Only a Solitary

DeletedUser

Vendég
Az a vicc hogy 25-ön nem is jatszom...
Szóval erről ennyit!
 

DeletedUser11248

Vendég
Ince,amit írtál igaz..
Vesztettünk egy háborút,de azt nem ellenünk nyertétek..;)
Majd ha ellenünk nyertek,akkor mondhatod,hogy ratyik vagyunk..;)

Most hogy van ez,azt írod vesztettetek,de mégsem ellenetek nyertünk,kicsit kétértelmű..:D

A ,,ratyik"-t te mondtad ránk,én csak szóvá tetem hogy ezt rátok jelen állás szerint kicsivel több joggal mondhatnánk,mert amúgy én nem szoktam így nevezgetni az ellenfeleimet,mindenkinek megadom a tiszteletet,még neked is,aki a saját klánját minősíti azzal hogy egy ratyi klán legyőzte őket,és mindez csak műveltség kérdése hogy hogy viszonyulunk az ellenfeleinkhez,de ha te ettől jobbnak,nagyobb harcosnak tartod magad,hát ez van,ez ellen nem tehettek,ha győzzünk kíváncsian olvasom majd milyen szintre vagy képes lemenni,ha veszítünk,én ratyizás nélkül,csak gratulálni fogok.
 

DeletedUser17710

Vendég
Firka mi játszani jöttünk,ha sikerül nyerni,nem farokméregetésre,és bocs ha azt hogy a játék ebben a szakaszában mi még hülyeségnek tartsuk pl.50-100 orára támadni,söt nemest küldeni is,mint ahogy ti teszitek és hogy nálunk nem vagy ugy kiemelve hogy:Jéé Firka,támadjuk le...elismerjük jó játékos vagy,de ennyi,és csak ezért nem fogunk kiemelten kezelni és csak rád támadni,és ha ebböl azt gondolod hogy félünk,vagy rettegünk.... hát kicsit csalodni fogok benned,kezdek arra gondolni hogy jó játékos vagy de csak játékos,akinek egy klán vezetéséhez semmi köze,tudása,remélem tévedek...

Nem fogsz csalódni bennem, mert elismerem, hogy egy klánvezetéséhez semmi közöm sincs!

Én, még ott tartok, hogy egy csapat tagjai számíthatnak egymásra, egy csapat tagjai beszélnek, kommunikálnak egymással, s megfelelő koordináció mellett tud haladni a csapat. Attól függetlenül, hogy van közte kevésbé aktív, hiperaktív és stb... Nem számolva ide a V1-es skullst, azt hiszem egyetlen klánban láttam azt, amit megszeretnék valósítani,a süsü féle meséseknél, persze rengeteg hibát láttam náluk is, de azt amit és ahogy csinálták számomra alap dolog volt, s ezt max. 2-3 tucatnyian megvalósíthattunk volna !
Azt, hogy nem valósítható meg egy álom(játék klán), még nem azt jelenti, hogy le is kell mondjak arról, hogy álmodni merjek!
A játék klán itt ratyi, gagyi vagy milyen jelzőt soroljak fel még! Nem tudtam ezt menet közben is? Dehogynem tisztán láttam minden hibáját a csapatomnak, de elismerem nem jól kezeltem, s naiv voltam, mert elhittem sok mindent. Nem hárítva a saját felelősségemet, de engedni, hogy személyes indulatok a kinevezett vezérek kivagyisága dönthessenek ennyi játékos sorsáról, nem lett volna szabad engednem. Azt hittem, hogy olyan képességű játékosokra lelek, azokban akiket kinevezek fővezérnek, akikre nyugodtan számíthatok, s ez nem ideig-óráig tart! Előbb hagytam az egyik alapítót kigolyózni, nagy hiba volt, nem mertem a nyílt konfliktust felvállalni elismerem. Folyamatos vezetői válság egy klánban zűrzavarhoz vezet! Egy tömeg klánná vált a játék klán, mint a ph X! Nálam eleve kizárt, hogy az inaktív tag maradhasson, most mégis megalkudtam, mert belsőzni akartak. folyamatosan mérlegeltem, s kisebbik rossznak gondoltam, ha engedek! Engedni is kényszerültem, mert ha nem vagyok itt, nem tudok itt lenni, akkor a megbízott vezetőket nem bírálhatom felül. Csak így már nem játékklánt építettünk, hanem egy tömegklánt. Kettő játékos volt, akihez ragaszkodni tudok a több százból! Az akadémiák kezdő játékosait sajnálom, mert tisztességgel játszottak s a bizalmukkal visszaéltem! A kicsik játszották az igazi kh-t, küldték a védőt, s ha rákoppintottam a fejükre emelték a barakkot, s nem milliárdos farmolással, csak úgy, hogy beléptek meló után, s így nagyon sok mindenről lemondtak. Lemondtak arról, hogy még egy falujuk legyen, hogy hízzanak, mint a nagyok a belsőkön, hogy igazi tényezővé váljanak! A klán haszonélvezői pedig leléptek, amint jelentkeztek a gondok cserbenhagyták azokat, akikre számíthattak! Nem árulók? Nem, csak hálátlanok, illetve, ... na keresse meg mindenki a maga jelzőjét rájuk!
Nekem szimpatikus a megélhetési bűnöző elnevezés is rájuk.

Nem tudom jobban megfogalmazni, hogy mi vezetett oda, hogy kilépjek és átengedjem másnak a vezetést, s aki végül is törölte a klánt. Jól tette. Semmi esélye sem volt annak, hogy össze szedjem azokat, akikre számítani lehetett, mert a térképen szétszórva életképtelen lett volna folytatni, s a többiekre több veszélyt jelentett volna, ha velük folytatom, hiszen céltáblát tettem volna rájuk.


Én rákényszerültem, hogy nemest indítsak, mert a szegény top 1 klán nem tudott összeszedni annyi nemest! :(
Én annyit tudok, hogy az arma azt jelenti, hogy odacsapunk messziről, közelből meg learatjuk a sikert! Ehhez nem kell elérni vmi érettségi szintet, amikor lehet kezdeni ilyet, hanem erre kell törekedni, de, mindtam fenn, én nem vagyok jó vezető, itt sokkal jobbak vannak nálam.
 

DeletedUser

Vendég
Most hogy van ez,azt írod vesztettetek,de mégsem ellenetek nyertünk,kicsit kétértelmű..:D

A ,,ratyik"-t te mondtad ránk,én csak szóvá tetem hogy ezt rátok jelen állás szerint kicsivel több joggal mondhatnánk,mert amúgy én nem szoktam így nevezgetni az ellenfeleimet,mindenkinek megadom a tiszteletet,még neked is,aki a saját klánját minősíti azzal hogy egy ratyi klán legyőzte őket,és mindez csak műveltség kérdése hogy hogy viszonyulunk az ellenfeleinkhez,de ha te ettől jobbnak,nagyobb harcosnak tartod magad,hát ez van,ez ellen nem tehettek,ha győzzünk kíváncsian olvasom majd milyen szintre vagy képes lemenni,ha veszítünk,én ratyizás nélkül,csak gratulálni fogok.

Már megbocsáss,de úgy látom félre értettél.
A Ratyi jelzőt nem a klánodra értettem.
Azokra akik itt külsőn megmagyarázzák,hogy a Ló,zsiráf mert 4 lába van..
Azokra akik ott sincsenek a v25-ön,s nekem magyarázzák,hogy kik ellen hogyan nyertünk..stb..:D
 

DeletedUser17416

Vendég
Tényleg gáz a mostani teljesitményem.De majd igyekszem,hogy megfeleljen neked is:)
Most igy állunk
szundi bt----OAS összes
4 --- 0
És mégcsak most költözöm a frontra:)
De tudom akiktől foglaltam árulok,inaktivak sőt fiktiv játékosok voltak.
Mikor majd tőled hozom a falvakat mit fogsz kitalálni:)
 

DeletedUser

Vendég
Már megbocsáss,de úgy látom félre értettél.
A Ratyi jelzőt nem a klánodra értettem.
Azokra akik itt külsőn megmagyarázzák,hogy a Ló,zsiráf mert 4 lába van..
Azokra akik ott sincsenek a v25-ön,s nekem magyarázzák,hogy kik ellen hogyan nyertünk..stb..:D

A haverom játszott ott (személyesen is ismerem) és onnét tudok sokmindent
De nem hinném, hogy neked magyarázkodnom kéne...
Ezzel is csak a hihetetlen "magas" intelligenciádat mutatod meg :D
 

DeletedUser

Vendég
A haverom játszott ott (személyesen is ismerem) és onnét tudok sokmindent
De nem hinném, hogy neked magyarázkodnom kéne...
Ezzel is csak a hihetetlen "magas" intelligenciádat mutatod meg :D

Ezek szerint magadra vetted,helyes,ezek szerint van aki úgy érzi neki szól a mondandóm..:)


Szundi.
Az Acab foglalásaid nem ismerem el,mert acab befejezte a v25-ön,s utána mentetek neki.
A többihez gratulálok!
Remélem jól védik majd a feneked,ha eljutsz hozzám..;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Örülök hogy megint felvilágosodtál Alma.
De V15ön úgyanez játszodott el. Ezért is mondtam olvass vissza megéri....

Nagy lendület, mindenki lenézése, mindenki fikázása, majd jön a magyarázkodás hogy ez azért nemvolt jó mert...
Kutyát nemérdekli.

De most kívételesen nem akarok nagyobbat belédrúgni és röhögni. Megleckéztetett téged a V25 már helyettem...
Inkább adnék egy tanácsot, amin talán elgondolkozol.

PHX és Játék között tudod mi a különbség?
PHX egy türelmes nyugodt, kiváró stratégiájú klán. Akik nem pörögnek ezerrel, akik nem előre cselekednek, hanem lereagálják a környezetüket.
A játék klán viszont az ellentéte. Pörögnek, hajtanak, és ők késztetik az ellenfelet lereagálásra.
Mondhatnám hogy MHC/Sparta kicsibe.

Vezért nem úgy kell kiválasztani hogy rádobod azt majd alkot valamit helyetted. A vezérkart neked kell elkezdeni kiépíteni. Megnézni kibe van potenciál, és feladatokkal látod el, és aztán ahogy látod a terhelhetőségét úgy adsz neki egyre több munkát, és úgy veszi le a terhet rólad, majd megoszlik a munka a vezérkar között.
A játék akkor bukott el, amikor kiadtad a kezedből az irányítást, és visszavonultál a háttérbe "duzzogni", hogy ok majd mutassátok meg ti hogy kell.
Nektek nem a PHX-et kellett volna másolnotok, 3 alklánnal...Beis foglalhattátok volna azokat az inaktivokat szinte ingyen, és azokat a falvakat már utánna egyből használhattátok is volna.(épp ezért utálnak engem sokan, mert én azokat az inaktivokat is kibaxom, akinek van "neve" másvilágon, vagy Top20ba tartozó nem csapatjátékos senkiházi...)
Gondolj vissza mit mondtam előbb? A PHX olyan tipusú klán, amíg nem piszkálod nem cselekszik. Miben hibáztál szerintem?
Ti támadtátok úgy, hogy a klánotokat nem raktátok rendbe. Ez volt a fő hiba, előszőr a belső inaktiv embereket elkellett volna távolítanod, és ha rendezted a sorokat, felköltöztetted a PHX frontra az aktiv harcosokat, akkor mehetett volna az Arma ellenük. Tudod mennyi kb a különbség?
LEgyen kerek számoljunk 1000 faluval. Most 1000ből kaptál a te 50 nukeodat meg mellé max 150 felajánlást(meg egy rakás kifogást :D). 1000/200nukekal mehettetek. Viszont ha megcsináltad volna a selejtezést, 1000/500-600nukekkal mehettek volna. Kb 1-2 hót kellett volna max várnod a selejtezéssel. Az a 1-2 hó alatt max 300ra emelkedett volna fel az ajánlat, nemkell ugye ecsetelnem hogy 300 v 500-600 nuke üt-e nagyobbat ugye...
V21en a KAcsák/Vircsaft ellen épp ezt csináltam.
Röhögtek rajtunk hogy 2-3 hóig nemis támadtuk őket csak védekeztünk, türtünk és közbe egyre több aktívot felvittem a frontra, aztán mikor messziről pucoltunk(persze akkor már rendszeresen 2 hetente), közelről 5-6 aktiv pro gamer nemeselte őket(frontvonalanként), egyből elkezdtek vakarózni....

Mi ebből a tanulság? Minek másolsz ha tele vagy ötlettel....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
A reakció pontszáma
1.189
sziasztok!

Milyen remek, hogy mindenki úgy ért mindenhez itt ebben a játékban, hogy fejben is le lehetne játszani a világokat :)

És élvezem, hogy mindig lebecsülnek, lesajnálnak minket, mert annál nagyob meglepetsét tudunk okozni ;)

Végülis csak amatőrök vagyunk, már annak is örülünk, hogy még mindig itt vagyunk :D

További kellemes okoskodást, énmegmondtamozást, melldöngetést, szájkaratét, stb., én megyek vissza játszani.

Ha ezt még Játéknak lehet nevezni ;)
 

DeletedUser16498

Vendég
Örülök hogy megint felvilágosodtál Alma.
De V15ön úgyanez játszodott el. Ezért is mondtam olvass vissza megéri....

Nagy lendület, mindenki lenézése, mindenki fikázása, majd jön a magyarázkodás hogy ez azért nemvolt jó mert...
Kutyát nemérdekli.

De most kívételesen nem akarok nagyobbat belédrúgni és röhögni. Megleckéztetett téged a V25 már helyettem...
Inkább adnék egy tanácsot, amin talán elgondolkozol.

PHX és Játék között tudod mi a különbség?
PHX egy türelmes nyugodt, kiváró stratégiájú klán. Akik nem pörögnek ezerrel, akik nem előre cselekednek, hanem lereagálják a környezetüket.
A játék klán viszont az ellentéte. Pörögnek, hajtanak, és ők késztetik az ellenfelet lereagálásra.
Mondhatnám hogy MHC/Sparta kicsibe.

Vezért nem úgy kell kiválasztani hogy rádobod azt majd alkot valamit helyetted. A vezérkart neked kell elkezdeni kiépíteni. Megnézni kibe van potenciál, és feladatokkal látod el, és aztán ahogy látod a terhelhetőségét úgy adsz neki egyre több munkát, és úgy veszi le a terhet rólad, majd megoszlik a munka a vezérkar között.
A játék akkor bukott el, amikor kiadtad a kezedből az irányítást, és visszavonultál a háttérbe "duzzogni", hogy ok majd mutassátok meg ti hogy kell.
Nektek nem a PHX-et kellett volna másolnotok, 3 alklánnal...Beis foglalhattátok volna azokat az inaktivokat szinte ingyen, és azokat a falvakat már utánna egyből használhattátok is volna.(épp ezért utálnak engem sokan, mert én azokat az inaktivokat is kibaxom, akinek van "neve" másvilágon, vagy Top20ba tartozó nem csapatjátékos senkiházi...)
Gondolj vissza mit mondtam előbb? A PHX olyan tipusú klán, amíg nem piszkálod nem cselekszik. Miben hibáztál szerintem?
Ti támadtátok úgy, hogy a klánotokat nem raktátok rendbe. Ez volt a fő hiba, előszőr a belső inaktiv embereket elkellett volna távolítanod, és ha rendezted a sorokat, felköltöztetted a PHX frontra az aktiv harcosokat, akkor mehetett volna az Arma ellenük. Tudod mennyi kb a különbség?
LEgyen kerek számoljunk 1000 faluval. Most 1000ből kaptál a te 50 nukeodat meg mellé max 150 felajánlást(meg egy rakás kifogást :D). 1000/200nukekal mehettetek. Viszont ha megcsináltad volna a selejtezést, 1000/500-600nukekkal mehettek volna. Kb 1-2 hót kellett volna max várnod a selejtezéssel. Az a 1-2 hó alatt max 300ra emelkedett volna fel az ajánlat, nemkell ugye ecsetelnem hogy 300 v 500-600 nuke üt-e nagyobbat ugye...
V21en a KAcsák/Vircsaft ellen épp ezt csináltam.
Röhögtek rajtunk hogy 2-3 hóig nemis támadtuk őket csak védekeztünk, türtünk és közbe egyre több aktívot felvittem a frontra, aztán mikor messziről pucoltunk(persze akkor már rendszeresen 2 hetente), közelről 5-6 aktiv pro gamer nemeselte őket(frontvonalanként), egyből elkezdtek vakarózni....

Mi ebből a tanulság? Minek másolsz ha tele vagy ötlettel....


Mindig olvasom a külsőt,bár szinte senki se ismer.
Scooby olvass skype-ot ha van kedved. :)
 

DeletedUser17710

Vendég
Örülök hogy megint felvilágosodtál Alma.
De V15ön úgyanez játszodott el. Ezért is mondtam olvass vissza megéri....

[SPOIL]Nagy lendület, mindenki lenézése, mindenki fikázása, majd jön a magyarázkodás hogy ez azért nemvolt jó mert...
Kutyát nemérdekli.

De most kívételesen nem akarok nagyobbat belédrúgni és röhögni. Megleckéztetett téged a V25 már helyettem...
Inkább adnék egy tanácsot, amin talán elgondolkozol.

PHX és Játék között tudod mi a különbség?
PHX egy türelmes nyugodt, kiváró stratégiájú klán. Akik nem pörögnek ezerrel, akik nem előre cselekednek, hanem lereagálják a környezetüket.
A játék klán viszont az ellentéte. Pörögnek, hajtanak, és ők késztetik az ellenfelet lereagálásra.
Mondhatnám hogy MHC/Sparta kicsibe.

Vezért nem úgy kell kiválasztani hogy rádobod azt majd alkot valamit helyetted. A vezérkart neked kell elkezdeni kiépíteni. Megnézni kibe van potenciál, és feladatokkal látod el, és aztán ahogy látod a terhelhetőségét úgy adsz neki egyre több munkát, és úgy veszi le a terhet rólad, majd megoszlik a munka a vezérkar között.
A játék akkor bukott el, amikor kiadtad a kezedből az irányítást, és visszavonultál a háttérbe "duzzogni", hogy ok majd mutassátok meg ti hogy kell.
Nektek nem a PHX-et kellett volna másolnotok, 3 alklánnal...Beis foglalhattátok volna azokat az inaktivokat szinte ingyen, és azokat a falvakat már utánna egyből használhattátok is volna.(épp ezért utálnak engem sokan, mert én azokat az inaktivokat is kibaxom, akinek van "neve" másvilágon, vagy Top20ba tartozó nem csapatjátékos senkiházi...)
Gondolj vissza mit mondtam előbb? A PHX olyan tipusú klán, amíg nem piszkálod nem cselekszik. Miben hibáztál szerintem?
Ti támadtátok úgy, hogy a klánotokat nem raktátok rendbe. Ez volt a fő hiba, előszőr a belső inaktiv embereket elkellett volna távolítanod, és ha rendezted a sorokat, felköltöztetted a PHX frontra az aktiv harcosokat, akkor mehetett volna az Arma ellenük. Tudod mennyi kb a különbség?
LEgyen kerek számoljunk 1000 faluval. Most 1000ből kaptál a te 50 nukeodat meg mellé max 150 felajánlást(meg egy rakás kifogást :D). 1000/200nukekal mehettetek. Viszont ha megcsináltad volna a selejtezést, 1000/500-600nukekkal mehettek volna. Kb 1-2 hót kellett volna max várnod a selejtezéssel. Az a 1-2 hó alatt max 300ra emelkedett volna fel az ajánlat, nemkell ugye ecsetelnem hogy 300 v 500-600 nuke üt-e nagyobbat ugye...
V21en a KAcsák/Vircsaft ellen épp ezt csináltam.
Röhögtek rajtunk hogy 2-3 hóig nemis támadtuk őket csak védekeztünk, türtünk és közbe egyre több aktívot felvittem a frontra, aztán mikor messziről pucoltunk(persze akkor már rendszeresen 2 hetente), közelről 5-6 aktiv pro gamer nemeselte őket(frontvonalanként), egyből elkezdtek vakarózni....
[/SPOIL]
Mi ebből a tanulság? Minek másolsz ha tele vagy ötlettel....

Kedves vigyori a képzelőerőd lenyűgöző! Ezt mind magadtól raktad össze? Most komolyan, honnan vetted ezt a szappanoperát?
 

DeletedUser17917

Vendég
Oké....
Inkább menj a nagy Zik-hez, én nem pazarlom a drága időmet arra, hogy ilyenekkel vitázzak mint pl te..!

Te kevés emberrel vitázhatsz. Tudod a vitához az kell,hogy az emberek a véleményük mellett érveket hozzanak fel. Ilyet te még nem tettél.Amit te csinálsz maximum veszekedés,tudod mikor az ember ész nélkül beszél mindenfélét. De legalább szórakoztató :) király vagy hajrá :D
 
Fent