R.I.P. NagyIncze

  • Témaindító DeletedUser19357
  • Kezdés ideje

DeletedUser19357

Vendég
0AA25154-2BF8-4881-B1DC-1A3692C6857E.jpeg Kedves játékostársaim a tegnapi nap folyamán elvesztettünk , egy jó barátot , nagyszerű vezért , egy remek ellenfelet !
Tragikus ez a magyar klánháború szempontjából , hisz tán a klánháború legikonikusabb alakját vesztettük el !

Nyugodj békében Incze !
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Nyugodj Békében Fővezér! Te voltál a legnagyobb Phoenix!:(
e1c6b417086c59d8345330f5700891ed.gif
 
Utoljára szerkesztve:

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Mély érzéseknek adott helyet most ez az eset, elvégre egy hihetetlen karakteres és ikonikus ember távozott most közösségünkből és minden más közösségtől is egyszerre...
Ha tehetném én is részt vennék a szertartáson, viszont a távolság és az idő most ezt nem tudja biztosítani. Egy gyertyát viszont határozottan fogok gyújtani, hogy emléke örökké égjen szívemben. Kérlek titeket, hogy legalább egy gyertyával és pár kellemes, kedves gondolattal emlékezzetek meg róla.

Nyugodj békében Incze!
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nincs egy hónapja,hogy utoljára beszéltünk...

Köszönöm a példamutatást,a tanácsokat és a megannyi segítséget amit az évek során adtál! Belőlem is és másokból is ki tudtad hozni a legjobbat,ebben a játékban egy példakép voltál, a legnagyobb vezér akit mindig csak próbáltam utolérni...köszönöm a megannyi hosszú beszélgetést,elemzést,stratégiát amit megosztottál velem. Mindig emberségesen és tisztelettel bántál mindenkivel,olyan ember voltál akinek a szava sokat számított nekem. A sors iróniája,hogy csak ilyen kevés időt jutott neked...

Ég veled magyar klánháború legnagyobb vezére,sosem feledlek el...
 

DeletedUser12127

Vendég
Megrendített a hír. Incze meghatározó alakja volt a magyar KH társadalomnak. Bár sosem találkoztunk, azt gondolom mégis jól ismerük egymást. Már amennyire ő engedte magát megismerni.
Együtt győztük le az MHC-t és nyertük meg a V18-at, az első bajnokok ligája szervert. Tegnap óta, hogy meghallottam a lesújtó hírt mást sem csináltam, csak olvasgattam az akkori fórumokat. Bár a viszonyunk egymással hol ilyen, hol olyan volt, ennek ellenére azt gondolom mindvégig elismertük egymást. És most, hogy ő nincs, egyedül érzem itt magam.
Nyugodj békében Incze - fönn a csillagok között.
 

DeletedUser19357

Vendég
Szia ! Én xy vagyok.

Az történt, hogy július 22-én összeesett a munkahelyén. Szívroham. Idôben kezdte a kollégája lélegeztetni, mentôk újraélesztették. Csíki korház átküldte Vásárhelyre. Lélegeztetöre került, és kómába. Kiderült a mentôautôban kapott egy tüdôgyulladást. Kétszer próbálták felkölteni egy hét alatt de nem sikerült. Majd kapott egy agyvérzést.

Szombaton sikerült levenni a lélegeztetôrôl, és magához is tért. Kezdtünk örülni..

Hétfôn írta xy hogy meghalt..

Ez történt :(
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Bár én nem találkoztam vele sosem, viszont kettő rokonon igen és Ők szóltak erről én nekem!

Őszinte részvétem és Kérem az Istent fogadja be Őt a Mennyek Országába!

Tisztelettel:
Bay
 

DeletedUser12157

Vendég
Még ha nem is ismertük egymást túlzottan, de attól még fájdalmas bárki halála, főleg, hogy legjobb tudomásom szerint soha, senkinek nem ártott. Ez egy játék, stratégiai játék, sok mindent sokan megtesznek a klánjuk érdekében, szerintem ezzel egy bizonyos kereten belül nincs is semmilyen probléma. Kérdés, hogy ez a keret kinél milyen tágas. Így egyetlen ellenfelemnek sem kívánnám a való életbéli halálát, pontosan azért, mert még ha sok is a manipuláció, a diplomáciai csűrés-csavarás, mind-mind eme STRATÉGIAI játék része, ha szeretjük, ha nem. Sokakat képbe lehet hozni mindezzel, de nagyincze neve sosem merült fel azok között, akinek a neve sáros lenne. Sajnos akkor még nem voltam mélyebben benne a játékban, amikor Ő fénykorát élte itt, de ami tény az tény, az, amit letett az asztalra, örök marad. Mint ahogyan még jó pár ember munkássága is.

Őszinte részvétem a barátainak, családtagjainak, az egész =SBT= nevében!
 
A reakció pontszáma
1.189
Itt is kifejezem részvétemet, ő volt az egyik kedvenc vezérem, harcltunk egymás ellen is, ahol legyőzött (ezt nem sokan tudják elmondani), és nagyon sokat tanultam tőle. Emberileg is példakép volt, mindig lehetett viccelődni Vele és sokat heccelt is :)

Sosem felejtelek el, Incze, nyugodj békében, a túlvilágon remélem figyelsz tovább minket! :(
 
Fent