=SBT= Beszélgetés!

DeletedUser16096

Vendég
Sajnos ezernyi dolgom akadt elnézést kérek ezért a botlásért!
De látom az offolos mélyentisztelt forumbetyárok ide is betaláltak.
Ha véleményetek van azt irjátok a saját világotokba vagy saját topikotokba .
És mielött azzal jönnétek , hogy nincs tiltva a hozzászolás arra meg az a válasz , hogy ez az =SBT= forumrésze nem arra lett kitalálva , hogy a szájhősök élezzék a nyelvüket hanem , hogy a KLÁN tagjai itt is beszélgessenek.

Szóval a menőmanóknak van elég topikjuk amit szétoffoltak már , irjatok oda .

ÉS IGEN SIKERÜLT LEIRNOM TÖRÖTT UJJAL A KLÁN NEVÉT!:D

Szóval akinek nem tetszik nem nézi :D
 

DeletedUser

Vendég
Egy fórum moderátort megkérnék, hogy az =STB=-t írja át =SBT=-re! Vagy bármilyen olyan ranggal rendelkező személyt, aki ezt megteheti!
Köszönöm!
 

DeletedUser12157

Vendég
Kár volt megnyitni, ebből is off topik lesz, mert a sok maki szétoffolja.
Most direkt nem nyitottam, és nem is szándékoztam, majd a játékon belül bizonyítunk.

További szép napot, jó játékot kívánok az =SBT= és =SBT=2 játékosai nevében!
 

DeletedUser16098

Vendég
Már a név off :D na de mind1 :)
A klán azért erős maradhat mert külsőn offolják :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Kár volt megnyitni, ebből is off topik lesz, mert a sok maki szétoffolja.
Most direkt nem nyitottam, és nem is szándékoztam, majd a játékon belül bizonyítunk.

További szép napot, jó játékot kívánok az =SBT= és =SBT=2 játékosai nevében!

Ki tudja talán egyszer sikerül neked is,de olyan vagy néha mint egy politikus csak ígérgetsz fűt-fát:(
 

Deleted User - 1079264

Vendég
...
És mielött azzal jönnétek , hogy nincs tiltva a hozzászolás arra meg az a válasz , hogy ez az =SBT= forumrésze nem arra lett kitalálva , hogy a szájhősök élezzék a nyelvüket hanem , hogy a KLÁN tagjai itt is beszélgessenek.
...

Betelt a belső fórumotok? :confused: Tudtommal a külső pont arra van, hogy mindenki hozzászólhasson ahhoz, amit ide kipakoltok.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos ezernyi dolgom akadt elnézést kérek ezért a botlásért!
De látom az offolos mélyentisztelt forumbetyárok ide is betaláltak.
Ha véleményetek van azt irjátok a saját világotokba vagy saját topikotokba .
És mielött azzal jönnétek , hogy nincs tiltva a hozzászolás arra meg az a válasz , hogy ez az =SBT= forumrésze nem arra lett kitalálva , hogy a szájhősök élezzék a nyelvüket hanem , hogy a KLÁN tagjai itt is beszélgessenek.

Szóval a menőmanóknak van elég topikjuk amit szétoffoltak már , irjatok oda .

ÉS IGEN SIKERÜLT LEIRNOM TÖRÖTT UJJAL A KLÁN NEVÉT!:D

Szóval akinek nem tetszik nem nézi :D

Nem értem....az nyít topicot akinek nincs ideje és törött az ujja?
Meg aztán azt írja idő hiányában és törött ujjal, hogy "Ha véleményetek van azt irjátok a saját világotokba vagy saját topikotokba" ???
Egyenlőre te nyitottál a mi külső fórumunkon egy topicot és ha van véleményed akkor azt írd meg légyszíves a belső fórumotokon!
 

DeletedUser5874

Vendég
Nem értem....az nyít topicot akinek nincs ideje és törött az ujja?
Meg aztán azt írja idő hiányában és törött ujjal, hogy "Ha véleményetek van azt irjátok a saját világotokba vagy saját topikotokba" ???
Egyenlőre te nyitottál a mi külső fórumunkon egy topicot és ha van véleményed akkor azt írd meg légyszíves a belső fórumotokon!



Azért ez egy picit erős volt /mármint a kiemelt rész / nem ??

Igazad van hogyha nyitotta akkor bárki beleszólhat !! na de ez akkor most CSAK a ti fórumotok???!!!! mert akkor bocsi hogy ideírtam ,ja tényleg tőled kell kérdeznem hogy írhatok ide ??
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sajnos ezernyi dolgom akadt elnézést kérek ezért a botlásért!
De látom az offolos mélyentisztelt forumbetyárok ide is betaláltak.
Ha véleményetek van azt irjátok a saját világotokba vagy saját topikotokba .
És mielött azzal jönnétek , hogy nincs tiltva a hozzászolás arra meg az a válasz , hogy ez az =SBT= forumrésze nem arra lett kitalálva , hogy a szájhősök élezzék a nyelvüket hanem , hogy a KLÁN tagjai itt is beszélgessenek.

Szóval a menőmanóknak van elég topikjuk amit szétoffoltak már , irjatok oda .

ÉS IGEN SIKERÜLT LEIRNOM TÖRÖTT UJJAL A KLÁN NEVÉT!:D

Szóval akinek nem tetszik nem nézi :D

Akkor a belső fórumba írjunk?
 

DeletedUser16098

Vendég
Na most akkor ez olyan offoljuk amíg el nem tűnik fórum ? :D :confused:
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Hmm lehet, hogy meg kellett volna várnunk, mit irogatnak ide :) Vajon mi lehet, amit a klántagoknak feltétlenül a külsőn kell megbeszélni, de csak egymással? Offolni utána is ráérnénk ;)
 

DeletedUser12157

Vendég
Ami a klánra és annak tagjaira tartozik azt belsőn beszéljük meg, itt pedig aki szeretne az kulturált, nem lenéző formában írhatja meg véleményét Rólunk.
Ennyi.
 
Fent