Off

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
@Bailey.ca
Nekem a Sum 41 -tól még mindig ez a két kedvencem: :)

Nekem sokaig a Thanks for nothing volt de a order in decline Catching fire mindent szetutott. Talan a elso olyan zene amin telleg ki tuttam sirni magamat
Meg ma is ❤ szerkesztes :"D
And if I failed you, well I swear I tried my best
But now you're gone, so all your tears can lay to rest
Just so you know
You meant the world to us, I know that it's too late
And all I want's another chance, I can't accept that you have left
 
Utoljára szerkesztve:

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145

Mikor.ejjel 3kor is nyomod a jatekot es Mar a rendort akarjak rad hivni mer kicsit hsngos a zene... Ah nincs is jobb.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Érdekesség!:)
Ha erősen nézed a kép megáll! (nem gif)
Pkt6LqX.png
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Sziasztok!

Nem tudom, hogy mi lenne a legmegfelelőbb hely itt a fórumon, ahol megoszthatnám az elmúlt pár nap történéseit, ezért itt teszem meg.
Szombaton teljesen nyugodtan alukáltam, majd vasárnap reggel felkeltem. Ránéztem kómásan mobilról a játékra, de nem engedte. Nem izgatott a dolog, mert benyomtam a gépet és minden ment rendesen. Aztán kimentünk pecázni a tóra, és próbáltam belépni... Sem a böngésző, sem az app nem engedte és mindenféle hülyeséget írt ki... Morcos voltam, de gondoltam átmeneti hiba... este sem engedett be. Sehova. Mindent felmásoltam a gépre, és jöhet a gyári visszaállítás, az SD kártya formázása, mindezeket kétszer is. Továbbra is ugyanaz a hiba.
El voltam keseredve, jeleztem a nálam ezerszer okosabb fiúknak, hogy hahó gáz van... Voltak ötletek, mindent nyomkodtam, mintha zongorista lennék. Semmi. Jelentettem a Supportnak, hogy hiba van. Tovább agyaltunk a fiúkkal is, és már ott tartottam, hogy talán kuka a telefon? Elszomorodtam, mert ha nincs app, akkor sajnos be kell fejeznem a játékot, hiszen nincs, ami felébresszen, ha a szomszéd átugrik éjjel. Már pedig szokott jönni sűrűn.

A Support (Charloss) nagyon segítőkész volt. Nem tudom mit csináltak, de jelezték, hogy próbáljam a böngészőt. Megpróbáltam és ment. Az app továbbra sem működött... (Éjjel nem is aludtam jól, mert féltem, hogy reggelre falubukás lesz belőle, többször felkeltem és felnéztem.) Maivel a telefonon,csak a KH-nál tapasztaltam problémát, így nem égetően sűrgős egy új telefon, de azért nézelődtem... Rájöttem, hogy ezt most nem engedhetem meg magamnak. Tovább reménykedtem. Próbálgattam az app-ba belépni, de semmi.
Találtam a neten egy jó krémtúró receptet, neki álltam, megcsináltam. Utána nyomkodtam megint a telefont... Éééééééés működik! Megy az App is.

Szóval mostmár jöhetnek az éjszakai látogatók, mert elvileg nem lesz gond :)

Mindenkinek köszönöm, aki segített! Nagyon széppé tettétek az estémet!

Denali
 
Fent