=SBT= Beszélgetés!

DeletedUser12157

Vendég
Sophie, miért ferdíted a dolgokat?
3-an mentetek rá élessel, nem csak 2-en.
És még így is csak 2 falut húztatok be, amiből 1-et ugyebár visszavettünk :)

Engem nem érdekelnek Micu és az egyéb tagok itteni, vagy a játékon belüli fröcsögése, hogy "majd 2 hónap múlva Head már sehol nem lesz, megy új szerverre" stb...
Igen, bevallom, naiv vagyok, de legalább becsületes, mert Én arra tanítom a csapatom hogy sportszerűek legyenek, így a legkisebb mocskú dolgokat is elutasítjuk, nem kérünk belőle.

A győzelem akkor a legédesebb ha:
- nem könnyű úton történik
- becsületesen szerezted
- összehozza a csapatot/összekovácsolja

Tudod Nektek több olyan játékosotok van aki rengeteget van itt, voltak már más világon is nagy playerek, és természetesen prémeznek mint az őrült.

Míg Mi nem játszottunk együtt közösen, most kovácsoljuk össze a csapatot.

Számomra a csapatom örökké egy csillag lesz a szememben, hisz már nem 1x hívtátok nem 1 tagunkat (volt akit 3x megkerestél), még sem mentek el, mert hűségesek, kitartóak, bármilyen nyomás alatt is!

Mert Mi egy csapat vagyunk, egy lélekkel, egy céllal, Mi Testvérek vagyunk!
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Ezzel a szövegeddel menj a templomba. Már nagyon idegesít a szófosásod, ne haragudj. hazudgálsz össze-vissza a tisztességes játékról, hogy mi milyen gusztustalanul játszunk. Különösen én...

Egyszerűen már röhögünk rajtatok. Szánalmas amit csinálsz, mindenkit csak irányítani akarsz és nem veszed észre magad, hogy mások játékát tönkre teszed a 0 stratégiai érzékeddel. Nekem nem az a célom, hogy átjöjjenek, hanem hogy legalább elérjelek általuk téged. Mivel nekem írtál egy üzenetet, hogy szánalmas vagyok, tiltottál és hadat üzentetek.

Ami a prémiumot illeti:
Van prémiumfiókunk, mert megtehetjük. De nem álünk vissza vele, nincs 2 perces falhúzás, sem +nyersi, se felezgetés. Bár most magamból indultam ki.

Ami meg azt, hogy csapat-e vagy sem?! Igen csapat vagyunk. De nehogy már ezért legyünk leszólva.

ui: felvállalom az első sorait az írásomnak, szerintem a tiltás is jogos. Csak ne törölják az üzenetet!
 

DeletedUser

Vendég
Ellenfeleknek nem is szabadna társalogniuk, ellenkező érdekű játékosok sosem értenek egyet, s a vége általában mindig az, hogy sértegetik, blamálják, fikázzák egymást.. akció reakció... egyik pofon szüli a másikat, sok esetben a hosszas gyűlölködés után már arra sem emlékeznek, hogy miből fakadt az egész, csak mindenkinek van valami régi nevetséges sérelme.. Van ennek értelme?
 

DeletedUser12064

Vendég
Legyetek szívesek hagyjátok abba, ne kelljen ezt a topikot is kimoderálnom. A fórumon lehet a másik játékos tudását korrekt módon kritizálni, de a másik jellemét, emberi tulajdonságait nem. A következő ilyent tartalmú hozzászólásnál zárom ezt a topikot.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Elismerésem az SBT-nek, mert a tegnapi nap folyamán 6 millió LEV pontot szereztek nekünk. Bár még így is többet buktak mint amennyit foglaltak, de ez most tényleg ügyes próbálkozás volt. Vajon lesz-e még ilyen?
 

DeletedUser16098

Vendég
Tényleg csak gratulálni lehet ,mert nem kis támadássorozatot kaptunk :)
De a klánunk a hírtelen jövő támadásokat nagyon szépen kivédte . :)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Ellenfeleknek nem is szabadna társalogniuk, ellenkező érdekű játékosok sosem értenek egyet, s a vége általában mindig az, hogy sértegetik, blamálják, fikázzák egymást.. akció reakció... egyik pofon szüli a másikat, sok esetben a hosszas gyűlölködés után már arra sem emlékeznek, hogy miből fakadt az egész, csak mindenkinek van valami régi nevetséges sérelme.. Van ennek értelme?

Ezzel nagyon nem értek egyet. Ez csupán intelligenciaszinttől függ, hogy akármilyen oldalon álló játékosok hogy kommunikálnak. Aki ellenfélként lealacsonyodik az anyázós szintre bárkivel, azt klántársként sem látom szívesen.
Ám nem szabad az egészséges kakaskodást a sértegetéssel összetéveszteni :)
 

DeletedUser16096

Vendég
Sziasztok.
Csak egy icipici kérdés!!!!

Rettenetesen erős klánotok van...mindkét félnek.
Akkor miért nem fogtok össze!?
Veritek itt egymást szavakkal a játékban meg katonákkal .
Sok játékos szerint és szerintem is egy igazi hatalom születne ha a két klán barátként játszana egymást segitve nempedig gyengítve.

Ennek mi akadálya van???
 

DeletedUser

Vendég
"Mert Mi egy csapat vagyunk, egy lélekkel, egy céllal, Mi Testvérek vagyunk!"

Emlékszem arra mikor valakít kiütöttünk valamelyik SBT klánból, az nemsokára ki lett rúgva, hogy a háborús statotok ne legyen jobban lerontva...ennyit a " Mi egy csapat vagyunk meg testvérek szlogenről". :) Azért jól hangzik...eszembe juttatja a kisdobos és úttörős éveket...csak ott volt olyan szlogen is, hogy a kisdobos / úttörő mindig igazat mond....utána meg tábortűz, lepényevés zságbafútás.... :)
 

DeletedUser16096

Vendég
Értem , és értelmeztem a te véleményedet.
De megvárnám a két klánvezért Sophiat és HeadShot-ot.


Szerintem többen kiváncsian várjuk..........Hölgyem - Uram tiétek a pálya.
 

DeletedUser12157

Vendég
Drága Thomaxx...
Akit kidobunk annak oka van, vagy inaktív, vagy semmit sem csinál.
Utoljára mondom hogy NEM fogom bizonyítgatni Nektek hogy milyen is vagyok, a csapatom ismer, és vannak akik elég régen, és elég jól ismernek.

A háború elkezdődött, szerintem nem a múlttal kell törődni hanem koncentrálni a jelenre és a jövőre.
Egyik pillanatban Sophie itt fröcsög a fórumon, a másikban pedig írja a gratulációs levelet (mint az tudjuk, nem csak a gratulációról szólt...).
A Flame beállt a Ti oldalatokra mint védelmis, hajrá, csak aztán az RD ellen is maradjon mivel védekezniük :)

Nem kívánok többet erről írni, időpocsékolás, aki eddig is lenézett Minket ezután is le fog, aki eddig is kételkedett abban hogy itt végre egy ütőképes csapatot hozok össze az ezek után is kételkedni fog.
Aki pedig szeretne, az meg megtud ismerni, csak akarni kell.

Szép Estét!
 

DeletedUser16096

Vendég
Értem bár nemértek egyet veled.
Senki nem mondta , hogy bizonygass bármit hanem csak annyit kérdeztem , hogy mi akadálya van egy erős csapatalakitásnak Sophia klánjával.
Van 1-2 ismerősöm nálatok HeadShot akik kezdik unni mert nemtudnak fejlődni , mindig csak katona képzés meg stb.....
Hozzáteszem jó vezetőnek tartanak és a világért sem hagynának ott Téged.
 

DeletedUser16226

Vendég
Ez egy nagyon szép kérdés!:)

Először is megköszönöm ,Klánom és Magam nevében is az elismerő szavakat!


Végig olvasva,az előzményeket...sajnálom,hogy csak most értem ide...

Nem értem miért??

Ami itt történt,hogy alakulhatott idáig...?:))

Hiszem,nem is ez a jó szó..Tudom,hogy a Terror Klán ,minden tiszteletet megérdemlő,intelligens,és nagyon szerethető tagokból áll,akiket egy nagy tudással rendelkező Vezér irányít...Minden percét élvezem a Velük való játéknak,egy olyan Klán tagja ként,akik rendeződnek fejlődnek,alakulnak,lassan barátok lesznek ,és igyekeznek mindent megtenni,hogy méltó ellenfelek legyenek ebben a JÁTÉKBAN!!!

Jó érzéssel tölt el..bármely Klán nevét látom leírva....,talán azért állok,most kicsit értetlenül ,a vissza olvasott sorok miatt!

Ettől, mindkét Klán sokkal,de sokkal többet ér...!!

Nekem legalább is mindenképpen!:)

Nem titok, azt hiszem ,ezek után,hogy én is érdeklődve várom Sophie és Vezérem Válaszát a feltett kérdésre!!!!:DD
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Nem tudom hogy ez odaát mennyire terjedt, de eleve az SBt akarta a háborút amikor még nagyobbak voltak. Volt egy skype beszélgetés ahol kifejtették nekem, hogy simán leszednek minket és továbbállnak. Annak ellenére hogy a skype beszélgetés egy MNT ajánlatunk miatt jött volna létre. Miután elkezdődött a háború és lényegesen megelőztük az SBT-t, folyamatosan üzengettem játékosokon át Head-nek, hogy ezt teljesen felesleges csinálnunk, mert van közös ellenségünk is aki csak röhög rajtunk majd hol itt, hol ott szúr egyet. Ilyen levelekre egyetlen választ sem kaptam, pedig biztosan tudom hogy megkapta, hisz mindig olyan levelekbe írtam bele aminek az volt a címe, hogy: Gyere át. Majd alatta kifejtettem hogy miért lenne jó az SBT-vel befejezni a háborút. Itt külsőn és saját fórumon is nyilatkozott Head ezekről a levelekről, hogy csábítgatom az SBT játékosokat.

Szóval ezekre a diplomáciai ajánlatokra annyit sem írt hogy bakfity. Pedig én vagyok letiltve nála és nem ő nálam. Gusztustalannak tartja Head a TERROR játékát, mert hogy szerinte árulásra is buzdítom a klántagjait(hozzáteszem nekem csak klántársam van) és ezért tudjuk mindig hogy hol csaptok le és ezért van már hetekkel előre bevédve minden. Ami totális hülyeség, de ha valaki nem olvassa ezt az írásom, nyugodtan megmaradhat abban a hitben hogy mindenről tudunk :)

És azt tartom gusztustalannak ahogy levelet szerkesztett rólam(pedig le voltam tiltva neki) és olyannak állít be aminek az ellenkezőjét hírdetem és képviselem.
 

DeletedUser16096

Vendég
Értem.
Köszönöm a válaszod!

Head miért tiltottad le Sophiát?????

Persze ha szabad megkérdeznem pofátlanul.
 

Normandia

Member
A reakció pontszáma
35
Sziasztok.
Csak egy icipici kérdés!!!!

Rettenetesen erős klánotok van...mindkét félnek.
Akkor miért nem fogtok össze!?
Veritek itt egymást szavakkal a játékban meg katonákkal .
Sok játékos szerint és szerintem is egy igazi hatalom születne ha a két klán barátként játszana egymást segitve nempedig gyengítve.

Ennek mi akadálya van???

Nos, ha jól tudom, és jól tudom lett volna rá idő, és mód hogy összefogjanak, sőőt megkeresés is volt egyik részről nem is 1x... :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser12157

Vendég
Na üdvözletem, szép reggelt!

Az egész úgy kezdődött hogy régen Nálunk volt DymuniaD és régi ismerös, majd Sophie azt mondta Skypon vagy kidobjuk Őket, vagy pedig hadat kapunk.
Ott volt -Xerra- is, sőt, a hadüzenetet is közös megbeszélés után Ő küldte el Nektek, nem akartuk Mi megvárni a hadat.

Én soha nem fogom elkezdeni a pszichológiai hadviselést Veled ellentétben, Nekem a meggyőző képességem és az igazmondásom lesz mindig is a fegyverem!
Azt mondtad Nekem a Skypon hogy meetx-el sokat beszélsz, és Miattam ment el.
Na, itt buktál jó nagyot, mivel meet-et évek óta ismerem, nagyon jól, se nem beszéltél Vele sokat, és nem is miattam ment el, de ezt addig is tudtam, hiába próbáltál mélypontra küldeni.

Volt olyan játékosunk aki 3x kapott Tőletek levelet, nem tartalmazott diplomáciai felkérést, hanem csak elakartátok szívni a tagjaink, akik sorra nemet mondtak.

Az akció fedőnevéről tudtál, szóval valahogy csak eljutott a hír.
Itt is különbözök Veled ellentétben, mikor a V15-ön Tilla MET klánjából jelentkezett 1-2 ember kémnek, elutasítottam és azonnal átküldtem a levelet Tilla-nak.
Lehet hogy nem fogadsz fel kémeket, de a hírt elfogadod, míg Veled ellentétben Én nem.
1x már bebizonyítottam 2 éve, hogy igen is lehet tisztességesen és sportszerűen is remek eredményeket elérni. (Más néven voltam, top 4. helyezés klánként, 100 milla felett)


A csapatommal még nem voltunk együtt más szerveren, sokan régen játszottak és újrakezdték így vissza kell szokniuk, sokan újoncok, sokan megéltek más szerveren ezt - azt ezért nehezebb Velük, de jó úton járunk hogy összekovácsolódjunk, és az egyik meghatározó klánja lehessünk a 17-s szervernek.
Mindazonáltal tudjuk jól hogy Ti is érzitek hogy egyre erősebbek, és összetartóbbak leszünk, hiába vagytok előttünk, a kocka bármikor fordulhat!
Továbbá Én is tisztában vagyok vele, hogy egy remek csapat van a kezemben, és minden percben büszke vagyok arra amikor Őket vezethetem, vagy csak bármikor segíthetek Nekik bármiben is!
Nem csak hiszem, hanem tudom, hogy Velük még nagyon sokat fogunk ezen a szerveren elérni, és bizonyítani, nem csak a nagyközönségnek, hanem magunknak is, hogy igenis megálljuk a helyünket, mert képesek vagyunk erre, van akkora erő, összetartás, és egymás iránti hűség Minden SBT tagban, tartozzon bármely SBT klánba is!

Rövidre zárva a szót, Én nem szeretem bolygatni a múltat, Én a jelenre és a jövőre koncentrálok, amibe pedig belekezdtünk azt be is fejezzük.
Mindenesetre meglátszik, hogy tényleg kezdtek felfigyelni klánunk erejére, ezért is próbáljátok azt szétzülleszteni!

Számomra a tettek fognak tenni, nem a szavak!

Én azt mondom eredményes játékot, sok sikert, szívből mondom, és GYŐZZÖN A JOBB!
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Neked politikusnak kellett volna menned :D

Egyébként meg leírtam hogy hogyan történt. Azt valóban kihagytam, hogy őket ki akartuk kérni, de ilyen zsarolásról szó sem volt és ez még az MNT ajánlat előt volt.
Viszont mindegy mit mondok, és az s mindegy Te mit mondasz. Ez csak egy külső fórum ahol egyikőnk sem fogja elismerni amit a másik mondd, mert azt a csapata inná meg. Hiába hoznék ide levelezéseket, ugyan úgy hoznál ide Te is, mert tudod hogy hogyan kell levelet szerkeszteni. Sajnos tényanyaggal itt nem lehet alátámasztani ilyen történeteket. Szomorúnak tartom, hogy habár tudod az igazságot, ilyen szinten leplezed a klántagjaid előtt.
/Erre megint nem kell reagálnod, mert nyilván az lesz, hogy én hazudok/
Ez egy olyan ördögi kör ahonnan egy külső szemlélő sosem fogja megtudni hogy mi az igaz.
Korábban is megmondtam, sajnálom hogy így alakult.
 

DeletedUser16098

Vendég
Na most akkor egy volt vezérként mondom azt amit most mondok ! (hába vagyok most "csak" egy "közkatona")
Gondolkodjatok (legfőképp ..Headshot..-nak mondom ,mert Sophie végig kész lett volna békét ajánlani )
Megéri azt ,ez a háború ,hogy elrontod azt amit a tagjaid hatalmas időt ,és (akár még pénzt) beleöltek ?
Mert ez nem dönt el semmit max annyit hogy ki a kakas a szemétdombon .
Amikor kitört a háború az =SBT= 1. volt ,és most már lassan kikerül az élmenők közül . Ezt a tagjaid előbb utóbb megunják ,majd ,és habár 200%-ban tisztelnek ,és hűségesek feléd ,muszáj lesz lépniük ,mert elvesztik azt amiért küzdöttek egy felesleges harc miatt .
Például :Az =SBT= nyer a TERROR eltűnik innen ,de akkor már az =SBT= szerintem annyira meggyengül ,hogy az akkori élmenők fél kézzel lenyomják . Akkor mi értelme volt a háborúnak ?? SEMMI!!! Egy vezérnek sokszor félre kell tennie a büszkeségét ,és a klán érdekét kell néznie ,mert ő nem csak a maga játékát teheti tönkre ,hanem akár százakét !!!
 
Fent