S.O.S Megjelent a "Creator"

DeletedUser

Vendég
Mit ütöttél Te ki ?
Még egyszer nem csatáztam ilyennel :D és tudod hogy miért ? Mert már az első 20 kard láttán benyomja az offot ! :D

A v17-nek meg Várd ki a végét :)
De le is mernék állni, fogadni veled, 5000 pp-ben ,hogy előbb adod fel azt a világot mint én ....

Hogy nem felezek ,az egy dolog :)
De te csak öld bele a zsebpénzedet a játékba :D

Apropó
Lát valaki valahol nonstop10 nevű játékost a ranglistán ? :eek: :confused:

És itt van a legjobb helyezésem a v7-en ,ha már a TOP.8. Neked nagy szám....
Nesze Neked, TOP . 6 . !

De kiemelem ha homályosan látnál .:

A fiókátiratás előtt ...



Talán mert megérdemled :p
A supportnak meg nem lehet nyalni , ezt felejtsd el....

Öcsi, te nem vagy tisztában pár dologgal:D
v17-en 60 pp-t feleztünk el playel és azt speeden nyertük szóval nem vettük:p
Feladni? Nem fogjuk, de azért elég égő hogy itt vered magad és még top500ban se vagy.
Mennyit farmoltál eddid te pró?
Legjobb helyezésed 6. Nézd meg v17-en *Extreme legjobb helyezés 1.
Tudom mi zavar téged, az hogy engem tisztelnek itt páran(az eredményeimet) téged meg semmi néznek....
 

DeletedUser

Vendég
Darky, a következő beírásomnál sajnos te is szabira mész innen, így nem beszélhetsz másokkal!

Rendicsek :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7641

Vendég
Ezzel szemben ott van a fórum LEGALJÁN a Te hatalmas speedes világod, ami mintegy melléktermékként hullott ki a KH fejlesztők agyából :D

Sajnálom, hogy ezt nem én írtam, még nem görgettem le odáig, hogy eszembejusson.:(
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Látom megy a diskurzus, hogy mi a jobb: speed, vagy normál világ?

Ez olyan téma amin én is rengeteget gondolkodtam már. Jelen voltam mindkettőn.
Speeden vig76 névvel és most V17-en Sophie néven. Persze nem vagyok az a nagy hatalmas pro egyikben sem, de véleményem van mindkettőről.

Nem lehet profi a klánháborúban az, aki speeden profi, de normál világon nem képes kitartani egy klán mellett. És ugyan így fordítva is. Hiába ér el valaki hatalmas eredményeket egy normál világon, ha speeden nem ér semmit, akkor ő nem profi KH-s. Lehet, hogy jól játssza, de nem nevezheti magát profinak..

A speed egy teljesen másfajta KH, mint egy normál szerver. Egy biztos, mindkettőhöz rengeteg idő kell.
Speeden tisztában kell lenni a hazakíséréssel, dodgeal és egy rakat scripttel
Ezen dolgok viszont keveset érnek normál világon.

Hazakísérhetsz valakit, de nem tudod a kos sebességű támadást KL-el hazakísérni, mert bevédik. kost-kossal megint nem tudsz hazakísérni, mert ki lehet állni belőle, de akár azt is bevédik. Dodgeolni megint nem kell annyit, mert ha kapsz 2000 támadást nem az lesz az első, hogy kidodgeolsz mindd elől és hazakíséred őket, hanem a klán megvéd téged. Ha nem, akkor vagy utálnak, vagy az nem klán(segítek: birkanyáj).

Normál szerver arról szól, hogy melyik csapat tud jobban összedolgozni. Mennyire bíznak meg egymásban az emberek, mennyire sikeres a klántámadás, mennyire jól mozgatják a védelmet. Speeden ilyen nem fordul elő. Ott a csapatjáték csupán annyi, hogy az elején megtömik a választott győztest(igen, ott előre megvan hogy ki nyeri meg) nyersivel, védővel és ha valaki megtámadja, akkor a segédek szépem leszedik a bátor fickót. Eközben a győztes jelölt akár kávézni is kimegy, mert berakja könyvjelzőbe a botokat és megnyerte.

Persze ez egy nagyon extrém eset, de be kell vallani, így működik a speed néhány ember számára. Többek között ezért is hagytam abba. Ezzel 1-2 alkalommal fel lehet venni a versenyt, de szabályos játékkal nem lehet megállítani.

Nagy előnyt ad a speedeseknek az, hogy ők játszanak 300 szervert és tudják hogyan kell elkezdeni egy normál világot.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
nem erről folyt a diskurzus ,hanem a szokásos ki ha én nem minősített esete sértegetésekkel fűszerezve.....
de látom már intézkedtek,végre nyugi van megint :)

Speeden tisztában kell lenni a hazakíséréssel, dodgeal és egy rakat scripttel
Ezen dolgok viszont keveset érnek normál világon.

Szerintem ezt keverted :)
a dodge működik a normál világon, a speeden megnézném hogy dodgeolsz amikor megjelenik egy pillanat alatt 50 kard :D
 

DeletedUser7641

Vendég
Mr. Will, ha így folytatja, nyomatékosan meg fogom arra kérni, hogy távozzon egy időre köreinkből.
A nyomatékot a "ban" gomb élvezetes nyomkodása fogja adni.
Gondolom ezt Ön sem szeretné, így arra kérem, terelje magát vissza a kulturált társalgás keretei közé.
Ez már csak azért is lenne jó ötlet, mert így nem kellene olyan kibannoltak társaságát élveznie, akiket eddig szidott, mint a bokrot.

Együttműködését köszönöm, sajt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16043

Vendég
Szerintem akkor takarodjál vissza a speed fórumára, csak hogy helyre tegyelek, ez nem a speed fórum, ergo senki sem kiváncsi arra hogy milyen csalással értél el eredményeket a speeden :D
Mert ha már alád dolgoznak az csalás ;)

Nem is értem sajt hogy az ilyen viselkedést miért nem bannolással jutalmazod?:eek::eek::eek::eek::eek:
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Mr. Will, ha így folytatja, nyomatékosan meg fogom arra kérni, hogy távozzon egy időre köreinkből.
A nyomatékot a "ban" gomb élvezetes nyomkodása fogja adni.
Gondolom ezt Ön sem szeretné, így arra kérem, terelje magát vissza a kulturált társalgás keretei közé.
Ez már csak azért is lenne jó ötlet, mert így nem kellene olyan kibannoltak társaságát élveznie, akiket eddig szidott, mint a bokrot.

Együttműködését köszönöm, sajt.

ezt még én sem írhattam volna szebben :D:D:D
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

Nem szeretnék mindenáron bannolni, de a következő pirosnál kénytelen leszek megtenni.
 

DeletedUser16043

Vendég
Szerintem ezt keverted :)
a dodge működik a normál világon, a speeden megnézném hogy dodgeolsz amikor megjelenik egy pillanat alatt 50 kard :D

50 kardot speeden csak scriptel hozol össze máskép nem tudsz mivel az egységek sebessége olyan gyors hogy nincs időd rá. A másik dolog ha nem speedeztél akkor minek okoskodsz bele?:)
 

DeletedUser8560

Vendég
Egyáltalán: minek kell folytatni ezt az értelmetlen vitát/beszélgetést, nevezzétek aminek akarjátok?

A speed azoknak való, akik a rövid gyors köröket szeretik, ahol minden másodperc számít. Erre van idejük, energiájuk, türelmük, felszereltségük.

A normál világ nagy műsorszórói közül kevesen vannak, akik ne adj Isten egy világon végig ott vannak, és még eredményeket is elérnek - a legtöbben szállnak világról világra, elhintik a saját nagyságuk képét és eszményét, majd ha kitartóak, 3 hónapon belül sehol sem vannak.

Az eredmények nem összehasonlíthatóak, mindkettőhöz más-más tulajdonság, hozzáállás kell. Láttam már normál világos speeden jó eredményt elérni, sok sok gyakorlás után, és nem sok speedest láttam normálon világot nyerni.

A speeden kell 3 ember, a normálon 100, de minimum 50, és azokkal nem 3 órán át kell jóban lenni.

Ennyi. Teljesen elképzelhető, hogy nincs igazam, mert amit írtam, csak magánvélemény. DE. arra pont jó, és pont elég, hogy a sárdobálásnak véget vessen.

Aki ezután itt szid másokat, az automata bant kap.

Menjetek inkább focizni, ahhoz is mindenki ért.
 

DeletedUser

Vendég
6a00d8341c03bb53ef013485580d9b970c-800wi
 

DeletedUser

Vendég
Egyáltalán: minek kell folytatni ezt az értelmetlen vitát/beszélgetést, nevezzétek aminek akarjátok?

A speed azoknak való, akik a rövid gyors köröket szeretik, ahol minden másodperc számít. Erre van idejük, energiájuk, türelmük, felszereltségük.

A normál világ nagy műsorszórói közül kevesen vannak, akik ne adj Isten egy világon végig ott vannak, és még eredményeket is elérnek - a legtöbben szállnak világról világra, elhintik a saját nagyságuk képét és eszményét, majd ha kitartóak, 3 hónapon belül sehol sem vannak.

Az eredmények nem összehasonlíthatóak, mindkettőhöz más-más tulajdonság, hozzáállás kell. Láttam már normál világos speeden jó eredményt elérni, sok sok gyakorlás után, és nem sok speedest láttam normálon világot nyerni.

A speeden kell 3 ember, a normálon 100, de minimum 50, és azokkal nem 3 órán át kell jóban lenni.

Ennyi. Teljesen elképzelhető, hogy nincs igazam, mert amit írtam, csak magánvélemény. DE. arra pont jó, és pont elég, hogy a sárdobálásnak véget vessen.

Aki ezután itt szid másokat, az automata bant kap.

Menjetek inkább focizni, ahhoz is mindenki ért.


Gyakorlás nélkül; :D:D

pc73zhiyo68qfcsi9zg.jpg


kw4ds8rgyc3eirzi2tw.jpg


Csak valahogy mindig unalmassá válik:D
 

DeletedUser

Vendég
Nem is értem sajt hogy az ilyen viselkedést miért nem bannolással jutalmazod?:eek::eek::eek::eek::eek:

Azért,mert nehogy már minden úgy legyen ahogy azt te szeretnéd :D

50 kardot speeden csak scriptel hozol össze máskép nem tudsz mivel az egységek sebessége olyan gyors hogy nincs időd rá. A másik dolog ha nem speedeztél akkor minek okoskodsz bele?:)

azért mert speedeztem :p mint azt az imént le is írtam ..... olvass vissza...
cunt volt az első én a második,de aztán visszaestem :D

a legtöbben szállnak világról világra, elhintik a saját nagyságuk képét és eszményét, majd ha kitartóak, 3 hónapon belül sehol sem vannak.

Hát ez LOL :D:D:D

Viszont az én esetemben nem állja meg a helyét :)

nonstop10

nonstop10
Pontok: 284
Helyezés: 4815
Legyőzött ellenfelek: 300 (1336.)

Asszem a fogadásnak itt nem lenne értelme :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16043

Vendég
Dark non előrébb van mint gondolnád :) kb 470 hellyel :)
 

DeletedUser

Vendég
537 Dark Lord Vezér SUNSET 1.582 1 1582

4815 nonstop10 284 1 284

Mennyivel is ? :D
 

DeletedUser

Vendég

A speed azoknak való, akik a rövid gyors köröket szeretik, ahol minden másodperc számít. Erre van idejük, energiájuk, türelmük, felszereltségük.

A normál világ nagy műsorszórói közül kevesen vannak, akik ne adj Isten egy világon végig ott vannak, és még eredményeket is elérnek - a legtöbben szállnak világról világra, elhintik a saját nagyságuk képét és eszményét, majd ha kitartóak, 3 hónapon belül sehol sem vannak.

Az eredmények nem összehasonlíthatóak, mindkettőhöz más-más tulajdonság, hozzáállás kell. Láttam már normál világos speeden jó eredményt elérni, sok sok gyakorlás után, és nem sok speedest láttam normálon világot nyerni.

A speeden kell 3 ember, a normálon 100, de minimum 50, és azokkal nem 3 órán át kell jóban lenni.

Egy kicsit magamra vettem főleg a 3 hónapos dolgot. :)
És nem is így látom a különbséget.
A speed pályák x óra múlva akkor is véget érnek ha senki nem mozdítja meg rajta az egeret.
A normál világ meg nem időre megy.
Megjegyezném, hogy lehetne fix ideig tartó normál idejű szervereket is indítani mert talán akkor a nagy műsorszórók is lehet, hogy lehorgonyoznának 6-9-12 hónapra egy világba.
Így meg minek is kellene ott maradnom egy meddő világon ami nem szól másról csak kizárás fiókfeltörés olvasztgatások ( a mai divat szerint 0 meló időbefektetés és csak a top listán feszülés) stb. ?
Engem személy szerint nem is érdekel ki nyer 4 év múlva és az sem ki 2 év múlva. És ebben mérjük a kitartást? Miért is kell akkor annyi nyitott szerver és 3 havonta egy újabb.......?
 

DeletedUser

Vendég
mivel ez pont rólunk szólt :D
Fel akartalak hozni Téged mint kivételt,de akkor jöttem rá ,hogy Te pont a 3 hónapos játékos vagy ,így inkább halgattam :D
 

DeletedUser

Vendég
szerintem az egész 25-26-os oldalt törölni kéne ,eléggé ocsmányul fest :D
 
Fent