Organised Destructive Aggression(ODA)

DeletedUser

Vendég
Értem ez alatt a tudatos költözéseket a titkok várható lerakásának helyére

Ezt a részt nem igazán értettem hisz tudtommal a titkok random helyezkednek el. Vagy mégse? Esetleg van egy titok elhelyezkedést szimuláló program ami 99,9% pontossággal előre jelzi, hogy hová fog kerülni titok?
 

DeletedUser13406

Vendég
TheodoriK INSO szerintem ne menjünk ebbe bele..inkább örüljetek hogy 32óra múlva esetleg megnyeritek a szervert..Olvastam fáj az igazság meg írigyek meg stb..de ez itt amiről írtunk másról szól,szólt.!megnézném ha kb 5ember akinél titok van per most átmenne egy másik klánba akkor is ezt mondanád? Szóval örüljetek neki hogy ilyen becsületesen,és támadólag megszereztétek mind a 12 titkot. már csak 32óráig meg kell védenetek és ennyi.. Van egy közmondás : akinek nem inge nem veszi magára..:p
 

DeletedUser15803

Vendég
És ennek a szellemi vezére és legtöbbet érte tevő emberke gaga0224 volt.
39-bow.gif

Egy remek és becsületes játékost ismertem meg gaga-ban. Azt hiszem vitathatatlan az érdeme!
 

DeletedUser15803

Vendég
Ezt a részt nem igazán értettem hisz tudtommal a titkok random helyezkednek el. Vagy mégse? Esetleg van egy titok elhelyezkedést szimuláló program ami 99,9% pontossággal előre jelzi, hogy hová fog kerülni titok?

Természetesen nincs ilyen, de van logika és van kombinatorika. Ez a gond, hogy nem ismertek dolgokat, vagy hamis következtetést vontok le. Minden elérhető számotokra is amit használtunk, kifejezetten ügyeltünk a tisztességes eszközökre!

Szervezésből példás és itt egyedül gaga érdeme, bár mindkét vezetőnk remek játékos, de a számomra ismeretlen pályán úgy mozgott Ő, mintha ő találta volna fel a szervert. Egy titkot közvetlen közelről elpuskázott egy szerencsétlen, mert már eleve 10-ről(12-ből 10) indultunk volna!
Habár, ha mindenki a vezérek utasítsát pontosan követte volna, nem jöhetett volna gikszer sem közbe, de mindig van okostojás, aki mindent jobban tud!
Azt hiszem én azok közé tartoztam, akik kérdezgettek és talán még bátortalan is voltam, számomra ismeretlen pályán, de a társaim kisegítettek és átadták ismereteiket. Na, talán ettől is különb volt a V16-on az ODA!
 

DeletedUser

Vendég
Ezt a részt nem igazán értettem hisz tudtommal a titkok random helyezkednek el. Vagy mégse? Esetleg van egy titok elhelyezkedést szimuláló program ami 99,9% pontossággal előre jelzi, hogy hová fog kerülni titok?

Nem játszottam a v16-on de nem lehet bonyolult a megfejtés. A titkok véletlenszerűen kerülnek a helyükre. Ha azonban van egy barbár falvakból álló nagyobb csoport ahol a klánnak nincsenek falvai akkor talán nem az a követendő módszer mogy messziről figyelni és izgulni. Talán nem kell várni a sült galambot hogy repüljön.:D
 

DeletedUser

Vendég
Nem játszottam a v16-on de nem lehet bonyolult a megfejtés. A titkok véletlenszerűen kerülnek a helyükre. Ha azonban van egy barbár falvakból álló nagyobb csoport ahol a klánnak nincsenek falvai akkor talán nem az a követendő módszer mogy messziről figyelni és izgulni. Talán nem kell várni a sült galambot hogy repüljön.:D

Valóban nem bonyolult...

Nem kívánok támadólag válaszolni senki hozzászólására.

Szíve joga azt érezni hinni amit akar.

Nem fogok pontos tervrajzokat felvázolni az egyszerű elméknek akiknek nem megy az előre gondolkodás.

Véletlenszerűen kerültek a helyükre a titkok valóban. Viszont a kontinensre bontottok leosztás ismert volt mindenki számára.

Megtiltotta bárkinek azt, hogy ha egy kontin 3 titok várható volt oda költözzön a nagyobb barbi csoportok kellős közepébe? Nem...

Csinálta mégis valaki? Nem... :)
 

DeletedUser

Vendég
Valóban nem bonyolult...

Nem kívánok támadólag válaszolni senki hozzászólására.

Szíve joga azt érezni hinni amit akar.

Nem fogok pontos tervrajzokat felvázolni az egyszerű elméknek akiknek nem megy az előre gondolkodás.

Véletlenszerűen kerültek a helyükre a titkok valóban. Viszont a kontinensre bontottok leosztás ismert volt mindenki számára.

Megtiltotta bárkinek azt, hogy ha egy kontin 3 titok várható volt oda költözzön a nagyobb barbi csoportok kellős közepébe? Nem...

Csinálta mégis valaki? Nem... :)
Amit te írtál és amit én azok kiegészítik egymást. Valószínűleg volt aki figyelte nálatok ezeket a dolgokat és már felkészültetek a titkok megjelenésére, mások pedig csak izgulva vártak hogy repüljön a sült galamb.
 

DeletedUser

Vendég
Igen valóban Karel. Igazából csak kiegészíteni akartam ahogy Te is mondtad, illetve talán picit érthetőbbé tenni mire is gondoltam.(illetve azt amit te is írtál)

:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem játszottam a v16-on de nem lehet bonyolult a megfejtés. A titkok véletlenszerűen kerülnek a helyükre. Ha azonban van egy barbár falvakból álló nagyobb csoport ahol a klánnak nincsenek falvai akkor talán nem az a követendő módszer mogy messziről figyelni és izgulni. Talán nem kell várni a sült galambot hogy repüljön.

Iróniai érzék 0 ^^ Ha nem játszottál akkor nem is tudhatod, milyen volt a titkok elhelyezkedése. Én leszögezem csakis magam nevében írok nem a klánoméban. Ha nemes távon kívül esik a titok akkor küzdhetek érte de a vége egyértelmű lesz.

Természetesen nincs ilyen, de van logika és van kombinatorika. Ez a gond, hogy nem ismertek dolgokat, vagy hamis következtetést vontok le.

Hát az tényleg van. Akkor itt kb. az lenne, hogy sacc/kb volt 25k barbár falú ahová kerülhettek a titkok. Hát ha ennek az összes variációját kiszámoltátok akkor megemelem a kalapom. Akkor nem a KH-n a helyetek.

Valóban nem bonyolult...

Nem kívánok támadólag válaszolni senki hozzászólására.

Szíve joga azt érezni hinni amit akar.

Nem fogok pontos tervrajzokat felvázolni az egyszerű elméknek akiknek nem megy az előre gondolkodás.

Véletlenszerűen kerültek a helyükre a titkok valóban. Viszont a kontinensre bontottok leosztás ismert volt mindenki számára.

Megtiltotta bárkinek azt, hogy ha egy kontin 3 titok várható volt oda költözzön a nagyobb barbi csoportok kellős közepébe? Nem...

Csinálta mégis valaki? Nem...

Nem kívántál, mégis enyhe támadás érződik az írásodban. Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Viszont azt kikérem magamnak, hogy bárki is "egyszerű elmének" nevezzem. Nem ezért tanultam évekig. Mielőtt tudatták velünk hová kerülnek a titkok, ugyan áruld már el hogy következtettél, hogy oda pont 3 fog kerülni. Én mondom csak erre vagyok kíváncsi, hogy a közeljövőben ne legyek, ily egyszerű. :)
 

DeletedUser

Vendég
Mielőtt tudatták , hogy hova esnek a titkok azelőtt sehogy sem következtettem... :) De miután tudatták már igen. És volt idő aközött, hogy elmondták melyik kontin lesznek a titkok és aközött, hogy valóban leestek.

Ezt az időt a legtöbb klán nem használta ki az az érzésem.

Elnézést az egyszerű elméért... (de akinek nem inge...)
 

DeletedUser13406

Vendég
Mielőtt tudatták , hogy hova esnek a titkok azelőtt sehogy sem következtettem... :) De miután tudatták már igen. És volt idő aközött, hogy elmondták melyik kontin lesznek a titkok és aközött, hogy valóban leestek.

Ezt az időt a legtöbb klán nem használta ki az az érzésem.

Elnézést az egyszerű elméért... (de akinek nem inge...)

Ezt kicsit bővebben ."elmondták?" jó neked lehet hogy én pont akkor alaudtam,))))):amit elmondtak az az hogy véleletlenszerüen bukkanak fel a titkok..ez lett leírva,,aztán hogy hogy bukkantak fel már tudjuk..
 

DeletedUser

Vendég
Ezt kicsit bővebben ."elmondták?" jó neked lehet hogy én pont akkor alaudtam,))))):amit elmondtak az az hogy véleletlenszerüen bukkanak fel a titkok..ez lett leírva,,aztán hogy hogy bukkantak fel már tudjuk..

Tudod mint minden játékos a V16-on így nekem is és a klántársaimnak is jött jelentés formájában, hogy melyik kontin fog melyik titok leeseni. Ha feléd még ez sem jutott el nem csoda, hogy nem nyertél szervert itt sem :)

Ezt, minden tiszteletem mellett írtam.

Legközelebb már csak akkor válaszolok ha nem ugyanazt a témát boncolgatod másképp megfogalmazva. :)
 

DeletedUser16024

Vendég
Nagyon sok szervezkedés volt emögött , a gépemen legalább 4gb khs adat van tárolva , tervektől kezdve A, B variációkon át..

Szerintem itt az emberek juttatták a csúcsra a klánt, ennyi..
Annak idején jól döntöttem hogy 1 hétig zaklattam Gagat az egyesüléssel:D
 

DeletedUser15803

Vendég
Nagyon sok szervezkedés volt emögött , a gépemen legalább 4gb khs adat van tárolva , tervektől kezdve A, B variációkon át..

Szerintem itt az emberek juttatták a csúcsra a klánt, ennyi..
Annak idején jól döntöttem hogy 1 hétig zaklattam Gagat az egyesüléssel:D

Egyetértek! :D
 

DeletedUser8416

Vendég
Sziasztok!

Eddig nem szerettem volna reagálni, mivel úgy gondoltam "a játék hevében" teljesen felesleges lenne észérveket felvonultatni a taktikánk mellett, tekintve, hogy általában ezek a fórumrészek nem épp a baráti csevejre, eszmecserére orientálódnak.

Az idő bizonyította, hogy jól dolgoztunk.
Egy nagyon kedves és tapasztalt barátom jegyezte meg a terveink kis részét látva; "te jó ég :D valaki kicsit komolyan veszi a játékot :D" Hát igen.. ha komolyak az alapok, tervek, akkor már csak követni kell és továbbfűzni azt a bizonyos fonalat..
Már az eleje óta tudatosan készültünk, hisz tanulhattunk a v14 menetéből, a leírásokból és amelyik kérdés nyitott maradt... nos arra ott a Support kérelem, ahol állnak bárki rendelkezésére, aki össze tud kaparni egy épkézláb levelet.

Mi a taktikák ötvözését választottuk (Sajtmacska magánvélemény című bejegyzéséhez viszonyítva), hiszen figyeltünk arra, hogy a lehető legnagyobb területen helyezkedjen el a klánunk -még ha elszórtan is olykor-, ezzel biztosítva, hogy kevés titok kerülhessen "lőtávon" kívülre.
Éltünk a diplomácia adta lehetőségekkel, sosem toboroztunk konkrétan, de mindig barátsággal fogadtuk a megkereséseket és nem utolsó sorban, végigharcoltuk a szervert az ellenfeleinkkel.
Persze ezeket sokan megteszik. Egyben, vagy épp külön-külön, de valahogy sokan elfelejtik, hogy egy győzelemhez Csapat kell.. Nem lehet egyéni játékot űzni, ha egy Klán győzelmét szeretnék elérni.

Köszönjük azon játékosoknak a harc élményét, akik mindezt tisztességgel, kitartással tették az ellenfelek soraiban.

Ezúton szeretném, ha az ODA Család győzelme mellett nem feledkezne meg senki; a Játék, a COL, a RiHUN és a SaD klánokról sem.
Köszönetet mondanék az ~EB~ és KNT klánoknak, akik jelesre vizsgáztak becsületből, Demoncsillag és T10.0 vezetésével, valamint azon játékostársainknak, akik világok óta kitartanak mellettünk!

További sok sikert kívánok Mindenkinek;
G.
 

DeletedUser12127

Vendég
Gratulálok az ODA klánnak a rekordidő alatt behúzott szervergyőzelemhez!
 
Fent