Prémium mentes retró szerver - Aki elsőként foglal nyer!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Pocahontas (kezdo speed tag volt) es en voltam bent. Janku melozott Pont. pedig azt hiszem kesobb jott be.
Amugy te is vadvirag tuneteket mutatsz bar Meg igy nem tudom. Meg allapitani. (Hogy minket segit a Support nekunk irnak ki jatekot es a tobbi.....minket nem zarnak ki de masikat igen ). Az Meg se forsuljon a fejwletekbe hogy talan nincs a miert ki zarjanak mer nem csalunk nem ugy akarunk ervenyesulni nem ugy akarunk nyerni is es nyomott hagyni... De telleg ne is gonsolj ezekre se te se a tobbi csipogo.
Javaslok egy kis teat es 3 kanal mezet egy vegleges kizarast es melle egy "how to" t arra mik lehetnek a kifogasok a jovoben. Ja es 2 pofont melle.
- EverBee- pH

Ez a support pedig normalisabb mint a elozok voltak. Elegge realisan nezik a helyzet et es ugy dontenek.

Hosszú a nyelved ;D
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Latom Megint Meg ertetted lenyeget :confused: belenk allsz so fogadd el a kritikat Amit erte kaphatol. En a teny allasat kozoltem te kotoszkodni jossz itt.
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Sziasztok!

Szeretnénk megköszönni mindenkinek aki részt vett eme születésnapi játékon és gratulálni mindenkinek a teljesítményéhez.

Gratulálni szeretnénk T.J.Watt játékosnak aki először teljesítette a nyeréshez szükséges kritériumot.

A meghirdetett jutalmakra az alábbi felhasználók jogosultak:

T.J.WATT 1000 prémiumpont - első foglaló - győzelmi feltétel
Bailey.ca 800 prémiumpont - legtöbb ponttal rendelkező játékos az első foglaló után
-fsociety- 500 prémiumpont - második legtöbb ponttal rendelkező játékos az első foglaló után
Veszett. 300 prémiumpont - harmadik legtöbb ponttal rendelkező játékos az első foglaló után

Az eredményt IDE KATTINTVA tudjátok megtekinteni.

Reméljük, hogy a jövőben is velünk tartatok, további jó játékot kívánunk mindenkinek.

Klánháború csapat
 

polamalu

New Member
A reakció pontszáma
2
Sziasztok.Kicsit lekéstem a külsőn a fórumolvasásról,de Bailey.ca -nek köszönhetően ránéztem.Köszönöm mindenkinek az elismerést (nem nagy cucc egy ilyen szerver),de mégis jólesik ha győzelem a vége.
Szinte soha nem írok külsőn,pont azért hogy kerüljem a személyeskedő hangvételű hsz-eket,mindenkinek sok sikert a továbbiakban.Akár supp,akár játékos.Aki csak itt külsőn osztja az észt annak meg annyit:Sajnálom hogy nem ott vannak.A játék ,még ha unalmas vagy esélytelen,de élvezetesebb mint itt írkálni...
Egy nagy respect még egyszer Bailey.ca-nek:cool:;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent