=SBT= Beszélgetés!

DeletedUser

Vendég
Ha már 1 egységgel több meghalt a védőkből nála mint amennyi támadót legyőzött , már megérte támadni...és én úgy hallottam, hogy nem kevés védő maradt ott...

Megkapott napi díjak

4x A nap támadója
Időpont: 11.10.2012 napján te győzted le a legtöbb egységet támadóként ebben a világban (68.997)!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12157

Vendég
Kérdezett valaki?

Mellesleg azért Én tettem ki mert Ő nem nagyon van fent külső fórumon.

Full: Akkor rosszul hallottad ;)
 

DeletedUser16098

Vendég
De faluveszteség nélkül nem élte meg szóval ,azért ott a szépséghiba a dologban :)
 

DeletedUser

Vendég
Kérdezett valaki?
Ha már így teszed fel a kérdést akkor te honnan veszed a bátorságot hogy másokat megpróbálj lekezelni? Te is csak egy vagy a játékosok közül mint ők és mint én. Vagy talán neked valami spéci jogosultságod lenne itt a Fórumon?
 

DeletedUser12157

Vendég
Ha már így teszed fel a kérdést akkor te honnan veszed a bátorságot hogy másokat megpróbálj lekezelni? Te is csak egy vagy a játékosok közül mint ők és mint én. Vagy talán neked valami spéci jogosultságod lenne itt a Fórumon?

Azért írtam olyan hangnemben, mert Ő is ennyit adott.
Köszönjük a gratulációkat, a Tiédet is, de aki csak kötekedni tud azzal nem tudunk mit kezdeni, mert az olyanokkal nem lehet normálisan beszélgetni.

Hator, 2 falut vesztett, majd 1-et visszavett, így -1 falu, ahhoz képest hogy mennyien is mentek rá... :)
 

DeletedUser16098

Vendég
Szép eredmény nem azt mondtam ,mivel pár nap alatt annyi let a LEV-ja mint a középklánoknak :)
Csak azért találtak rést is a védelmén :)
 

DeletedUser

Vendég
Egy fél év múlva elmondhatod head,hogy majdnem megálltad a helyed egy szerveren :D
 

DeletedUser

Vendég
V17.
Csupán nosztalgiából regeltem a világra, sajnos idő hiánya miatt csak tötymörgök a nevetséges 2600 pontommal, de nem is ez a lényeg. Azt vettem észre, hogy a körülöttem lévő "ászok" irgalmatlan gyorsasággal zabálják fel a barbár falukat, és egyáltalán semmiféle harc nem folyik. Megmozdult bennem valami. Az a régi érzés.. Elkezdtem bánni, hogy nincs több felesleges időm, hogy nincs több falum, nincs több seregem, hogy ezt a sok MACSKAJANCSIT megtanítsam játszani :) Határozottan fel vagyok háborodva...
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is meglepőek a v17-nek ezek a beállításai. Hogy itt ennyi barbizabáló MACSKAJANCSI lett - ahogy nevezed őket - az nem az ő hibájuk hanem azoké akik a v17-et ilyennek állították be. Kész röhej hogy a barbárok milyen veszett tempóban nőnek, az "élő" falvakban nem lehet produkáéni ekkora fejlődést, bármit csinálsz. Nem csoda hogy ha valakinek már nemese van akkor inkább a 3200-as barbárt fogja foglalni és nem a szomszéd játékosnak az 1500-as faluját.
Javaslom azoknak akik döntenek egy-egy világ beállításairól hogy a V17 beállításait egy biztonságos páncélszekrénybe zárják és aztán dobják el a kulcsát jó messzire hogy meg ne találja valaki.
 

DeletedUser15803

Vendég
hiszi a piszi

Kérdezett valaki?

Mellesleg azért Én tettem ki mert Ő nem nagyon van fent külső fórumon.

Full: Akkor rosszul hallottad ;)


Így már érthető.

Az a bizonyos rés pedig egy 4 órás net elmenetel volt.

Jájjj isztenem, elment a netje? Emeld ki jól, hátha valaki beveszi!
Nem úgy vóót, hogy bevédtétek? Ez akkor is szép siker, gratula hozzá! Csapatsiker és megértem miért is te dicsekszel vele.
Van egy olyan érzésem, hogy be kell rendezkednetek a hosszútávú bevédésére, mintha titkot őrizne, ellenkező esetben vegyetek tőle érzékeny búcsút! Hogyishívják játékostól, tudod akinek a LEV pontját ID-zted. ;)
Elég közel van a tűzhöz, s hidd el, ők tudják, hogyan kell megfojtani vagy átmozgatni a védőket, hogy csináljanak helyet a védőknek ...

V17.
Csupán nosztalgiából regeltem a világra, sajnos idő hiánya miatt csak tötymörgök a nevetséges 2600 pontommal, de nem is ez a lényeg. Azt vettem észre, hogy a körülöttem lévő "ászok" irgalmatlan gyorsasággal zabálják fel a barbár falukat, és egyáltalán semmiféle harc nem folyik. Megmozdult bennem valami. Az a régi érzés.. Elkezdtem bánni, hogy nincs több felesleges időm, hogy nincs több falum, nincs több seregem, hogy ezt a sok MACSKAJANCSIT megtanítsam játszani :) Határozottan fel vagyok háborodva...

Semmiféle harc nem folyik, de talán nem az "ászok" tehetnek róla! Én bereggeltem itt korábban is, megnéztem a világot és nem volt akadálya annak, hogy harcoljak! Nem érdekelt, hogy mások mit tesznek én takarítottam. Nem védett klánerősítés, de egyedül harcoltam egy klán ellen. Mondjuk vesztükre, mert ők úgy akartak erősek lenni, hogy majd a barbiból, bónuszból megerősödnek, én meg ugye mindig elég erős vagyok, hogy megharcoljak bárkivel és elfenekeljem.
Szóval azt hiszem, jól mondtad, tötymörögsz és így nehéz harcolni, de nem is szabad felháborodni ezen ... :eek:
Egyébként én is csak tötymörgök, de talán ezért is játszhatok ereszt el a hajam stílusban, nekem sem drága semmi. Üsd meg őket a 2.600 pontoddal, szerintem meglepődsz, hogy mennyire nem is tudnak játszani, legközelebb elgondolkoznak, hogy még sem olyan jó ötlet az a 3.000pontos barbi.

Nekem is meglepőek a v17-nek ezek a beállításai. Hogy itt ennyi barbizabáló MACSKAJANCSI lett - ahogy nevezed őket - az nem az ő hibájuk hanem azoké akik a v17-et ilyennek állították be. Kész röhej hogy a barbárok milyen veszett tempóban nőnek, az "élő" falvakban nem lehet produkáéni ekkora fejlődést, bármit csinálsz. Nem csoda hogy ha valakinek már nemese van akkor inkább a 3200-as barbárt fogja foglalni és nem a szomszéd játékosnak az 1500-as faluját.
Javaslom azoknak akik döntenek egy-egy világ beállításairól hogy a V17 beállításait egy biztonságos páncélszekrénybe zárják és aztán dobják el a kulcsát jó messzire hogy meg ne találja valaki.

Jó kis világ ez, még így is! Bennem is felmerültek ezek a dolgok és hasonlóan hozzád, nekem sem tetszettek!
Én olyan alkatrészekből vagyok összerakva, hogy egy kezdeti megingás és mások hibáztatása után keresem a valódi okokat, a megoldást. Én továbbra is azt tartom a fontosnak, hogy a játékost veszem le mellőlem, aki ott van, aki odaköltözik vagy csak ez megfordul, megfordulhat a fejében! Kit érdekel, hogy ő milyen erős, milyen erős klánja van, mellettem számíthat arra, hogy nem lesz ideje unatkozni! Addig nem fog unatkozni, amíg nem indul el a V18!
 

DeletedUser12157

Vendég
Jájjj isztenem, elment a netje? Emeld ki jól, hátha valaki beveszi!
Nem úgy vóót, hogy bevédtétek? Ez akkor is szép siker, gratula hozzá! Csapatsiker és megértem miért is te dicsekszel vele.
Van egy olyan érzésem, hogy be kell rendezkednetek a hosszútávú bevédésére, mintha titkot őrizne, ellenkező esetben vegyetek tőle érzékeny búcsút! Hogyishívják játékostól, tudod akinek a LEV pontját ID-zted. ;)
Elég közel van a tűzhöz, s hidd el, ők tudják, hogyan kell megfojtani vagy átmozgatni a védőket, hogy csináljanak helyet a védőknek ...



Semmiféle harc nem folyik, de talán nem az "ászok" tehetnek róla! Én bereggeltem itt korábban is, megnéztem a világot és nem volt akadálya annak, hogy harcoljak! Nem érdekelt, hogy mások mit tesznek én takarítottam. Nem védett klánerősítés, de egyedül harcoltam egy klán ellen. Mondjuk vesztükre, mert ők úgy akartak erősek lenni, hogy majd a barbiból, bónuszból megerősödnek, én meg ugye mindig elég erős vagyok, hogy megharcoljak bárkivel és elfenekeljem.
Szóval azt hiszem, jól mondtad, tötymörögsz és így nehéz harcolni, de nem is szabad felháborodni ezen ... :eek:
Egyébként én is csak tötymörgök, de talán ezért is játszhatok ereszt el a hajam stílusban, nekem sem drága semmi. Üsd meg őket a 2.600 pontoddal, szerintem meglepődsz, hogy mennyire nem is tudnak játszani, legközelebb elgondolkoznak, hogy még sem olyan jó ötlet az a 3.000pontos barbi.



Jó kis világ ez, még így is! Bennem is felmerültek ezek a dolgok és hasonlóan hozzád, nekem sem tetszettek!
Én olyan alkatrészekből vagyok összerakva, hogy egy kezdeti megingás és mások hibáztatása után keresem a valódi okokat, a megoldást. Én továbbra is azt tartom a fontosnak, hogy a játékost veszem le mellőlem, aki ott van, aki odaköltözik vagy csak ez megfordul, megfordulhat a fejében! Kit érdekel, hogy ő milyen erős, milyen erős klánja van, mellettem számíthat arra, hogy nem lesz ideje unatkozni! Addig nem fog unatkozni, amíg nem indul el a V18!


Ha nem hiszed el hogy elment, akkor ne hidd, nem fogjuk bizonygatni, de Nekünk nem is kellenek kifogások, már azt nagy eredménynek tartjuk hogy mikor Lalinak megvolt a 130.130 legyőzött ellenfél védőként, akkor a legtöbb a szerveren mindaddig 20-30-40.000 volt max.

További szép napot!
 

DeletedUser16098

Vendég
Igazából a harc az folyik rendesen ,csak ha elfoglalnak a klánok egymástól egy falut átköltöznek egy másik barbárba ,és építgetik azt ,és ez így megy folyamat .
Hihetetlen gyorsan fejlődik itt ez a világ ,és már most olyan szintű a világ mint v16 volt . Énis csak tötymörgök ,de az utóbbi 5-6 foglalásom csak játékostól volt :D
 

DeletedUser16177

Vendég
Nekem olyan téren bejön a dolog, hogy elején főként kiütöttem 1-2 játékost és barbikat foglaltam. Most meg szépen felhúzták nekem a többit is és elfoglalom tőlük így kapásból semmi munkával szerzek 6-7 ezer pontos falukat. Persze nem igazi játék, de amúgy sem szeretem itt az elejét, mikor napi szinten végig kell néznem az építési listát akkor kuporgatni a nemesekre meg még sorolhatnám... :D
 

DeletedUser

Vendég
[YOUTUBE]iHjgKLGVTjI[/YOUTUBE]

Ebbe a világba már nem fercelek energiát, talán majd a következőbe ;)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Nekem is meglepőek a v17-nek ezek a beállításai. Hogy itt ennyi barbizabáló MACSKAJANCSI lett - ahogy nevezed őket - az nem az ő hibájuk hanem azoké akik a v17-et ilyennek állították be. Kész röhej hogy a barbárok milyen veszett tempóban nőnek, az "élő" falvakban nem lehet produkáéni ekkora fejlődést, bármit csinálsz. Nem csoda hogy ha valakinek már nemese van akkor inkább a 3200-as barbárt fogja foglalni és nem a szomszéd játékosnak az 1500-as faluját.
Javaslom azoknak akik döntenek egy-egy világ beállításairól hogy a V17 beállításait egy biztonságos páncélszekrénybe zárják és aztán dobják el a kulcsát jó messzire hogy meg ne találja valaki.

Nekünk játékosoknak valóban nem volt szerencsés húzás, mert sajnos az egész játék a pénz felé megy el. ÉS ilyen szemponból viszont zseniálisnak tartom az ötletet. Gondoljuk végig: Beregizel az elején és a 2. nap már nagyobb a barbi nálad. +20% nyersi, hogy legalább a lépést tudd vele tartani. 3. nap már azt is felfogtad, hogy 3000-es barbit fogsz foglalni ami valószínű nagyobb lesz a falvadnál. Máshol nuke meg nemesvonat kell hogy ilyet folalj. Tehát rájöttél, hogy minél előbb foglalnod kell. Láss csodát a hatalmas barbik olyan szinten tele vannak nyersivel, hogy ha 2x mész el farmolni egy nap akkor is piros a raktárad. Szóval a vakok rájönnek arra is, hogy kis felezgetés és máris top1 cím megvan. Láss csodát, rengeteg pénzt beleöltél és miért? A nagy semmiért. Azok akik a legelején ott voltak az elején, mostmár nincsennek top5-ben. Az meg más kárdás, hogy vajon mire jó az első hely, ha a környéked olyan kicsi hogy 50%-os a morálos ellene?![...]

ezeken a témákon rengeteget gondolkodtam már és talán ezért tudom gazdaságosan simán csak prémium fiók+farmkezelővel megszerezni azt a top5 immáron 2. alkalomma(tulajdonképpen 3, de a V16-ot nem számítom annak)

Visszatérve Szilalira:
Szép védés, és jó hogy feltette Head az aranypillanatot, hiszen olyan szinten szétesőben a csapata, hogy valami lelkesítés kell. Szegény Head már a statisztikát az eleje óta olyan agresszíven védi, hogy amint meglátja a faluvesztést, olyat varázsol mint senki más. Abraka dabra és szegényke klánnélkül van. Utánna ha marad falva persze visszaveszi :D:D

Azt mondta Head, hogy mennyien mentek rá... Nos elárulom: Ketten voltunk :D
És ha nem lett volna sikeres a csata, szóval nem vesztett volna szegény több védőt, mint mi támadót, akkor én sem lennék most LET 1.

Szóval ez a feltevése megbukott, bár valóban jól néz ki az a sok LEV. A TERROR is gyűjti, merthát tényleg jól néz ki:p Kár hogy semmit nem ér, csak dísznek van. Attól sem a pontunk, sem a seregünk nem lesz több, hogy támadnak. De legalább olyan szintre fejlesztik a csapatmunkánkat, hogy egész pályafutásunk alatt hálásak lehetünk az SBT-nek.
 

DeletedUser

Vendég
"...sajnos az egész játék a pénz felé megy el."
Nekem is ez az érzésem. Remélem az Innogames nem fog pénznyelő automatát csinálni a KH-ból mert akkor azok akik a jó fordulatokat keresték a játékban - és hajlandók ezért PF-et és farmkezelőt áldozni rá de többet már nem - más játék után kell hogy nézzenek.
 

DeletedUser11352

Vendég
Igazából az a helyzet, hogy többek közt ezért nem játszok már én sem.
A v17 már nem hozta számomra azt az élvezetet, amit az előző világok, az időhiány mellett ezért is telljesítettem ott olyan gyengén.
Ezeket a zászlókat is hülyeségnek tartom.Érti az ember, hogy profitra hajtanak, de ezzel tönkre teszik a játék élményt.
Azért meg lehetett nézni a TOP10, és az utánnuk levők közti különbséget................irreálisan nagy volt.

Azt meg még külön viccesnek tartom, hogy a Titkos végjáték hibáján az MHC elbukta azt a szervert, amit magasan uralt.Jelzem, nem vagyok MHC fan.

Szóval, a játék kezd nagyon rossz irányba mozdulni, de ez csak az én szerény véleményem.
 

DeletedUser16029

Vendég
Titkos végjáték még egy dolog. Ha indul területalapú, akkor még elmegy, van egy kis változatosság.
De a többi... Pénzért vehetsz zászlót, pénzért vehetsz termelést, pénzért csökkentheted az építési időt, na ez már más.
Régebben azt hajtogatta mindenki, hogy a prémium kényelmi funkció... Na, akkor lehet, hogy az volt, de most már nem az.
De mindegy, van pár zászlóm, úgyhogy a következő szerverre ezzel az accal kell indulnom. :D
De nagyon eltértünk már a témától, elnézést ..Headshot.. a sok offért.
 
Fent