Organised Destructive Aggression(ODA)

DeletedUser12732

Vendég
Megvan az első 3 helyezettnek a 100 falu falu és at 1 millió :)
ajaj Titkos Játék és bölcsbagoly egy klánban :)
 

DeletedUser16024

Vendég
Megjelent az első Titok:)

Mindenkinek sok szerencsét.
 

DeletedUser

Vendég
és mi a remek :p
Úgysem tudod elvinni, ahhoz játszani is tudni kéne :D
 

DeletedUser15803

Vendég
és mi a remek :p
Úgysem tudod elvinni, ahhoz játszani is tudni kéne :D

Na, várj egy kicsit, mert nem értek semmit. Szépen lassan, tudod, mert nehéz neked.

Egyről beszélünk?
Titkok
Láthatsz a rangsorban nálunk 9/12-t.(bocsi, ha több van, de tudod az fránya matek ...) Azt hiszed tudtam?

Tájékoztass már!
11-blush.gif
 

DeletedUser

Vendég
:p

Jah jól nyomjátok a titok szerzést.:)
Eredeti ötlet nem kell sereg hozzá csak 1 meghívó.Még kell 3 meghívó és nyertek.
Hajrá jól nyomjátok.Kira játékosok vagytok.
:cool:
 

DeletedUser15803

Vendég
Jah jól nyomjátok a titok szerzést.:)
Eredeti ötlet nem kell sereg hozzá csak 1 meghívó.Még kell 3 meghívó és nyertek.
Hajrá jól nyomjátok.Kira játékosok vagytok.
:cool:

Aha, mondja a veréb, vagy a bagoly? Sose voltam jó a közmondásokban, szólásokban.
Toborzásban királyok vagyunk, nem úgy mint az =FD=, nem ők betartották, amit ígértek végig. Rég volt, talán igaz sem volt, de furcsa azért, hogy mennyire liiikas egyesek emlékezete.
th_bf-HELP.gif

Toborzással fejlődtünk, míg ti a LET játékot preferáljátok.
Ja, hogy neked tizede sincs meg a LET-jeimnek. Én vásároltam PF-ért azt is! Aha, téged átvertek, nem erről volt szó! Top 1-be léptél be és most mi van? Pofára esésnek mondják, nem?
aug.10.-én belépsz és nem sokkal később megjelenik egy olyan klán ami a győzelemre játszik! Vezetői elérhetőek, nem kompromittálták magukat és VEZETIK a klánt! Rossz helyre léptél be? Elnézted? Esetleg te is kérsz meghívót?
Ne minket okolj, ha tehetségtelen vezetőitek vannak, ha játszanak egyáltalán még. Ragaszkodni hozzájuk szíved joga.
egypt.gif

Jah, hogy te vagy az igazi =FD= akinek háborognia kell? Te nem toborzással kerültél egy hónapja az FD-be, te oda születtél? Nincs vezető aki ezt megkérdezze és számonkérje, ha szükséges, csak egy alul informált tag, akinek könnyebb önigazolást kapnia, ha a sikereseket fikázza? Mindig jobb megnézni előbb magunk, hogy mi mit hibáztunk, hol vétettünk és miért hagynak el a tagjaink?
Javaslom, hogy mindenkinek a lábára öntsetek betont, mert különben átjön! Ez nem vicc, vettem is magamnak egy betonkeverőt és egy olyan turmix gépet amivel helyszínre szállítom nektek jó pénzért az anyagot. Hidd el betoncipőben nem fognak ugarbugrálni ide, meg ODA.


Hozzatok egy olyan szabályt, hogy mindenki aki kilép egy klánból az áruló!
Bevezetjük? He?
A játékos ott játszik ahol jól érzi magát, ott ahol nincs rendben minden, nem úgy képzeli el, ott nem muszáj maradnia!
Egyébként titkot nem toboroztunk és szívesen adunk majd belőle! Ezt megígérem, hogy 12-őt kölcsönadunk, 48 órával azután, hogy meg lesz mind.
 

DeletedUser10079

Vendég
Na, várj egy kicsit, mert nem értek semmit. Szépen lassan, tudod, mert nehéz neked.

Egyről beszélünk?
Titkok
Láthatsz a rangsorban nálunk 9/12-t.(bocsi, ha több van, de tudod az fránya matek ...) Azt hiszed tudtam?

Tájékoztass már!
11-blush.gif

Semmi személyes,de a profilod v16-on nagyon gáz.:)
 

DeletedUser

Vendég


titkoska.


Szóval gratulálok a további toborzáshoz.
Olvastam tőled már kisregényt ezért amit írtál fentebb nem olvastam el.
Hidd magasról szarok a dolgaitokra..csak a tényeket állapítottam meg.

Remélem gyorsak lesztek és nem tököltök sokat maradék 3 fajta tittok megszerzésével.
Kár lenne húzni tovább ezt a gyönyörű szervert.

/ha kell segítek a toborzásban/Már csak 3 hajrá.
 

DeletedUser15803

Vendég
Semmi személyes,de a profilod v16-on nagyon gáz.:)

Gondolom melyik része!
65-muscle.gif

Esetleg lehetnék szerény?
Majd holnap, ma még olyan vagyok amilyet ÉN akarok ebben a játékban!
Nem olyan amilyen TE, nem olyan amilyen ...
smiley1740.gif
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15803

Vendég
titkoska.


Szóval gratulálok a további toborzáshoz.
Olvastam tőled már kisregényt ezért amit írtál fentebb nem olvastam el.
Hidd magasról szarok a dolgaitokra..csak a tényeket állapítottam meg.

Remélem gyorsak lesztek és nem tököltök sokat maradék 3 fajta tittok megszerzésével.
Kár lenne húzni tovább ezt a gyönyörű szervert.

/ha kell segítek a toborzásban/Már csak 3 hajrá.

Küldöm a meghívót!
 

DeletedUser10079

Vendég
Gondolom melyik része!
65-muscle.gif

Esetleg lehetnék szerény?
Majd holnap, ma még olyan vagyok amilyet ÉN akarok ebben a játékban!
Nem olyan amilyen TE, nem olyan amilyen ...
smiley1740.gif

Dehogyis,az ilyen önfényezések nem hatnak meg,illetve sohasem érdekeltek.:)
A táblázatra gondoltam.
Ha már profinak tartod magad és úgy is játszol,akkor ezzel igencsak lejáratod magad...
 

DeletedUser15803

Vendég
Dehogyis,az ilyen önfényezések nem hatnak meg,illetve sohasem érdekeltek.:)
A táblázatra gondoltam.
Ha már profinak tartod magad és úgy is játszol,akkor ezzel igencsak lejáratod magad...

Isztenem-isztenem csak én álltam sorba érte, senkibe nem szorult valami humor? Lehetséges, hogy többször is beálltam ODA?

Nem akarom definiálni, mert mindenki, na jó, hagyjuk ...

Kezdem elölről.
Kérlek bízd rám, hogyan járatom le magam és hogyan nem! Egyébként a világban nem küldhetnek erősítést, így fáklyát sem!
Ha nem értesz valamit, nem biztos, hogy valóban értelmetlen.
Lehet egy párkereső hirdetés, egy titkosírás, s nem az aminek látszik.

Én szeretem amikor alábecsülnek, nem szeretem, ha kiismerhető vagyok.
Én jót derülök magamon is, büfögni is szoktam, sőt ... Na, jó nem folytatom, mert még te is velem nevetsz. :p
 

DeletedUser15803

Vendég
Side 1:
Tribes: ODA, ODA-T
Side 2:
Tribes: =GMF=, =GB=, =GG=

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,791
Oldal 2: 2,182
Különbség: 391

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 226
Oldal 2: 60
Különbség: 166

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 11,134,317
Oldal 2: 13,142,488
Különbség: 2,008,171

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,705,672
Oldal 2: 467,725
Különbség: 1,237,947

chart
 

DeletedUser15803

Vendég
Side 1:
Tribes: =GB=, =GG=, =GMF=
Side 2:
Tribes: ODA

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 487
Oldal 2: 411
Különbség: 76

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 45
Oldal 2: 83
Különbség: 38

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 3,166,740
Oldal 2: 2,934,681
Különbség: 232,059

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 398,934
Oldal 2: 664,708
Különbség: 265,774

chart
 

DeletedUser

Vendég
Szia Firka!

Bár nem szoktam beleszólni az itteni dolgaidba, csak mint egy szimpla olvasó, most mégis teszek egy kivételt!
Igen, mi is szeretünk a Háborús statisztikáid miatt! :)

A =GG=-t mint akadémiánkat nagy erőfeszítések kellenek bizonyára hogy foglalni tudjátok ... :))


Nézzünk csak egy statisztikát ahol aktív játékosok harcolnak és nem a beleunt, kissé kevesebb idővel rendelkező akadémiai játékostársaink:


Side 1:
Tribes: =GMF=, =GB=
Side 2:
Tribes: ODA, ODA-T

Timeframe: Múlt hét


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 55
Oldal 2: 37
Különbség: 18

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 484,717
Oldal 2: 313,577
Különbség: 171,140

chart



További Kellemes Játékot kívánok =GMF= csapatának nevében!
=Blazeknight=
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15803

Vendég
Igen, te biztosan tudod, hogy mennyi háborús statisztikát szoktam betenni. Kettőt most betettem, de inszinuálsz. Mindegy, tedd és szeress!
Számok sokat elmondanak, sőt vissza is lehet velük élni! Legyen nektek akadémiátok, és legyenek ott inaktívak, hosszútávú fiókhelyettesítettek, multiaccontok, végrendeletnélküli belsőzések ... Kitesztek játékosokat, nehogy feltűnjön, hogy tőletek foglalunk, kiteszlek játékosokat és belsőztök, úgy hogy nincs végrendelet, jelszóval is visszaéltek, de ezt én nem tudom bizonyítani, csak a figyelmet tudom felhívni rá! bobbi1975-el az elejétől játszom, aki most van a fiókjában egy tudatlan, valamelyik =GB= vezér, mert ugye ők nem tudnak játszani!
Ez akkor nem fikázás, ha vaalóban nem tudnak semmit és meg vagyok erről győződve, hogy semmilyen játékismeret nélkül nyomják, persze ennek ellenkezőjéről vannak meggyőződve!
Nézzünk akkor egy stat-ot, mert ugye ezért szerettek:
[SPOIL]Side 1:
Tribes: =GB=, =GMF=
Side 2:
Players: Titkos Játék

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 5
Oldal 2: 40
Különbség: 35

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 38,647
Oldal 2: 306,135
Különbség: 267,488

chart


[/SPOIL]

Foglalok és utána kiteszitek, nehéz így a statisztikán javítani! Mond, most siesz-t is kifogjátok tenni, mert kell neki védelem, légyszíves rendlej hozzá vagy tedd ki a klánból, mert aki bújt aki nem megyek!
Ja és loncspep, aki bújt aki nem megyek! Mehet máris neki a klánból való kirúgás, mert nem csak őt fogom támadni! Most bátor és 'már visszapofázik', de tudd, hogy ő az a játékos, akinek csak annyit mondtam ezelőtt, hogy "piszt. kell a falud!" és küldtem a nemest, nem sereggel, mert megmondtam, hogyha bármilyen veszteségem lesz, minden faluját leveszem!
kincsem és a klánja:
Ő az aki előre feltette a kezét és megadta magát, mondjuk feltétel nélkül kapitulált! Kérdezd meg kérlek, nehogy azt mond, hogy hazudok!
Mivel én szórakozni jöttem, nem volt ínyemre ez, ezért olyan feltételeket szabtam amit biztos nem tudnak elfogadni, de megalázóak is! Kíváncsi voltam meddig mennek el, mennyire lehetnek bátrak a bátrak és mennyire félnek a betojik!
A legbutább játékosunk akartam a fejükre ültetni, hogy minden falujukat átadják, ahogy ő ajánlotta fel és a kiköltözésüket segítse elő! Sőt, azt mondtam neki, hogy a "tej fekete", ha én mondom. Nem vette be a gyomruk szerencsére és van lehetőségem játszani!

Ítéld meg, hogy sok kis játékos mennyit érhet velem szemben, amikor egy tucat együtt is fél tőlem, legalább 90-en kell hogy legyenek, hogy a tömegből rám merje emelni a hangját! A térképen is lesütött fejel nézelődnek, nézelődhetnek, mert ők félnek!
 
Fent