S.O.S Megjelent a "Creator"

DeletedUser15651

Vendég
Sziasztok!

Nyitottam egy abszolúte amatőrökből álló klánt, kezdve a vezérükkel.. :(
Reméljük a tömegklánok adnak nekünk pár tippet :p
Addig is, vágjunk bele.

Bye, Even!
 

DeletedUser

Vendég
Szia, nem azért de ti naponta változtatjátok a nevet, DREAM! -> LikeLike -> MiEz -> Creator
 

DeletedUser12157

Vendég
2012.07.23.

Temor de Deus ma 17:46 órakor
Szia!

Nem szeretném fecsérelni az időt... komoly játékosnak nézlek, ami ezen a szerveren, meglepő.
Látom, hogy van klánod.. méghozzá Top.1 ez mind szép és jó :)
ellenben 3 szép amatőr vezetője van a klánnak... körübelül 2 hetet adok arra, hogy össze is omlik a klán.
Ellenben, a V17 szerverén egyedül az én klánomban lesz meg az a Profizmus és szervezetség, ami elegendő lesz egy szerver győzelemhez..
Szeretném ha te is csatlakoznál hozzánk... gondold át.
Bye.: even

2012.07.23.

Temor de Deus ma 21:32 órakor
Szia!

Nem szeretném túlragozni a mondandóm!
Szeretnélek meghívni a Klánba.
Tudnod kell, csakis azért kapsz a csatlakozásra lehetőséget,. mert jó szinten állsz!
Ha ezt tudod tartani, akkor nem lesz probléma, ha nem akkor el kell válnunk egymástól abban az esetben ha csatlakoznál.

Kő keményen a Szerver győzelemért megyünk.
Megfelelő Stratégiai kidolgozásokat hozunk létre, megfelelő vezetés mellett!

A Válaszod 6 órán belül várom, ugyanis mostantól erősen elkezdődik a szervezés!

Bye.. even!


2012.07.24.


bara22 24.07.12 01:45
Szia nem vagyunk messze gymástól pont jó távolságbann és nekem kellene 1 ember a kontin aki nincs közel de nincs is messze több nem mert csak akadály ha gondolod küldöm a meghivot jó klán lesz ez csak még alakul ... :D



Nem unjátok? :)
 

DeletedUser

Vendég
Én pont elég messze vagyok, egy fél világ, engem miért nem hívsz meg?
 

DeletedUser

Vendég
Ezt a fajta profizmust láttuk a V15-ön is, nemde? :confused:

Aztán nekik volt oszolj....vicces :D
 

DeletedUser

Vendég
Mi sem vagyunk éppen a közelében... :)
Írtam is Neki, 2-3 hsz után letiltott :D

Na te meg se szólalj!

..Headshot.. mondta:
Üdvözletem, Szép napot!

A felől érdeklődnék hogy lenne-e kedved csatlakozni a Testvérklánunkba (ugyanis Nálunk már nincs hely)?

Hogy miért szeretnénk hogy közöttünk játssz?

- Jó az elhelyezkedésed
- Látunk Benned esélyt, hogy bizonyítani tudsz
- Szimpatikus vagy

Amit ajánlani tudunk

- A játékosok problémáival, kérdéseivel, panaszaival, ötleteivel törődő Vezetők, akik megfontoltan döntenek
- Rövid, áttekinthető, lényegre törő fórum
- Összetartó, önzetlenül segítő csapattársak
- Amennyiben nem vagy profi azzá tudunk nevelni, de mivel nem vagyunk egy véres kiképzőtábor így a légkör is vidám, jókat lehet beszélgetni, ismerkedni.

Amennyiben klánunk megtetszett nézd meg a profilunkat leírtakat, és amennyiben adni is tudsz számunkra személyedben, úgy Mi is adunk Neked 1 felejthetetlen játékélményt!

További szép napot!

Nem ismerős sablon levél? Mindenkinek ugyanezt küldöd, a klánunkból már kapott legalább 5 ember ilyen szutykot.
Tehát lenne pár kérdésem...

- Látunk Benned esélyt, hogy bizonyítani tudsz

Ezt mégis hogyan döntötted el? És nem úgy kéne írni, hogy "Látunk esélyt abban, hogy bizonyítani tudsz?"

- Szimpatikus vagy

Akiknek nálunk küldted azokkal eddig egy szót sem váltottál levélben, hogy lehetne szimpatikus?

- Rövid, áttekinthető, lényegre törő fórum
- Összetartó, önzetlenül segítő csapattársak

Hát erre nagyon de nagyon kíváncsi lennék. Már amikor kiléptem tőletek akkor is 8 fórum volt, fórumonként 5-6 topiccal. Tehát minden az, csak nem rövid.
Segítő csapattársak? Ilyen gyorsan kitapasztaltad, vagy mi a fene?

- Amennyiben nem vagy profi azzá tudunk nevelni, de mivel nem vagyunk egy véres kiképzőtábor így a légkör is vidám, jókat lehet beszélgetni, ismerkedni.

Még a végén elsírom magam a röhögéstől. :D:D:D:D


nézd meg a profilunkat leírtakat, és amennyiben adni is tudsz számunkra személyedben, úgy Mi is adunk Neked 1 felejthetetlen játékélményt!

Nagyon érdekes a mondatalkotásod...
Előbb írni tanulj meg aztán toborozz hazugságokkal teli levéllel. Ha tudsz írni hihetőbb.

Amikor megláttam ezt a levelet a klánfórumon röhögőgörcsöt kaptam és lefordultam a székről.
Temor legalább nem jegyzettömbben vagy word padban elmentett személytelen levelet küldözget szét, veled ellentétben...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12157

Vendég
Jaj, be vagy sértődve kicsi fiú? :D
Aki másokról tud küldeni jelentéseket hogy mekkora noob, ahelyett, hogy segítene Neki abban amit esetleg nem tud!
Rólad is kaptam volna Zubov-tól noob jelentéseket, de inkább kihagytam.

4 év alatt kitanultam valamelyest hogy mi alapján lehet valakit megítélni, milyen játékos is lehet, sőt, nem mint csak játékos, hanem ember.

1 vagy 2 napot voltál Nálunk?
Semmit sem tudsz se Rólam, se a Klánomról, így amit mondasz meghallani meghallom, de ahogy jött úgy megy is.

Sablon levél... lehet igazad van, de amennyiben valaki visszaír, kérdezz, biztos lehetsz benne hogy mindig visszaírok, nem csak 1-2 sort.
Lehet hogy nem sikerült eddig a klánosdi, hol eme, hol ama dolgok miatt, de szerinted ha hazudok (mert ezt mondod) akkor miért vannak barátaim?
Vagy csak folyamatosan hazudok és átverem Őket?
Miért fogadták el a meghívóm V17-re?
Miért hagyta ott Hínárkóc is a V13-mon az 1 millás fiókját Miattam és a Csapat miatt, mikor a START-ba mehetett volna?
Miért játszik Velem meetx jó pár szeró óta? Miért nem sz.rt be a V10-en, vagy a V13-mon? Mind2 szerveren mehetett/mehettünk volna az ellenséghez, de nem tettük!
Miért jöttek át sokan a V15-ös volt klánomból ide a V17-re?
Azt sem tudták hány embert hozok, csak vakon jöttek, mert bíznak és hisznek Bennem!

Itt sokan szeretik egymást sározni/lejáratni, néha még Nekem is jól esik hébe - hóba beszólni itt külsőn a másiknak, rossz szokásom, de próbálok róla leszokni.

Sokan elküldték "jókívánságaikat", drukkolnak a klánunknak, ami jól esik.
Lehet Nekik is hazudozok? :D
Van hogy összeveszek másokkal, esetleg haragból megbántok valakit, de általában azon személyektől elnézést kérek és megbeszélem Velük a dolgot.
De lehet hogy Ők is hülyék, és szerintük is nyelvtanár kéne Nekem, mert hijjáááj nem tudok tökéletesen fogalmazni :D

Nem régiben xy a következőt mondta Nekem:
"A nyeréshez egy aljas diplomatára van szüksége a klánodnak, ami nincs."

Ezt a játékot 2 féle képen lehet játszani:

Érzésekkel, és érzések nélkül.

Érzésekkel:
Pozitív oldala: Sportszerűen játszol, nem vagy nagyképű, és nem sértesz meg másokat, tudván hogy a gép mögött emberi lények vannak, mint amilyen Te magad is vagy, így nem teszel Velük olyat ami nem helyes.
Negatív oldala: Nem biztos hogy nyersz, mert körülötted a játékosok nagy része önös érdekeket táplál, sportszerűtlenül játszik, ergó szabályos és gerinces cselekedetekkel nem sok esélyed van.

Érzések nélkül:
Pozitív: Inkább hagyjuk...
Negatív: Megbántod a körülötted lévőket, kihasználsz másokat, átvered Őket, és miegyéb, amit a "rossz fiúk" tesznek.

Itt sokan nem ismernek csak szapulnak, de még egyikőjük sem fáradott soha arra hogy írjon 1 levelet itt vagy a játékon belül, hogy megismerjen, inkább mind hisz a fülének, mert arra lusták hogy inkább tapasztaljanak.

És igen, a "tapasztaljanak"-ra most írhatna pár ember, hogy végleg megbántottam Őket, és átvertem Őket /gondolván arra hogy xy kórházban van, szól Róla, viszont Én kiteszem inaktivitás miatt/

Úgy érzem a V17 egy teljesen új világ, nem akarok semmiféle más világot belekeverni, "új lappal" indít az Én szememben ott Mindenki.

Visszatérve Temor-ra, Ő talán nem küldött sablon levelet?
Egész este a fórumon röhögtünk rajta, nem 1 ember tette ki vagy jelezte hogy Ő is kapott, meetx szinte már majdnem sírt hogy Ő miért nem kapott, úgy kellett nyugtatgatni szegényt :D

Na Pá, aki akar az majd felkeres és majd eldönti kell-e nyelvtanár, vagy pedig beéri eme Magyar tudásommal, plána ha szóba elegyedik egy Hozzám hasonló hazug, szemét, aljas alakkal.
 

DeletedUser15651

Vendég
..........

Most azon gondolkozom, hogy elolvassam-e egy 14 éves gyerek bölcsességeit.. hát inkább kihagyom, sejtem miről lehet szó :)

..Headshot..

Nem tudom, hogy semint vagy vele... de akkor vagdalkozz amikor sikerül elérni legalább azt a Top.20 at.
Talán ez nem lesz számodra nagy feladat.
Bár ki tudja..
Halottam, hogy 2 hetes játékos vagy, reméljük az 500 pont meglesz :)

Bye
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Azé' Te is vicces vagy Temor. Most magas lóról beszélsz, mert nagyon jó helyre tett a rendszer és TOP1 tudsz lenni. De mi lesz 1-2 hónap múlva? Ez előre nem tudhatjuk, de nem hinném, hogy még mindig TOP1 leszel. Nagyon az elején vagyunk a játéknak, még aki most regel be, ő is lehet TOP. Tehát ne szólj le másokat, csak mert kisebbek. Az más kérdés, hogy headshot klánja sem lesz hosszú életű. Olyan tiszavirág-féle.
 

DeletedUser12157

Vendég
Most azon gondolkozom, hogy elolvassam-e egy 14 éves gyerek bölcsességeit.. hát inkább kihagyom, sejtem miről lehet szó :)

..Headshot..

Nem tudom, hogy semint vagy vele... de akkor vagdalkozz amikor sikerül elérni legalább azt a Top.20 at.
Talán ez nem lesz számodra nagy feladat.
Bár ki tudja..
Halottam, hogy 2 hetes játékos vagy, reméljük az 500 pont meglesz :)

Bye

Rosszul hallottad, és az 1. mondatod is helytelen :rolleyes:

Annyit tudsz Rólam mint Én az AC/DC frontemberéről, SEMMIT!

Gods, köszönjük az egész klán nevében eme bölcs jóslatod, éppen Ma beszéltük hogy milyen jó hogy vannak KH Nostradamusok :D
 

DeletedUser15651

Vendég
..........

Azé' Te is vicces vagy Temor. Most magas lóról beszélsz, mert nagyon jó helyre tett a rendszer és TOP1 tudsz lenni. De mi lesz 1-2 hónap múlva? Ez előre nem tudhatjuk, de nem hinném, hogy még mindig TOP1 leszel. Nagyon az elején vagyunk a játéknak, még aki most regel be, ő is lehet TOP. Tehát ne szólj le másokat, csak mert kisebbek. Az más kérdés, hogy headshot klánja sem lesz hosszú életű. Olyan tiszavirág-féle.
.

Előtte kérdezz kedves barátom, mielőtt osztod az észt.. gondolom te is hasonló eredményekkel bölcselkedsz mint hedshat cimborám :)

Az, hogy olyan helyre dobott a gép, nem véletlen... csak tudni kell, hogy kell megoldani.
Elárulom neked, attól mert a szerver megnyitása után 10 másodperccel rögtön már bent vagy, még nem jelenti azt, hogy sok is lesz a barbár barátom.
 

DeletedUser

Vendég
Jaj, be vagy sértődve kicsi fiú? :D
Aki másokról tud küldeni jelentéseket hogy mekkora noob, ahelyett, hogy segítene Neki abban amit esetleg nem tud!
Rólad is kaptam volna Zubov-tól noob jelentéseket, de inkább kihagytam.

4 év alatt kitanultam valamelyest hogy mi alapján lehet valakit megítélni, milyen játékos is lehet, sőt, nem mint csak játékos, hanem ember.

1 vagy 2 napot voltál Nálunk?
Semmit sem tudsz se Rólam, se a Klánomról, így amit mondasz meghallani meghallom, de ahogy jött úgy megy is.

Sablon levél... lehet igazad van, de amennyiben valaki visszaír, kérdezz, biztos lehetsz benne hogy mindig visszaírok, nem csak 1-2 sort.
Lehet hogy nem sikerült eddig a klánosdi, hol eme, hol ama dolgok miatt, de szerinted ha hazudok (mert ezt mondod) akkor miért vannak barátaim?
Vagy csak folyamatosan hazudok és átverem Őket?
Miért fogadták el a meghívóm V17-re?
Miért hagyta ott Hínárkóc is a V13-mon az 1 millás fiókját Miattam és a Csapat miatt, mikor a START-ba mehetett volna?
Miért játszik Velem meetx jó pár szeró óta? Miért nem sz.rt be a V10-en, vagy a V13-mon? Mind2 szerveren mehetett/mehettünk volna az ellenséghez, de nem tettük!
Miért jöttek át sokan a V15-ös volt klánomból ide a V17-re?
Azt sem tudták hány embert hozok, csak vakon jöttek, mert bíznak és hisznek Bennem!

Itt sokan szeretik egymást sározni/lejáratni, néha még Nekem is jól esik hébe - hóba beszólni itt külsőn a másiknak, rossz szokásom, de próbálok róla leszokni.

Sokan elküldték "jókívánságaikat", drukkolnak a klánunknak, ami jól esik.
Lehet Nekik is hazudozok? :D
Van hogy összeveszek másokkal, esetleg haragból megbántok valakit, de általában azon személyektől elnézést kérek és megbeszélem Velük a dolgot.
De lehet hogy Ők is hülyék, és szerintük is nyelvtanár kéne Nekem, mert hijjáááj nem tudok tökéletesen fogalmazni :D

Nem régiben xy a következőt mondta Nekem:
"A nyeréshez egy aljas diplomatára van szüksége a klánodnak, ami nincs."

Ezt a játékot 2 féle képen lehet játszani:

Érzésekkel, és érzések nélkül.

Érzésekkel:
Pozitív oldala: Sportszerűen játszol, nem vagy nagyképű, és nem sértesz meg másokat, tudván hogy a gép mögött emberi lények vannak, mint amilyen Te magad is vagy, így nem teszel Velük olyat ami nem helyes.
Negatív oldala: Nem biztos hogy nyersz, mert körülötted a játékosok nagy része önös érdekeket táplál, sportszerűtlenül játszik, ergó szabályos és gerinces cselekedetekkel nem sok esélyed van.

Érzések nélkül:
Pozitív: Inkább hagyjuk...
Negatív: Megbántod a körülötted lévőket, kihasználsz másokat, átvered Őket, és miegyéb, amit a "rossz fiúk" tesznek.

Itt sokan nem ismernek csak szapulnak, de még egyikőjük sem fáradott soha arra hogy írjon 1 levelet itt vagy a játékon belül, hogy megismerjen, inkább mind hisz a fülének, mert arra lusták hogy inkább tapasztaljanak.

És igen, a "tapasztaljanak"-ra most írhatna pár ember, hogy végleg megbántottam Őket, és átvertem Őket /gondolván arra hogy xy kórházban van, szól Róla, viszont Én kiteszem inaktivitás miatt/

Úgy érzem a V17 egy teljesen új világ, nem akarok semmiféle más világot belekeverni, "új lappal" indít az Én szememben ott Mindenki.

Visszatérve Temor-ra, Ő talán nem küldött sablon levelet?
Egész este a fórumon röhögtünk rajta, nem 1 ember tette ki vagy jelezte hogy Ő is kapott, meetx szinte már majdnem sírt hogy Ő miért nem kapott, úgy kellett nyugtatgatni szegényt :D

Na Pá, aki akar az majd felkeres és majd eldönti kell-e nyelvtanár, vagy pedig beéri eme Magyar tudásommal, plána ha szóba elegyedik egy Hozzám hasonló hazug, szemét, aljas alakkal.


Háááááát... Először...


2012.07.23.

Temor de Deus ma 17:46 órakor
Szia!

Nem szeretném fecsérelni az időt... komoly játékosnak nézlek, ami ezen a szerveren, meglepő.
Látom, hogy van klánod.. méghozzá Top.1 ez mind szép és jó
ellenben 3 szép amatőr vezetője van a klánnak... körübelül 2 hetet adok arra, hogy össze is omlik a klán.
Ellenben, a V17 szerverén egyedül az én klánomban lesz meg az a Profizmus és szervezetség, ami elegendő lesz egy szerver győzelemhez..
Szeretném ha te is csatlakoznál hozzánk... gondold át.
Bye.: even

2012.07.23.

Temor de Deus ma 21:32 órakor
Szia!

Nem szeretném túlragozni a mondandóm!
Szeretnélek meghívni a Klánba.
Tudnod kell, csakis azért kapsz a csatlakozásra lehetőséget,. mert jó szinten állsz!
Ha ezt tudod tartani, akkor nem lesz probléma, ha nem akkor el kell válnunk egymástól abban az esetben ha csatlakoznál.

Kő keményen a Szerver győzelemért megyünk.
Megfelelő Stratégiai kidolgozásokat hozunk létre, megfelelő vezetés mellett!

A Válaszod 6 órán belül várom, ugyanis mostantól erősen elkezdődik a szervezés!

Bye.. even!

Nekem nem ugyanannak tűnik, mellesleg ezt te írtad. :p

szerinted ha hazudok (mert ezt mondod) akkor miért vannak barátaim?

Másodszor... Nem írtam, hogy hazudsz, hülyébb vagy mint gondoltam. :D Még konkrét utalást sem tettem erre az állításra. Viszont amennyiben tévednék megengedem, hogy idézd soraimból.
Barátok? :eek: :confused: Ugye most vicceltél? :D:D
Én játékos társaknak nevezném őket a helyedben, nem barátoknak. A barát az több egy kreatív névnél, de úgy látom, hogy nem vagy tisztában a szó fogalmával és súlyával. Attól még, hogy hozzád vág néhány lándzsást erősítés gyanánt... Hagyjuk is, úgy sem érted meg. De kinek mi a barát, neked ez.

Azt sem tudták hány embert hozok, csak vakon jöttek, mert bíznak és hisznek Bennem!

Harmadszor... Bíznak abban, hogy eddig 10/2 világban sikerült eljuttatnod a klánt egy bizonyos pontra. A maradék 8-ban még a játék elején kiestetek, nem véletlenül. Bíznak esetleg abban, hogy összejön egy 3. világ is, ahol eljuthattok addig ameddig. :p

Érzésekkel:
Pozitív oldala: Sportszerűen játszol, nem vagy nagyképű, és nem sértesz meg másokat, tudván hogy a gép mögött emberi lények vannak, mint amilyen Te magad is vagy, így nem teszel Velük olyat ami nem helyes.
Negatív oldala: Nem biztos hogy nyersz, mert körülötted a játékosok nagy része önös érdekeket táplál, sportszerűtlenül játszik, ergó szabályos és gerinces cselekedetekkel nem sok esélyed van.

Érzések nélkül:
Pozitív: Inkább hagyjuk...
Negatív: Megbántod a körülötted lévőket, kihasználsz másokat, átvered Őket, és miegyéb, amit a "rossz fiúk" tesznek.

És elkelt... :D

Ez egy játék, aminek klánháború a neve, tehát egyértelműen (már a nevéből adódóan is) a diplomácián és stratégián alapszik a játék nagy része.
Nem a szeretetre vagy utálatra alapul, tehát totális hülyeség amit leírtál.
Itt nincs sportszerűség, fair play, és egyéb hasonló marhaság amit említettél. (arra ott a morál :D) Itt mindenki maga dönti el mennyire lesz korrekt ellenfél mások számára. Mint mondtam nem szeretetre alapul a játék, tehát teljesen figyelmen kívül hagyható mennyire bántasz meg másokat a döntéseddel. Nekem, ha klánom lenne azt a döntést hoznám ami a klántársaim nagy részének jó, figyelmen kívül hagyva mennyire használom ki a klánon kívüli játékosokat. És tudod miért? Mert itt egy klán nyerhet, ugyanúgy mint a másik 16 világon. Mellesleg egy világon a győzelem a cél, nem mások érzéseinek tiszteletben tartása.
Ha inaktív kirakom. Mivel ez a játék időt is igényel, és akinek ilyenje nincs azzal nem tud a klán mit kezdeni, és ő sem tud megfelelően teljesíteni. Van több ezer játékos aki szívesen a helyére lépne és jobban tudna teljesíteni mint az az inaktív akit kirakok. Ha kórházba van az sem érdekel, mivel nem a játékhoz tartozik. Játszani van itt mindenki, nem azért, hogy sajnáljon másokat. Aki nem tud csapatban dolgozni szintén kiraknám, hiába van online non-stop. Ezt is elmondom, hogy miért... Azért, mert klánháború a játék neve, nem személyháború. Tehát csapatjátékról szól, nem egy vagy két ember érdekeiről.


Komolyan 4 éve játszol? Még a játék nevével sem vagy tisztában, nem még maga a játékkal!
Épp ezért nem csodálkozom azon, hogy egy csomó világban még a játék elején kiestél a klánoddal együtt...

Tartsd tiszteletben mások jókívánságát, ne tegyél semmi olyat ami számukra rossz lehet. :rolleyes: Sok sikert, én addig befutok a célba! :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Most azon gondolkozom, hogy elolvassam-e egy 14 éves gyerek bölcsességeit.. hát inkább kihagyom, sejtem miről lehet szó :)

..Headshot..

Nem tudom, hogy semint vagy vele... de akkor vagdalkozz amikor sikerül elérni legalább azt a Top.20 at.
Talán ez nem lesz számodra nagy feladat.
Bár ki tudja..
Halottam, hogy 2 hetes játékos vagy, reméljük az 500 pont meglesz :)

Bye

Nos ha már megírta ezt a nem rövid szöveget akkor legalább elolvashatnád, te döntésed csak legalább ne írnád ki.Az hogy valaki 14 ez nem azt jelenti hogy nem írhat okosat, én se vagyok sokkal öregebb 14-nél de nem szeretem ha egy játékban valaki lenézi a fiatalabb játékosokat.Mellesleg nem tudom hogy hány éves vagy de a viselkedésed eléggé gyerekes.Az első helyen állsz példát kellene mutatnod ehelyett...
 

DeletedUser12157

Vendég
10 világba kiestem a klánommal?
Érdekes, V5-ön 100 milla fölé jutottunk, V9-en csak pár baráttal csináltunk klánt ahogy a 10-esen is, =Chaos-BY-DesigN=, meetx, ato.mached, szany és még pár emberrel, de nem voltunk sokan.
Top 50 LET-be voltam és TOP. 80-ba pontilag mindvégig míg az RD 12 v 1-be le nem szedett.
V13-mon is jól ment a klán, de ott kibannoltak 800k-nál, majd 250k-nál visszaengedtek...
V15-ön pedig besokaltam a besúgók miatt.

Semmit nem tudsz se Rólam, se a csapatomról, a játékstílusomról se, kis noob vagy aki osztani próbálja az észt.

Maradjunk annyiban, hogy Én az eszméim osztottam meg Veled és a többi olvasóval fiacskám, a játékomat nem ;)

Meglátjuk ki bírja tovább...
 

DeletedUser12157

Vendég
További hsz-ekre nem reagálok, megkérek Mindenkit hogy aki megakar ismerni, esetleg megbántottam, az írjon Rám és privátban normálisan megtudjuk beszélni a dolgokat!

Akit pedig továbbra is érdekel ami itt megy külsőn azt elfogadom, Mindenkinek saját döntése hogy megbékél-e ha megbántottam, és hogy hogy dönt, megismer maga, vagy sem.

További szép napot, jó játékot!
 

DeletedUser

Vendég
10 világba kiestem a klánommal?
Érdekes, V5-ön 100 milla fölé jutottunk, V9-en csak pár baráttal csináltunk klánt ahogy a 10-esen is, =Chaos-BY-DesigN=, meetx, ato.mached, szany és még pár emberrel, de nem voltunk sokan.
Top 50 LET-be voltam és TOP. 80-ba pontilag mindvégig míg az RD 12 v 1-be le nem szedett.
V13-mon is jól ment a klán, de ott kibannoltak 800k-nál, majd 250k-nál visszaengedtek...
V15-ön pedig besokaltam a besúgók miatt.

Semmit nem tudsz se Rólam, se a csapatomról, a játékstílusomról se, kis noob vagy aki osztani próbálja az észt.

Maradjunk annyiban, hogy Én az eszméim osztottam meg Veled és a többi olvasóval fiacskám, a játékomat nem ;)

Meglátjuk ki bírja tovább...

Látom még az olvasás sem megy. Mellesleg egy példát írtam, ami 10/2 volt, nem 12/2... Ha már lehurrogsz valamiért próbáld meg tényekkel és nem feltevésekkel alátámasztani. Én is mondhatom, hogy 1,2 mrd-ig jutottam a klánommal V1-en, senki sem fogja elhinni amíg nem bizonyítod. Tehát én sem hiszem el, hogy valaha, valahol elértél nagy eredményeket. Mivel nem tudod bizonyítani, hogy bannoltak 800.000 pontnál és visszaengedtek 250.000-nél így nyugodtan lelkiismeret furdalás nélkül azt mondhatom, hogy szétszedték a fiókod egy szervezett támadással, vagy pedig csak szimplán inaktív voltál és a "bannoltak" szöveg mögé bújsz. Tehát amíg nem mutatsz fel valamit ne várd el, hogy elhiggyem. Az "eszméidből" és mások rólad alkotott véleményéről pedig pontosan kiderül mekkora játékos is vagy valójában. ---> (N) Na és persze azt se hagyjuk ki, hogy nem vagyok a barátod, haverod, tesód, öreged, és pláne nem a fiacskád. :p
 

DeletedUser

Vendég
.

Előtte kérdezz kedves barátom, mielőtt osztod az észt.. gondolom te is hasonló eredményekkel bölcselkedsz mint hedshat cimborám :)

Az, hogy olyan helyre dobott a gép, nem véletlen... csak tudni kell, hogy kell megoldani.
Elárulom neked, attól mert a szerver megnyitása után 10 másodperccel rögtön már bent vagy, még nem jelenti azt, hogy sok is lesz a barbár barátom.

És? Én ezzel a kevesebb barbárral körülöttem (ami még mindig jó aránynak nevezhető) is elvagyok. Méghozzá nem is akárhogyan. De majd nézzük meg a szerver állását 1-2 hónap múlva. Most nagyon elhúztál, de nem jelent semmit.
 
Fent