Sajtmacska

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
1546182_722118661201826_9093997074298894393_n.jpg
Sziasztok,

Mint azt bizonyára már páran észrevettétek, Sajtmacska már nem a játék community managere. Vele együtt a csapat és a segítők nagy része felállt, és távozott. Távozásakor (és azóta sem) kap lehetőséget arra, hogy elbúcsúzzon tőletek a saját nevében, így engem kért meg arra, hogy adjam át köszönetét, amiért ennyi éven a közösség tagja lehetett, és a későbbiekre mindenkinek minden jót kívánjon.

A jövőben a TW2 stábja fogja a játékot irányítani, ahogy azt január óta teszik, és ehhez, és a munka minőségéhez már az eredeti támogató csapatnak nincs köze.




 

DeletedUser19852

Vendég
.....

Lehet kitiltanak, lehet nem.... De nem fogok sem alakoskodni, sem a háta mögött ünnepelni!

Szerintem sokunknak nem fog hiányozni!

Legyen végre tiszta és pártatlan support csapatunk!
 

DeletedUser18783

Vendég
1482 bővítmény megtekintése
Sziasztok,

Mint azt bizonyára már páran észrevettétek, Sajtmacska már nem a játék community managere. Vele együtt a csapat és a segítők nagy része felállt, és távozott. Távozásakor (és azóta sem) kap lehetőséget arra, hogy elbúcsúzzon tőletek a saját nevében, így engem kért meg arra, hogy adjam át köszönetét, amiért ennyi éven a közösség tagja lehetett, és a későbbiekre mindenkinek minden jót kívánjon.

A jövőben a TW2 stábja fogja a játékot irányítani, ahogy azt január óta teszik, és ehhez, és a munka minőségéhez már az eredeti támogató csapatnak nincs köze.



könnyeket nem fogunk ejteni azért hogy nem tudott tőlünk elbúcsúzni..sőt inkább örüljön neki mert kapott volna hideget meleget szerintem..
Én nem kívánok mást neki csak hogy a játék közelébe ne kerüljön többet :)
 
Fent