S.O.S Megjelent a "Creator"

DeletedUser8560

Vendég
Darky, nem hergelünk másokat, csak azért mert melegünk van, és nagyon, nagyon unatkozunk :)
inkább gyertek akasztófázni :p
 

DeletedUser

Vendég
Én nem hergelek senkit, de tök jól elvagyok :D Ki az aki hergelődik ? :confused: Mondjuk aki már a napi híreken felhúzza magát arról senki nem tehet . Menjen inkább orvoshoz :)
 

DeletedUser

Vendég
Azon húzom fel magam hogy itt a fórumon azt hiszed te vagy az ász, mindenkinek beszólsz szerencséd hogy nekem nem....
Mutass fel valamit, és ne azt hogy egyedül vezetel egy sz@r klánt ami a top40ben sincs benne.
Valamelyik világon topos vagy? Vagy netán te pró speedes? Kétlem szóval amíg nem teszel le az asztalra semmi ne kritizálj mást.
Minden 3. hozzászólás a tiéd szinte mindegyik topikban szóval te csak itt fórumon tudod kiélni magad mert a játékhoz közöd nincs!

Sajt amit írtam abban nincs semmi sértő, csakis a szín tiszta igazság. Aki mást kritizál az azt is fogadja, viselje el amikor őt kritizálják!
 

DeletedUser7641

Vendég
Azon húzom fel magam hogy itt a fórumon azt hiszed te vagy az ász, mindenkinek beszólsz szerencséd hogy nekem nem....
Mutass fel valamit, és ne azt hogy egyedül vezetel egy sz@r klánt ami a top40ben sincs benne.
Valamelyik világon topos vagy? Vagy netán te pró speedes? Kétlem szóval amíg nem teszel le az asztalra semmi ne kritizálj mást.
Minden 3. hozzászólás a tiéd szinte mindegyik topikban szóval te csak itt fórumon tudod kiélni magad mert a játékhoz közöd nincs!

Sajt amit írtam abban nincs semmi sértő, csakis a szín tiszta igazság. Aki mást kritizál az azt is fogadja, viselje el amikor őt kritizálják!


Mond már meg, hogy TE mit tettél le az asztalra?
Ja értem... Speed, hm, durva, szép munka!
Csak FELDUGHATOD magadnak, mert a KH-ban semmit nem ér. ;)
Jah, hogy a speed-et semmibe veszem?
Hát igen.
Megmondjam miért?
Mert nem kell a speedhez semmi...
Egy idő után bárki lehet benne a legjobb.
De normál szerveren (ami maga a KH), azon emberi tulajdonságok kellenek, mint a kitartás, alázat, ember ismerés (igen, mert itt nem 3 ember van egy klánban, hanem +50:() stb.

Köffi a lehetőséget, EJNYE EBBŐL KIZÁRÁS LESZ innentől veheted takarékra, bb. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na megjelent egy nagy tudású "pro":D
Bírom az ilyeneket......
Szóval a speedhez nem kell semmi, csak egy kis idő? Te kevered a kettőt....
Normál szeróhoz kell csak idő, oda elég ha az alapokat tudod.
Odaültetnénk egy EBBŐL IS, HIÁBA KÉREM, HOGY VEGYEN VISSZA a gép elé 0-24-ig nyomná topos lenne:p
Viszont a speedhez tudás, időzíteni kiismerni a másik játékos szokásait stb.....
Azért utáljátok a speedet mert nem tudtok játszani. Felmentek párszor és kezdő után ki vagytok szedve. Nem is olyan régen feljött Jozsefatya(gondolom tudod ki ő) speedre, rámjött és kapott egy 0 seces időzítést. Ennyi volt a v1 top1.....
Amit rendes világon elért azt elismerem, de a speed nem erről szól.
Te voltál VB 2. vagy van valami nemzetközi eredményed? Ja, nincs szóval bújj el kis noobocska:p

HA JÓL EMLÉKSZEM NEM VAGY CSAPATTAG, ERRŐL ENNYIT.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Menjél már innen,nonstop idegesitesz :D

Szia MOST LETT KIZÁRÁS, GONDOLOM PÁR HÉT IS VISSZATÉR tudom hogy idegesítelek mert zavar hogy jobb vagyok nálatok:cool:
Speeden is és normál világon is, szóval szerintem ne akarj erről vitatkozni velem:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Dóra, Dóra,Dóraa...áljunk meg egy szóra!

Attól hogy ti nem tudtok speedezni nem azt jelenti,hogy ócsároljátok. Rossz emberbe kötöttetek bele mert aki non-t basztatja én basztatom :D
Normál világon aki beleöl több ezer pp-t egy accba aktivitással laza a top10.
Mi jelen vagyunk v17-en Extreme néven. Eddig 60pp-t feleztünk el és lassan top10-ek leszünk.
Non és az én győzelmeim speeden 150 fölött van... Szóval majd ha nyertek ti is ennyit vagy legalább 2 speedet akkor verhetitek a nyálatok. A speed és a normál világ sokban különbözik. Az időtartamban. Még ti több évet szenvedtek addig mi 3 óra alatt nyerünk...
Speeden a neted sebessége is fontos a DODGEhoz és a Backtimehoz. Ha a speedeseknek is lenne annyi szabadidejük mint nektek normál világon játszóknak nem lennétek ilyen felvágósak mert a térkép szélén virítanátok a 36 pontos falutokkal...

play
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Találd ki melyik accoddal jössz. Ne egyszerre kettővel.
A speedhez nem kell más csak idő, idő, idő és gyors net. Nekem időből sok van, de 10mp alatt töltődnek be az oldalak...
Komolyan azt hiszed, hogy a speed többet ér, mint a normális világ?
-Speeden mikor kapsz 1000+ támadást?
-Soha!
-Speeden mikor kell több száz falut igazgatnod?
-Soha!
-Speeden mikor háborúzol több hónapon keresztül és mikor kell frontvonalat bevédeni? Mikor kell több hónapon át kitartani és diplomciai kapcsolatokat alakítani?
-Soha!

Szóval legyél szíves, ne ENYJE... Majd megnézem amikor egy-két hónap múlva is 23. leszel a fiókkal.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Te kinek képzeled magad???
Már tele a hócipőm a sok noobal(köztük vagy te is)akik azt állítják hogy a speedhez csak idő kell mer gyors net.
Ha ez így lenne 100 pró lenne nem 10!
Szóval szerinted nehéz kivédeni 1000 támadást? Ha ennyi jön rád akkor több száz falud van, ergo a klánodnak több ezer szóval ehhez nem kell tudás bevédetni a faluidat.....
Nem hiszem hogy 10 mp alatt töltene be 1 oldalt mert ilyen sz@r net a világon nincs, de ha ennyire sajnáltatod magad fizess elő egy másikra, pár ezer forint 1 hónapra a net......
A másik dolog, hogy speeden nem több nap mire az ellenség odaér szóval oda kell tudás annyi idő alatt meghozni a jó döntést....
Rendes világon mikor kell beállnod a nukoddal a nemesek közé? SOHA! Szóval ne dumálj itt hogy a rendes világ milyen nehéz, csak idő kell ennyi.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Találd ki melyik accoddal jössz. Ne egyszerre kettővel.
A speedhez nem kell más csak idő, idő, idő és gyors net. Nekem időből sok van, de 10mp alatt töltődnek be az oldalak...
Komolyan azt hiszed, hogy a speed többet ér, mint a normális világ?
-Speeden mikor kapsz 1000+ támadást?
-Soha!
-Speeden mikor kell több száz falut igazgatnod?
-Soha!
-Speeden mikor háborúzol több hónapon keresztül és mikor kell frontvonalat bevédeni? Mikor kell több hónapon át kitartani és diplomciai kapcsolatokat alakítani?
-Soha!

Szóval legyél szíves, ne pofázz... Majd megnézem amikor egy-két hónap múlva is 23. leszel a fiókkal.

Akkor mutasd meg, hogyha csak ennyi kell a speedhez :D
Még is, mindig szinte ugyan azok nyernek, szerinted miért ?:)
 

DeletedUser

Vendég
Ugyanazok ?
na de nem a nonstop10-ek :D
mert nekik csak a szájuk jár :D


Voltam párszor speeden , egyszer eljutottam a top 2-ig :D csak mert a másikat nyersivel tolták csalásba...
Szóval ennyi lenne a speed.
Egyszer mintegy napi kielégülésként felmész speedre amikor úgy van hangulatod,aztán úgy esik ahogy pufffan...Ha nagyon gyenge a mezőny akkor még TALÁN a top3-ba is bekerűlsz és azzal villogsz majd egy éven át,mekkora penge vagy ,de csak magadat csapod be vele....
Szerintem Te nem tudsz semmit , emelett egy sz@r játékos vagy , és klánod meg sosem volt :D
Ezzel a mentalitással meg nem is tűrnének meg sehol sem.
Jobbnál jobb játékosokat EJNYE ,egyszerűen elszállt veled a ló ,felforrt netán az agyvized ? :D
De látom már érik megint egy bann neked,mert a speed izgalomban elhagytad a fékjeidet :D
És ha már a TOP-oknál kérkedsz ,mutasd be nekem a Tiédet,ja és ne azt ahonnan kitiltottak,mert a profilodat teliraktad ocsmányságokkal.
Willpowernek teljesen igaza van , sztem állítsd takarékra magad ,mert lehet hogy a nőidnél Te vagy a menő,de itt még jenő sem vagy :D

Tanulj még !

v17-en várlak
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ugyanazok ?
na de nem a nonstop10-ek :D
mert nekik csak a szájuk jár :D



Voltam párszor speeden , egyszer eljutottam a top 2-ig :D csak mert a másikat nyersivel tolták csalásba...
Szóval ennyi lenne a speed.
Egyszer mintegy napi kielégülésként felmész speedre amikor úgy van hangulatod,aztán úgy esik ahogy pufffan...Ha nagyon gyenge a mezőny akkor még TALÁN a top3-ba is bekerűlsz és azzal villogsz majd egy éven át,mekkora penge vagy ,de csak magadat csapod be vele....
Szerintem Te nem tudsz semmit , emelett egy sz@r játékos vagy , és klánod meg sosem volt :D
Ezzel a mentalitással meg nem is tűrnének meg sehol sem.
Jobbnál jobb játékosokat leugatsz ,egyszerűen elszállt veled a ló ,felforrt netán az agyvized ? :D
De látom már érik megint egy bann neked,mert a speed izgalomban elhagytad a fékjeidet :D
És ha már a TOP-oknál kérkedsz ,mutasd be nekem a Tiédet,ja és ne azt ahonnan kitiltottak,mert a profilodat teliraktad ocsmányságokkal.
Willpowernek teljesen igaza van , sztem állítsd takarékra magad ,mert lehet hogy a nőidnél Te vagy a menő,de itt még jenő sem vagy :D

Tanulj még !

v17-en várlak

Ja, voltár párszor csak kiütöttek/kiütöttünk:p
1x még top2 is voltál? Grat, te tudsz valami én kb 60 speedet nyertem ezzel az accal.....
Meg van az oka hogy nagy az arcom, neked miért az? Mutass valamit!
Igen, szar játékos vagyok azért kértek már meg kb. 20-an hogy tanítsam őket!
Te nagyon jó klánvezér lehetsz ha egyedül vezeted a klánt, top20-ban voltál már?:p
Tanuljak meg játszani?:confused:
Dark Lord Vezér gondolom ezzel a névvel te játszol v17-en, talán top500-ban benne leszel ha belehúzol:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mit ütöttél Te ki ?
Még egyszer nem csatáztam ilyennel :D és tudod hogy miért ? Mert már az első 20 kard láttán benyomja az offot ! :D

A v17-nek meg Várd ki a végét :)
De le is mernék állni, fogadni veled, 5000 pp-ben ,hogy előbb adod fel azt a világot mint én ....

Hogy nem felezek ,az egy dolog :)
De te csak öld bele a zsebpénzedet a játékba :D

Apropó
Lát valaki valahol nonstop10 nevű játékost a ranglistán ? :eek: :confused:

És itt van a legjobb helyezésem a v7-en ,ha már a TOP.8. Neked nagy szám....
Nesze Neked, TOP . 6 . !

De kiemelem ha homályosan látnál .:
Legjobb Helyezés: 6
25th February 2011
A fiókátiratás előtt ...

Discotnak:

Talán mert megérdemled :p
A supportnak meg nem lehet nyalni , ezt felejtsd el....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Te tudod miért nem fogsz soha labdába rúgni a speedes eredményeiddel ? :)
mert itt van 17 világ, normál sebességen , és itt mindenkinek megvan a tapasztalata :)
Ezzel szemben ott van a fórum LEGALJÁN a Te hatalmas speedes világod, ami mintegy melléktermékként hullott ki a KH fejlesztők agyából :D
És ezzel akarsz bizonyítani ..... Olyanok előtt akik már 2008-2009 óta itt vannak :)

Hát sok szerencsét :D Szükséged is lesz rá :D
 

DeletedUser

Vendég
nonstopnak igaza van bármennyire se csipjükegymást :) koma :) majd felébredsz egyer :) olyan szinten tudatlan és tájékozatlan vagy hogy ez sértő :) De majd egyszer :) ha megismerik a neved és valaki leszel majd megtudod hogy mennek a dolgok :9 és az a kedvenc akinek hoszú a nyelve:)

Te egy megrögzött csaló vagy ez a leírtakból egyből kitűnik .
Remélem hogy a support nem ad esélyt az ilyeneknek, és a global bannt megérdemelten kirakhatod a szobád falára :rolleyes:
Mert ennyit már elértél ..... velem ellentétben :(

A nevemet pedig többen ismerik mint a Ti kettőtökét egyűttvéve :D

Na ennyi. nem érdemes ilyenekkel leállni,mert majd úgyis leállítják őket :D
 

DeletedUser

Vendég
Az az even,aki feladta a játékát mert megjelentek a kardok ? :eek: :D
Az kemény ellenfél lehet ! :D
 

DeletedUser7641

Vendég
Úgy érzem ideje helyre tenni a speed-eseket és nem fogom hagyni, hogy ez csak Dark Lord érdeme legyen!:p

Na szóval, te top1 mindenben, most miért nem látom a neved?
Ja mert 3-an vagytok 1 fiókban és így is szenvedtek, más világon meg nem is vagy, mert nem bírod 1-2 hónapnál tovább. :(
Szánalmas, hogy 1-2 hónapokat kell írnunk, ugyanis a fél év sem nagy cucc, az 1 évnél kezd valamit jelenteni a kitartás, viszont annyira gyenge a felhozatal, hogy nekünk überpro KH-soknak az olyan noobokat, mint ti 1-2 napra kell saccolnunk. :(

Csak 60 pp-t feleztetek el, gratulálok hozzá.:)
Én meg 0 pp-t költöttem v17-en és 1 hetet kérek, hogy TOP20 legyek a napi 3szori belépésemmel, míg ti 0-24-ben pörgetitek a fiókot, farmkezelővel és prémium fiókkal.:cool:
Nesze neked speed, még se értek semmit vele az elején...Várjunk csak a speed nem erről szól? :eek: 90%-ban igen...Ez ám a rossz hír.:(

Eddig senki nem mondta, hogy beugrik speedre és egyből lever titeket.
Viszont csak 1 emberi tulajdonság kell a speed-hez az meg a tanulékonyság és ez is csak annyit számít, hogy előbb vagy útobb fogod magadról azt állítani, hogy pro játékos vagy közben továbbra is egy nagy 0(kb. ekkora) maradsz.;)

A klánháború a normál világokról szól a speed senkit nem érdekel, hisz a neve nem is www.spklanhaboru.hu, sajnáljuk, de így van. :(

A legrosszabb hír pedig az, hogy speedezni bárki megtanulhat, de kh-zni NEM! ;)

A vb 2. helyedről meg annyit, hogy indult egy magyar válogatott, NA KÉREM, EZ AZ A FAJTA BEÍRÁS, AMIT SOK SOK BANNAL SZOKTAM JUTALMAZNI. AGYARAKKAL HÁTRÉBB, JEGES VÍZ A NYAKBA, KÜLÖNBEN ÉRIK A GLOBÁL, ÉS VITAPARTNEREDNEK IGAZA LESZ.
A legviccesebb ebben az, hogy azzal kérkedsz, aminek ma nem vagy a részese, mert igazam volt és van, a speed-esek nullák! :(

Remélem nem zavar, de sem játékban, sem szájkaratében nem értek fel a NAGY KH-sokhoz! ;)

ui.: Bocsi a sok smile-kért, de gondoltam ez segít nektek a szöveg megértésében!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent