de nem vagyok benne biztos. A Suppoert egyébként elismerte a hibát, szóval nem a büszkeségünket védjük. de kárpótolni sajnos nem lehetett.

szia ! :) mi ismerjük egymást :)

.mi volt a hiba amit a support elismert ?
 

DeletedUser

Vendég
Szó szerinti idézetett ne várj :).
A tömör lényege; igen előfordulhatnak ilyen hibák, de nem tudják kárpótolni ..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent