Prémium Tőzsde módosítása

DeletedUser18130

Vendég
Tisztelt Klánháború csapat,

A Prémium tőzsdével kapcsolatban szeretnék néhány változtatást elő terjeszteni.Rettenetesen rossz dolognak tartom azt,hogy amióta a tőzsde megjelent a klánháborún folyamatosan fogynak a játékosok és maga a játék élmény is rettenetesen visszaesett. Mostanra a tőzsdéről szól szinte minden.
V43-on (és nem csak ezen a világon) szemmel látható az,hogy mondjuk a top 25 játékos jóval előrébb van (hála a sok nyersanyag vásárlásnak),mint például a 100-ik,vagy a 200-ik játékos,akik nem vásároltak nyersanyagot a tőzsdén.Szemmel látható a nagy különbség! Érdemes megnézni mondjuk a top2 és a top1 klánoknak a pont különbségét is,hogy mennyivel előrébb van a top1 klán,mivel szinte az összes top 10-20 játékos benne van a top1 klánban,akik szintén hangsúlyozom a nyersanyag vásárlással emelkedtek naggyá!

Úgy gondolom,hogy a klánháború csapat nem akarja azt,hogy a klánháború rövidesen akár 4 év múlva elnéptelenedjen. Rohamosan változtassanak a tőzsde funkcióin,vagy akár törlődjön el az egész fejlesztés,mert én véleményem szerint a játék élmény teljesen ki fog halni pár éven belül,sőt már most se nagyon van.

A változtatásra a javaslataim a következők:

-Legyen kevesebb a maximális raktár kapacitása a tőzsdének,de tényleg jóval kevesebb legyen.
Vagy!
-Maradjon a jelenlegi maximális kapacitás,de nyersanyag vásárlása ne legyen lehetséges a prémium tőzsdén! Lényegében ezt a részét mindenképp töröltetném,mert így hátrányba kerülnek azon játékosok,akik nem tudnak vásárolni és a játék élmény ismételten kihalna.

-Végül leginkább azt javasolnám,hogy az egész fejlesztés törlődjön el és a helyére még több ilyen remek játékok kerüljenek be,mint például a szerencse kerék vagy akár a lovagi torna és még sok más hasonló játék lehetőség!
Higgyék el én szerintem sokkal élvezhetőbbé tehetnék a játékot ezzel.

Remek részének találom a tőzsdének azt,hogy a nyersanyag eladásával PP-t lehet gyűjteni,de a másik fele,hogy nyersanyagot lehet vásárolni nagyon rossz dolognak tartom.Azt a részét sürgősen törölni kellene.

Nagyon remélem,hogy nyerni fog ez a javaslat és vissza kaphatja rengeteg játékos a játék élményt és higgyék el sok játékos vissza térne,ha ez a tőzsde nem lenne.

Várom a visszajelzést!

Üdvözlettel
Úr Nagy Sándor
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Tisztelt Klánháború csapat,

A Prémium tőzsdével kapcsolatban szeretnék néhány változtatást elő terjeszteni.Rettenetesen rossz dolognak tartom azt,hogy amióta a tőzsde megjelent a klánháborún folyamatosan fogynak a játékosok és maga a játék élmény is rettenetesen visszaesett. Mostanra a tőzsdéről szól szinte minden.
V43-on (és nem csak ezen a világon) szemmel látható az,hogy mondjuk a top 25 játékos jóval előrébb van (hála a sok nyersanyag vásárlásnak),mint például a 100-ik,vagy a 200-ik játékos,akik nem vásároltak nyersanyagot a tőzsdén.Szemmel látható a nagy különbség! Érdemes megnézni mondjuk a top2 és a top1 klánoknak a pont különbségét is,hogy mennyivel előrébb van a top1 klán,mivel szinte az összes top 10-20 játékos benne van a top1 klánban,akik szintén hangsúlyozom a nyersanyag vásárlással emelkedtek naggyá!

Úgy gondolom,hogy a klánháború csapat nem akarja azt,hogy a klánháború rövidesen akár 4 év múlva elnéptelenedjen. Rohamosan változtassanak a tőzsde funkcióin,vagy akár törlődjön el az egész fejlesztés,mert én véleményem szerint a játék élmény teljesen ki fog halni pár éven belül,sőt már most se nagyon van.

A változtatásra a javaslataim a következők:

-Legyen kevesebb a maximális raktár kapacitása a tőzsdének,de tényleg jóval kevesebb legyen.
Vagy!
-Maradjon a jelenlegi maximális kapacitás,de nyersanyag vásárlása ne legyen lehetséges a prémium tőzsdén! Lényegében ezt a részét mindenképp töröltetném,mert így hátrányba kerülnek azon játékosok,akik nem tudnak vásárolni és a játék élmény ismételten kihalna.

-Végül leginkább azt javasolnám,hogy az egész fejlesztés törlődjön el és a helyére még több ilyen remek játékok kerüljenek be,mint például a szerencse kerék vagy akár a lovagi torna és még sok más hasonló játék lehetőség!
Higgyék el én szerintem sokkal élvezhetőbbé tehetnék a játékot ezzel.

Remek részének találom a tőzsdének azt,hogy a nyersanyag eladásával PP-t lehet gyűjteni,de a másik fele,hogy nyersanyagot lehet vásárolni nagyon rossz dolognak tartom.Azt a részét sürgősen törölni kellene.

Nagyon remélem,hogy nyerni fog ez a javaslat és vissza kaphatja rengeteg játékos a játék élményt és higgyék el sok játékos vissza térne,ha ez a tőzsde nem lenne.

Várom a visszajelzést!

Üdvözlettel
Úr Nagy Sándor


Vagy, esetleg tekints oda a farmolási listára, és meglátod, mi a különbség a top1 és a top2 klán közt :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Szóval... PP-t kivenni lehet belőle, beletenni nem. Ezt mégis hogy gondoltad? :) Ha senki nem veszi ki, akkor hogy ürül és hogy raksz bele nyersit és hogy veszed ki a pp-t?

Lehet szidni a "V43-as TOP1 klánt", de hozzátenném, hogy pl Zyzz-el minden nap top 1-2 farmolók voltunk. Ha ész nélkül nyomod el a pp-t, akkor annyit tehetsz bele, amennyit akarsz, akkor se leszel jó. Amúgy meg, van több ezer pp-m másfél év tőzsdézésből és két szervergyőztes harmadikja eredményből, miért ne használhatnám el? Aki más világon szedte, miért ne használhatná el? A klán nagy részének régi szerverekről gyűjtött pp-je van a szerverbe rakva, forintosítva szerintem hasonlóan állunk. A "V43-as TOP 2 klán" menjen el, szerezzen pp-t másik szerveren, jöjjön ide, és nyomja el, egy szava nem lesz senkinek. Az ész nélküli pp-zést én se kedvelem, de most volt egy kis budget pár játékosunknál, amit okosan felhasznált legtöbbünk, nem ész nélkül.

Pontkülönbség... A V43-as szervert dominancia szerint játszuk, tehát a faluszám számít, amiben a TOP1 és a TOP2 klán 82-82-es döntetlennel áll. Meg nektek van MNT-tek az egész északi féltekével ha jól tudom. Mi meg egy szál magunkba pp-zünk :) Mi is kérvényezzük, hogy szüntessék be a tömegklánkodást? :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
akik szintén hangsúlyozom a nyersanyag vásárlással emelkedtek naggyá!

Véletlen volt meg nekem elsőként a 100, az 1000, a 10000 kifosztott falu, ahogy elsőként az 1-2-3 millió nyersis fosztás :) Nem mondom, segített a PP, de tenni kell azért a faluért is, nem csak ész nélkül nyomni bele az anyagot - de mint látom, Te ezt képzeled a V43-as TOP1 klánról :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Tisztelt Klánháború csapat,

A Prémium tőzsdével kapcsolatban szeretnék néhány változtatást elő terjeszteni.Rettenetesen rossz dolognak tartom azt,hogy amióta a tőzsde megjelent a klánháborún folyamatosan fogynak a játékosok és maga a játék élmény is rettenetesen visszaesett. Mostanra a tőzsdéről szól szinte minden.
V43-on (és nem csak ezen a világon) szemmel látható az,hogy mondjuk a top 25 játékos jóval előrébb van (hála a sok nyersanyag vásárlásnak),mint például a 100-ik,vagy a 200-ik játékos,akik nem vásároltak nyersanyagot a tőzsdén.Szemmel látható a nagy különbség! Érdemes megnézni mondjuk a top2 és a top1 klánoknak a pont különbségét is,hogy mennyivel előrébb van a top1 klán,mivel szinte az összes top 10-20 játékos benne van a top1 klánban,akik szintén hangsúlyozom a nyersanyag vásárlással emelkedtek naggyá!

Úgy gondolom,hogy a klánháború csapat nem akarja azt,hogy a klánháború rövidesen akár 4 év múlva elnéptelenedjen. Rohamosan változtassanak a tőzsde funkcióin,vagy akár törlődjön el az egész fejlesztés,mert én véleményem szerint a játék élmény teljesen ki fog halni pár éven belül,sőt már most se nagyon van.

A változtatásra a javaslataim a következők:

-Legyen kevesebb a maximális raktár kapacitása a tőzsdének,de tényleg jóval kevesebb legyen.
Vagy!
-Maradjon a jelenlegi maximális kapacitás,de nyersanyag vásárlása ne legyen lehetséges a prémium tőzsdén! Lényegében ezt a részét mindenképp töröltetném,mert így hátrányba kerülnek azon játékosok,akik nem tudnak vásárolni és a játék élmény ismételten kihalna.

-Végül leginkább azt javasolnám,hogy az egész fejlesztés törlődjön el és a helyére még több ilyen remek játékok kerüljenek be,mint például a szerencse kerék vagy akár a lovagi torna és még sok más hasonló játék lehetőség!
Higgyék el én szerintem sokkal élvezhetőbbé tehetnék a játékot ezzel.

Remek részének találom a tőzsdének azt,hogy a nyersanyag eladásával PP-t lehet gyűjteni,de a másik fele,hogy nyersanyagot lehet vásárolni nagyon rossz dolognak tartom.Azt a részét sürgősen törölni kellene.

Nagyon remélem,hogy nyerni fog ez a javaslat és vissza kaphatja rengeteg játékos a játék élményt és higgyék el sok játékos vissza térne,ha ez a tőzsde nem lenne.

Várom a visszajelzést!

Üdvözlettel
Úr Nagy Sándor


1. Az Innot első sorban a bevétel érdekli, utána jönnek a játékosok igényei és a többi..
2. A játékosok nem csak azért fogynak mert megjelent a tőzsde, már előtte is jóval kevesebben voltunk ahhoz képest, amikor elindult ez a játék. Rengeteg konkurens játék van, ami felszívja a játékosállományt és valljuk be őszintén nagyon kevés új játékos jön, akik meg 7-8 éve játszanak kiégnek, beleunnak stb.
3. Én sose vettem pp-t, 2 világ alatt gyűjtöttem össze pár ezret és azt szórtam el. Ez a lehetőség mindenki számára adott.
4. Nem kell több tízezer pp-t beleverni a játékba. Az elején belenyomsz pár százat és ha nem vagy noob azzal simán topos leszel.
5..Farmolni kéne és akkor nem kell a tőzsde által nyújtott lehetőségeket igénybe venni.
6. Nézd meg az egy nap alatt farmolt nyersanyagok statisztikáját. Egyrészt amiatt van akkora különbség a top1 és top2 klán között.
7. Az vicc kategória, hogy szerinted a nyersi eladást meg kéne tartani, de a vételt meg beszüntetni. Szerinted hány ember venne ezután pp csomagot? Hatalmas kiesés lenne a cégnek.
8. A tőzsde által nyújtott lehetőség csak a játék korai szakaszában ad egy meglehetős előnyt, de csapatként összefogva simán kordába lehet tartani a pp huszárokat.
9. Hidd el, nem azért emelkedünk ki, mert annyi pp-t belenyomtunk a játékba. A klán nagy része igencsak tapasztalt játékosokból tevődik össze, de majd a harcokban úgy is érzékelni fogod ezt.
10. Egy ilyen topik nyitás max arra jó, hogy pár ember érvelgessen pro meg kontra. Ha valóban kezdeni akarsz valamit a tőzsdével nem kevés embert kéne összefognod és egy kérvényt benyújtani a support felé. Őszintén szólva 0,001% esélyt látok rá, hogy beszüntessék, de talán annyit eltudtok érni, hogy majd egy szervert elindítsanak tőzsde nélkül.
 

DeletedUser18130

Vendég
Gratulációmat adom neked hozzá. :)
Ez meg a másik remek dolog..besúgózás milyen szép dolog,csak tudnám ki az a jó pajtásod,akik kikotyog nektek ilyeneket. :)

Meg miről beszélsz te,hogy én szidom a BH klánt? :D Szó sem volt erről. Inkább a tőzsdét szidtam. Semmi játékélmény nincsen miatta már. :)
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Meg tudom érteni mindkét felet. Valamilyen PP felhasználási korlátozással lehetne ezt kiküszöbölni. Egy nap x mennyiségű nyersanyagot vehet ki, vagy y mennyiségű PP-t költhet stb. A világok alatt én is összegyűjtöttem 20.000 PP-t, zkon vennék, ha az utolsó szervernek szánt játszmámon nem verhetném el mindet kedvemre. De Én és sokan mások azokat a PP-ket összegyűjtöttük. Azzal viszont Én sem értek egyet, hogy vannak játékosok, akik egy deka nyersanyagot nem adtak el PP-ért, de havi sok-sok ezer forintért vásárolják a PP-t, mert megtehetik és úgy verik bele a nyersanyagot, ha pedig van aki fogja a kezét, tanítsa őt szintén PP-ért, akkor meg a kevesebb PP-vel rendelkező játékos hátrányára mehet a dolog. Most jöhetünk azzal, hogy a tehetősebb illető a kezét koptatta azért a pénzért és ő ott sokat dolgozott érte, de ezt a játékot diákok is játsszák, akiknek viszont nincsen önálló keresetük, hogy ugyanezt megtegyék.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Gratulációmat adom neked hozzá. :)
Ez meg a másik remek dolog..besúgózás milyen szép dolog,csak tudnám ki az a jó pajtásod,akik kikotyog nektek ilyeneket. :)

Meg miről beszélsz te,hogy én szidom a BH klánt? :D Szó sem volt erről. Inkább a tőzsdét szidtam. Semmi játékélmény nincsen miatta már. :)

Nem besúgózás, látok a térképen :) De köszönöm, hogy megerősítetted ezzel a mondattal, immár nem kétely, hanem tény :p
 

DeletedUser12246

Vendég
A játékos létszám érdekében inkább egységesíteni kellene a szervereket, ahogy írta is itt nemrég egy játékos (talán Dj).

A tőzsde változtatás arra, hogy csak eladni lehessen - na ez az, amiből garantáltannem lesz semmi.
Személy szerint látok esélyt viszont arra, hogy átalakul. Mert jelen helyzetben ugye nem vagy muszáj pp-t venni. 2-3 világ alatt össze lehet gyűjteni eleget.
Szóval szerintem hamarabb kivennék azt a részt, hogy eladni lehessen nyersanyagot, de nem akarok vészmadárkodni. :D:D

A farmolashoz : tény, hogy azzal lesz nagyobb egy játékos. De bizony a kezdő löketet a pp adja. Mert ppvel első nap lehet KL-ed, amivel tudsz farmolni. Pp nélkül meg mire kiképzel egy rendes farmoló csapatot más már foglal :p
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
A játékos létszám érdekében inkább egységesíteni kellene a szervereket, ahogy írta is itt nemrég egy játékos (talán Dj).

A tőzsde változtatás arra, hogy csak eladni lehessen - na ez az, amiből garantáltannem lesz semmi.
Személy szerint látok esélyt viszont arra, hogy átalakul. Mert jelen helyzetben ugye nem vagy muszáj pp-t venni. 2-3 világ alatt össze lehet gyűjteni eleget.
Szóval szerintem hamarabb kivennék azt a részt, hogy eladni lehessen nyersanyagot, de nem akarok vészmadárkodni. :D:D

A farmolashoz : tény, hogy azzal lesz nagyobb egy játékos. De bizony a kezdő löketet a pp adja. Mert ppvel első nap lehet KL-ed, amivel tudsz farmolni. Pp nélkül meg mire kiképzel egy rendes farmoló csapatot más már foglal :p

Ne adj nekik ötletet. :D
Farmoláshoz csak annyit, hogy az elején belenyomsz pár száz pp-t leképzel 200 pacit utána meg 1 nap alatt eladsz annyi nyersit a farmolásból, hogy 3x több pp-t kiveszel a tőzsdéről, mint amit az elején elköltöttél.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
A játékos létszám érdekében inkább egységesíteni kellene a szervereket, ahogy írta is itt nemrég egy játékos (talán Dj).

A tőzsde változtatás arra, hogy csak eladni lehessen - na ez az, amiből garantáltannem lesz semmi.
Személy szerint látok esélyt viszont arra, hogy átalakul. Mert jelen helyzetben ugye nem vagy muszáj pp-t venni. 2-3 világ alatt össze lehet gyűjteni eleget.
Szóval szerintem hamarabb kivennék azt a részt, hogy eladni lehessen nyersanyagot, de nem akarok vészmadárkodni. :D:D

A farmolashoz : tény, hogy azzal lesz nagyobb egy játékos. De bizony a kezdő löketet a pp adja. Mert ppvel első nap lehet KL-ed, amivel tudsz farmolni. Pp nélkül meg mire kiképzel egy rendes farmoló csapatot más már foglal :p

Igen, én írtam, és a mai napig tartom ezen véleményem, hogy az jó lenne :D
 

DeletedUser18130

Vendég
Igen, én írtam, és a mai napig tartom ezen véleményem, hogy az jó lenne :D

Erre viszont mondanék egy olyat inkább,hogy minden világ kezdetére bizonyos mennyiségű PP-t kapjanak a játékosok,amit csak a "kezdő löketre" használhatnak fel.
 

DeletedUser12246

Vendég
Ha mindenkinek ugyanannyi, akkor nincs értelme.
Mert tök mindegy, hogy senkinek sincs egy pp-je se, vagy mindenkinek van 10000 :D

A lényeg a bevétel szerzés. A pp-vel nagy előnyre lehet szert tenni, a cél az, hogy ösztönözve legyél, hogy vegyed.

Most, hogy lehet a tőzsdén eladni, csak menni kell pp-zni egy két szerveren, a harmadikon meg elhasználni, azt jó :)
 

DeletedUser19095

Vendég
Tény, hogy a tőzsde hatalmas löketet ad az elején, szinte behozhatatlan előnyt. DE pp nélkül elkezdtem és még tőzsdén is adtam el nyersit mégis lehetne 5 falum ha akarnám.
Amíg ilyen Dj féle noobok vannak nem kell a tőzsdét használni :p


-Sam
 
Fent