Off

DeletedUser

Vendég
Hát már én is csak nagyon ritkán hálóba= nosztalgia,mekkora szócsaták voltak anno Quake3 vagy UT:) nem szeretem a strat játékokat,csak a Red tudott idáig +fogni
 

DeletedUser7313

Vendég
ja és a half life multit úgy állitottam be hogy olyan a botok(ellenfelek) voltak meg van aza lan game és a bot walkba be kellettet állitani hogy beírjanak neked és hogy mit írjanak a botok (ellenfelek).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7313

Vendég
nem kell. jah és a samp multi is jó de már nem játszok rajta.
 

DeletedUser

Vendég
ja és a half life multit úgy állitottam be hogy olyan a botok(ellenfelek) voltak meg van aza lan game és a bot walkba be kellettet állitani hogy beírjanak neked és hogy mit írjanak a botok (ellenfelek).

Ez igen! :D

Lefordítaná valaki?
Nem értek frakkul... :D:D
 

DeletedUser

Vendég
:D

hapci benő mondta:
ja és a half life multit úgy állitottam be hogy olyan a botok(ellenfelek) voltak meg van aza lan game és a bot walkba be kellettet állitani hogy beírjanak neked és hogy mit írjanak a botok (ellenfelek).

ezeket a szavakat mondjuk én sem ismerem :(
de a magyarban biztos nincsen
:D
 

DeletedUser2438

Vendég
szövegértésből 1 es vagy gratulálok neked (még a kiolvashatatlan írást is illik kiolvasni és én még sosem cukkoltam még olyan embert aki máshogy ír,

Kiolvasni ki lehet, értelmezni viszont nem... :D :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3300

Vendég
De ő legalább normálisan "akarta" leiírni, csak elgépelte :D De frakk barátunk mellé nyelvtantanárt kellene fogadni :D
 

DeletedUser

Vendég
szövegértésből 1 es vagy gratulálok neked (még a kiolvashatatlan írást is illik kiolvasni és én még sosem cukkoltam még olyan embert aki máshogy ír,

Mondtam, hogy nem értek frakkul. Értsd már meg!!!! :D

Ezek szerint nem csak én bukok meg szövegértésből, hanem mindenki.
Vagy van olyan köztünk, aki érti hogy miről beszél??????
Valaki?
Senki?

Még egy kérdés....
(Már könnyezek a röhögéstől)
:D

Hogy lehet "máshogy írni"? :D
Várjál! Megpróbálom. Vagy nem erre gondoltál?
 

DeletedUser

Vendég
szövegértésből 1 es vagy gratulálok neked (még a kiolvashatatlan írást is illik kiolvasni és én még sosem cukkoltam még olyan embert aki máshogy ír,

Nem igazán vágom a magyar nyelvet,de mintha nekünk az általános 2. osztályban úgy tanították volna ,hogy a zárójelet amit megnyitunk azt be is kell zárni...

vagy rosszúl emlékszem,és az az 1. osztály volt ??? :confused:

Te jó ég ,ki tudja már ?! :confused:

:D
 

DeletedUser

Vendég
Jóhogy nem emlékszel, volt vagy 70 éve... :D:D

Amúgy nézzétek már el Dr. Prof. Frakkicának, hogy nem ismeri a mondatközi/végi írásjeleket, szegényke kicsit aberált, nem tehet róla, nem kellett volna Frakkica anyjának a hasát rugdosni, meg kalapáccsal ütni, mikor terhes volt Frakkal és szegény Frakk nem lenne ilyen... khm... nem mondom ki, mert megbántom... :p

De bunkó vagyok...
 

DeletedUser

Vendég
Na most mindenki aki cukkolta Frakk mester álljon neki imádkozni mert indul a FRAKKMAGEDDON amiből már a fake támadások is 0-ra rombolják a falat:D
 

DeletedUser

Vendég
Ne mondj frakknak ilyen szakszavakat hogy fake... Szegényke csökkentértelmiségű, úgysem érti meg miről karattyolsz neki :D
 

DeletedUser

Vendég
A köztiszteletben álló frakk mesterről beszélünk ám:D
Nem akárkiről:D
 
Fent