Nyomozói társalgó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
dsads

Hogyhogy? Hisz a prémiumot nyertem, és nem rendeltem... akor akár 1000%-os is lehetne a töbletköltség, fizetnem nem kéne...
Ne ijesztegess :p
 

DeletedUser12420

Vendég
Hogyhogy? Hisz a prémiumot nyertem, és nem rendeltem... akor akár 1000%-os is lehetne a töbletköltség, fizetnem nem kéne...
Ne ijesztegess :p

- A tobbletkoltséget nem prémiumal hanem +25,56..... % nyersanyagal fizeted!

-ÉS NEM PRÉMIUMAL!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
dsdasads

Komoly????:O:O:O:O:O
Szal akk lehet 1000% többletköltség, én nyersivel fizetek, s nem pénzel?:D xD
Jó tudni :D

Kösz:)
 

DeletedUser12157

Vendég
Úgy látom eddig nyertem 360-at, vagy többet, mikor kapom meg?
 

DeletedUser

Vendég
Majd miután mi is valahogy megtudjuk hogy nyertünk-e! :D Arra most már kiváncsi vagyok, hogy mikor kerülnek ki a többi eredmények! Vagy nem lesz több? :D
 

DeletedUser

Vendég
ez egy jó kérdés :)

állítólag a javítás kész... a kiírás ahogy elnéztem tíz oldalanként egy negyed óra...
utalás ezek szerint nincs...

viszont újabb két napja csend van :)
 

DeletedUser12420

Vendég
ez egy jó kérdés :)

állítólag a javítás kész... a kiírás ahogy elnéztem tíz oldalanként egy negyed óra...
utalás ezek szerint nincs...

viszont újabb két napja csend van :)

-igen mert sajtmacs rakja ki! õ pedig tegnap 00:02 óta nem volt fent!
 

DeletedUser

Vendég
De jó:D
Pont most kezdtem háborúzni és őgy várom a PP-t,mint a megváltót...
 

DeletedUser12157

Vendég
ez egy jó kérdés :)

állítólag a javítás kész... a kiírás ahogy elnéztem tíz oldalanként egy negyed óra...
utalás ezek szerint nincs...

viszont újabb két napja csend van :)

Faja...

Aki eddig nyert, az azért megkaphatná :)
 

DeletedUser7967

Vendég
Gyerekek még hisztek a mesékben? :)

Azért rakták ki ennyinek a nevét,hogy egy időre befogják a szánkat,de nyilvánvaló hogy még szeptemberre sem lesz kihirdetve a nyertes.

De nem gond.....csak nem szeretem ha valaki a szájából (kezéből) s.gget csinál...
 

DeletedUser

Vendég
Gyerekek még hisztek a mesékben? :)

Azért rakták ki ennyinek a nevét,hogy egy időre befogják a szánkat,de nyilvánvaló hogy még szeptemberre sem lesz kihirdetve a nyertes.

De nem gond.....csak nem szeretem ha valaki a szájából (kezéből) s.gget csinál...

Miért kell egy játékban ilyet csinálni?
Miért teszik ki a megfejtéseket 1.,ha csak beírtak volna minden megfejtéshez 3 nevet akkor annyi!
2. miért csinálnak ennyi megoldanivalót,ha nem tudják kifizetni?

Adjanak minden nyertesnek 1 hónap ingyen pf-et azt jól van,szeptemberig nem szeretnék várni!
 

DeletedUser10294

Vendég
Nem értem miért reklamáltok.
Nem volt kötelező nekik ilyen játékot kitalálni.
Inkább mindenki örüljön neki, hogy van ez a lehetőség. Amint tudják befejezik, de ők is dolgoznak, család is van néhánynál gondolom, meg hát aludniuk is kell. + még 1000 más dolguk is van a KH-val kapcsolatban.
Várjatok türelemmel. Attól még, mert itt írogattok nem fognak vele jobban haladni.
 

DeletedUser10710

Vendég
Szerintem is kár ennyit cirkuszoljatok.Mindenkinek van más dolga, nehogy már elvárjátok tölük, hogy egész nap itt gubbasszanak és a ti óhajaitokat meg sóhajaitok teljesitség.Kiteszik amikor kitudják.Most mivan ha kell várjatok pár hetet?Cserébe lesz ingyen prémiumotok pár hónapig akár....
 

DeletedUser12420

Vendég
MIer jó az amit itt csináltok?
-fojton azt hajtogatjátok hogy mikor lesz kész így , mikor úgy???

-Tudjátok mit ha ezt sajtmacs folyamatosan olvasná akkor a végén anyira ideges lenne hogy inkább lefújná az egészet!
Vagy nem adna prémiumaot azoknak akik fojton nyafogtak ebben a topicban!
 

DeletedUser7967

Vendég
Nem értem miért reklamáltok.
Nem volt kötelező nekik ilyen játékot kitalálni.
Inkább mindenki örüljön neki, hogy van ez a lehetőség. Amint tudják befejezik, de ők is dolgoznak, család is van néhánynál gondolom, meg hát aludniuk is kell. + még 1000 más dolguk is van a KH-val kapcsolatban.
Várjatok türelemmel. Attól még, mert itt írogattok nem fognak vele jobban haladni.

Te most miről beszélsz?

Nem volt kötelező,de Én ha valami kijelentek általában megtartom.

Elhiszem,hogy más dolguk is van,de ha jól tudom nem csak Sajt van az egész support-ban egyedül,hanem vannak ott egy rakással.
Miért tudják úgy megoldani ha az egyik nem ér rá akkor a másik aki éppen unatkozik vagy ráér akkor kijavítja.
3nap alatt meglenne.

Amúgy egy hónap alatt legalább 10X ki lehetett volna javítani,bármennyi meló mellett.
Ha Nekiül az ember akkor megy.A múltkor Sajt nekiült és legalább 20 oldalt végignézett,kb fél óra alatt hozzáteszem.

Úgyhogy ne gyertek itt ezzel a dumával,hogy nem érnek rá....fura míg nem jelentették be ezt a játékot legalább 2-esével voltak a fórumon....most pedig jó ha 3 naponta felnéznek.

Sok a duma kevés a tett....

Szerintem is kár ennyit cirkuszoljatok.Mindenkinek van más dolga, nehogy már elvárjátok tölük, hogy egész nap itt gubbasszanak és a ti óhajaitokat meg sóhajaitok teljesitség.Kiteszik amikor kitudják.Most mivan ha kell várjatok pár hetet?Cserébe lesz ingyen prémiumotok pár hónapig akár....

Egész nap? Pár hetet?
Te nem olvastad a többi hsz-t?
Egy hónapja volt lassan,hogy kihirdették.
Amúgy meg ha már elméletileg fizetek a játékért akkor engedd már meg,hogy elvárásaim legyenek azokkal szemben akik ítélkeznek a játékom felett.

Mint már mondottam,ha lenne ész akkor felosztanák oldalanként a support-erek között a megfejtéseket és akkor már rég kész lenne....tudjátok....csapatjáték.

Furcsamód az eddigi játékokban mindig időre hirdették ki a nyerteseket,itt miért nem lehet? :)
 

DeletedUser7967

Vendég
MIer jó az amit itt csináltok?
-fojton azt hajtogatjátok hogy mikor lesz kész így , mikor úgy???

-Tudjátok mit ha ezt sajtmacs folyamatosan olvasná akkor a végén anyira ideges lenne hogy inkább lefújná az egészet!
Vagy nem adna prémiumaot azoknak akik fojton nyafogtak ebben a topicban!

Nem tartod jogosnak?
Amúgy ha nem tetszik nem kötelező olvasni a "JOGOS" nyafogásokat.

A másik meg már rég nem a PF-ről van szó,hanem arról,hogy ennyit ér az,hogy időben(re) megcsinálni valamit.... :)
 

DeletedUser12420

Vendég
Nem tartod jogosnak?
Amúgy ha nem tetszik nem kötelező olvasni a "JOGOS" nyafogásokat.

A másik meg már rég nem a PF-ről van szó,hanem arról,hogy ennyit ér az,hogy időben(re) megcsinálni valamit.... :)

-Nekem nem veled van bajom csak azzal hogy van amikor 4-8 ember is megkérdi egy nap hogy mikor lesz már kész? !!! Szerinted mire menek azzal ha fojton kérdezik?

-ěn is várom már hogy legyen kész, de ha látom hogy valaki már megkérdezte elotem akkor ne kérdem meg én is ugyanazt!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent