[Engedélyezett] Régi térkép

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Mivel nemzetközi fórumon más már megírta így nem csinálok újat. A régi térképhez használt falu, hegy, tó, fű stb képek még olybá tűnik elérhetőek az innogames szerverén, így egy egyszerű script futtatásával visszakaphatjuk a megszokott kinézetet. Ha véglegesen törlik ez sem fog működni. A biztonság kedvéért le fogom menteni a képeket erre az esetre, remélhetőleg nem törlik addig őket.

A. grafika
Kód beillesztése:
javascript:
TWMap.graphics = "https://media.innogames.com/com_DS_FR/mapAssets/veryOld/";
TWMap.reload();

B. grafika
Kód beillesztése:
javascript:
TWMap.graphics = "https://media.innogames.com/com_DS_FR/mapAssets/recent/";
TWMap.reload();
 
Utoljára szerkesztve:

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Éjszakai nézetben nem működik, majd azt javítom. Aki esetleg szeretné addig is használni, a beállításokban kikapcsolhatja a Kevesebb grafika jelölőnégyzet kikapcsolásával.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Az éjszakai bónuszos linket olybá tűnik nem tudom előkotorni. Ha esetleg van köztetek olyan, aki tudja mi a pontos link, vagy mivel kell kiegészíteni a fenti linket, várom a segítségét. A support is segíthet előkeríteni, nem sok kedvem van az angolokkal levelezgetni.

Köcce
 

WILLPOWER

Well-Known Member
A reakció pontszáma
342
Az megvan hogy elvileg a németek csináltak bővítményt amit nem kell mindig futtatni? Egyedüli kérdés hogy mennyire legális.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Nekem az a szép falu kinézet kéne, mert ez amrie visszavált csak a klasszikus "csúnya".
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Közben nemzetközi fórumon megoldották a problémát. Mind a két korábbi kinézet működik, annyi szépséghibával, hogy nappali kinézetet kap éjszakai bónuszban is a térkép, de szerintem ezzel együtt tudunk élni. Az első hozzászólásban cseréltem a kódot. Még annyi észrevétel, hogy a nem támadható falvak elrejtéséből érdemes kiszedni a pipát, mert az okoz némi torzulást.
 
Utoljára szerkesztve:

ImKavics

Member
A reakció pontszáma
27
Olyan script vagy bővítmény nincs amit nem kell mindig használni ha kilépünk a térképre?
 
Fent