Off

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
en nem ertem ezt a jatekot ... -5% Toborzási költség be volt nyomva s a nemes megis 40-50-50k volt. pedig a baraknal is a "kepzes" szo jelenik meg pont mint az akademiaban... :/
 

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
és toborzási sebességgel sem működik

erdekes nagyon es idegesito is.... a nemes is ugyanugy egyseg mint a tobbi nem? ha nem valasztassz ki falut es ugy probalod inditani a tamit azt irja hogy nem all rendelkezesedre elegendo egyseg. de ha jol tudom csak nemestmagara lehet inditani,Ergo a nemes is egysegnek szamit es toborozni kell azt is.

"Minden toborzas ennyivel kevesebb nyersanyagba kerul:5%!"

A jatek ellent mond magaval... Na mind1
 

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
ha igy veszed akkor a barakkban nem kepzes megy?

" A barakkban gyalogos egységeket képezhetsz. Minél magasabb szintű a barakk, annál gyorsabban fejeződik be a kiképzés. "
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
ha igy veszed akkor a barakkban nem kepzes megy?

" A barakkban gyalogos egységeket képezhetsz. Minél magasabb szintű a barakk, annál gyorsabban fejeződik be a kiképzés. "

Játhatsz a szavakkal, de az angolban a nemes mindenhol "educate", minden más egység meg mindenhol "recruit". És amit írtál, az a "recruit"-ra hat.
 

DeletedUser20567

Vendég
Sziasztok!

Szerintem jó ötlet lenne egy a régi gyöztes klánok által induló világ. Mit szólnátok hozzá? Lenne rá igény? Pl. Ha kb. 7-8 szerver győztes klán indulna egy 40-es
klán limittel. Akkor simán lehetne egy igazi izgalmas fordulatokkal teli szervert rendezni. Ahol aztán tényleg szükség lenne a józan paraszti észre,diplomáciai érzékre,dörzsöltségre és kitartásra. Szerintem ez feldobná a mostani apadó KH-t. Vélemények?
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Ezzel szerintem az egyik legnagyobb baj, hogy túl nagy az átfedés a klánok között. Kevés olyan tagot találsz, aki csak egy klánban játszik, de általában még a vezetők sem csak a saját klánjukban játszanak. Persze mindenki eldöntheti, hogy melyiket választja a kettő (vagy több) lehetőség közül, de akkor a 40-es klán limit nagyon magas (azokról a tagokról nem is beszélve, akik már nem játszanak).
Na, meg aztán ott lennének a "nyavalygások" - nekem nem jó a gyors szeró, X-nek csak az jó, Y kevesebb barbit akarna, Z épp végjátékban van egy másik világon, szóval nem jó az időpont, stb-stb. Nem véletlen, hogy a rendes szerverekre is többnyire max. 1-2 szervergyőztes klán megy be. Egyszerűen túl sok tényező befolyásolja.

Amit meg lehetne próbálni, az egy nemzetközi Tournament-szeróhoz hasonló dolog, csakhogy itt, a magyar KH-n. Kicsit nagyobb nyereménnyel, hype-al, mint egy átlag világnál. Nem tudom, szerveztek-e már ilyet a nemzetközin kívül, bár nem hinném, hogy addig elindítanának egy új "bajnokságot", amíg a nemzetközi megy. De még akkor sem hiszem, hogy épp a magyar KH-n szerveznék meg elsőként.

A másik lehetőség, ha fentről nem jön az áldás, akkor egyszerűen megbeszéli néhány klán, hogy mind ugyanarra a szerverre regelnek majd be. Ez persze fun lenne már akkor is, ha 4 "nagy" klánvezért sikerülne meggyőzni... De ugye megint felmerül a probléma, hogy lassú/gyors világ legyen, ki mikor ér rá, kinek van elég pp-je? (Ha már prémium - pont a tőzsde miatt érdemes lenne egy Classic szervert választani egy ilyen "bajnokságra", mert különben hatalmasak az erőbeli egyenlőtlenségek.)

Végszó: szóval elméletileg megvalósítható, de akkor valakinek (akár a supportnak, akár játékosnak) magára kéne vállalnia a szervezést és még akkor sem garantált, hogy olyan sokakat motiválna egy ilyen szerver.

BJ
 
Fent