Off

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Dehogy is csak ugy beszeltem vele hogy ra is hagyom Majd egy csomot ha a mikor hamarost ki akarok szallni.:D Bar a oszi idoig maradok Meg 1 OK Messala capaataval ez egyszer Meg el ibdulok egy jatekba masreszt be akarok. Menni a top 100 speeder koze International rank list an. 2000 pont kell hozza az ha flawless victory Minden akkor 30 jatek.. (felteve ha tul elem a utat Minden heten)


Just as I reached my beach it started raining, so I'm heading home
received_1192049164478722.jpeg
 
Utoljára szerkesztve:

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
aaaahh so igy nezki a forum geproll. de fura :D (ne szojjatok be nekem ezujj :D )
twhu external forum.png
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Ennek a klánnak kötelező lenne már egy szerver győzelem! Felrobbanna a külső!
Megérdemelnének egy plecsnit!
A videó készítőjének is nagy pacsi jót derültem rajta(az Orbános,és Balboa rész mindent visz)!
Ilyen videót még nem is láttam Klánháborúban! ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Szeretném kihívni Dongabit egy shaolin leszámolásra, utána kötelező csoportos csakratisztítás következik hogy kiűzzük a gonoszt... nem rosszból de ennek az embernek 3-szor újjá kéne születnie hogy fel tudja emelni 2 kézzel a Mjölnir-t. Ettől még pityu44 és Zalánboy vezetése is jobb volt legalább nem ordítoztak mert tudták hogy semmilyen tudásuk nincs... és ez nagyon nagy szó hogy én ezt írom XDDD. El nem tudom képzelni, csak tippelni tudok hogy mi tartja ott a gittegylet tagjait. Nem tartoznak sehová és így ez jelent menekvést nekik a teljes egyedülléttől? Vagy csak simán azt hiszik hogy Dongábortól nincs 10x jobb vezető? Elszomorító, és elfogadhatatlan hangnemet és viselkedést tanúsít mindig az a szutyok. Vezetőnek abszolúte nem való játékos. Akkor engedném esetleg ha más nincs, és a csatatéren is felmutat valamit, de ott is ugyan olyan mint a vezetése egy vízre épített vár az egész ASG minden világon. Sose fog győzni, ahhoz egy egész klánnak meg kéne sajnálni hogy győzzenek...

Ui. A legutolsó amalfabéta vadállat is meg tudja venni a kb 2000 forintos tes cós fülhallgatót ami jackdugós... XDDD szerintem veszek egy trikót 10k ért oké? támogatni akarom Dont hogy láthassam süketnéma fordításban is az idegeskedésed minden világon. Jah és a trikó hátuljára olyan feliratot kérek hogy
Don touch it!
 
Utoljára szerkesztve:

erik4161

Member
A reakció pontszáma
98
Szeretném kihívni Dongabit egy shaolin leszámolásra, utána kötelező csoportos csakratisztítás következik hogy kiűzzük a gonoszt... nem rosszból de ennek az embernek 3-szor újjá kéne születnie hogy fel tudja emelni 2 kézzel a Mjölnir-t. Ettől még pityu44 és Zalánboy vezetése is jobb volt legalább nem ordítoztak mert tudták hogy semmilyen tudásuk nincs... és ez nagyon nagy szó hogy én ezt írom XDDD. El nem tudom képzelni, csak tippelni tudok hogy mi tartja ott a gittegylet tagjait. Nem tartoznak sehová és így ez jelent menekvést nekik a teljes egyedülléttől? Vagy csak simán azt hiszik hogy Dongábortól nincs 10x jobb vezető? Elszomorító, és elfogadhatatlan hangnemet és viselkedést tanúsít mindig az a szutyok. Vezetőnek abszolúte nem való játékos. Akkor engedném esetleg ha más nincs, és a csatatéren is felmutat valamit, de ott is ugyan olyan mint a vezetése egy vízre épített vár az egész ASG minden világon. Sose fog győzni, ahhoz egy egész klánnak meg kéne sajnálni hogy győzzenek...

Ui. A legutolsó amalfabéta vadállat is meg tudja venni a kb 2000 forintos tes cós fülhallgatót ami jackdugós... XDDD szerintem veszek egy trikót 10k ért oké? támogatni akarom Dont hogy láthassam süketnéma fordításban is az idegeskedésed minden világon. Jah és a trikó hátuljára olyan feliratot kérek hogy
Don touch it!

Csak illligy vagy a király karizmatikájára és hatamlasságára! Éljen az uralkodó! :D
 
Fent