nyersi kiegyenlítő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Ma elkezdtem vizsgálni az ügyet, elvileg egy cache-törlés tud segíteni. Melyik világon nem megy?
 

DeletedUser17620

Vendég
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@extremetw.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Szerintetek nálam van a hiba ? Tegnap előtt kiválóan működött.
A könnyített világról van szó.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mindegy melyik világ, nálam sem megy....és már írtam a fórumba 2 napja, semmi sem történik...:(

a másik nyersi kiegyenlítő meg egy rakás....nincs ezer falvam, de azzal minimum egy nap mire végeznék...
 

DeletedUser17966

Vendég
Mindegy melyik világ, nálam sem megy....és már írtam a fórumba 2 napja, semmi sem történik...:(

a másik nyersi kiegyenlítő meg egy rakás....nincs ezer falvam, de azzal minimum egy nap mire végeznék...

Nálam sem megy 3 napja már!

Ha te 2 napja szóltál akkor miért nem csinálnak már valamit?! Ennyire tesznek itt a dolgokra? Kinek kell ezügyben szólnI?
 

DeletedUser

Vendég
Fogalmam sincs :( Ezen a felületen kívül nincs más lehetőség..
 

DeletedUser17966

Vendég
Írtam a supportnak,de az lecseszett hogy ne oda írjak hanem ide valakinek ha a szkriptekkel kapcsolatban van kérdésem!
De senkit vagy is semmilyen felületet találok itt a fórumon hogy kinek kell itt írni!
 

DeletedUser17956

Vendég
Írtam a supportnak,de az lecseszett hogy ne oda írjak hanem ide valakinek ha a szkriptekkel kapcsolatban van kérdésem!
De senkit vagy is semmilyen felületet találok itt a fórumon hogy kinek kell itt írni!

Ide kell írni... :D
Én is remélem hogy kijavítják a másikkal nagyon sok idő és idegesítő. Se Chromeon se Firefoxon nem megy nekem se.
 

DeletedUser17966

Vendég
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3232-Nyersi-kiegyenl%C3%ADt%C5%91

Ha erről van szó, akkor az nem rajtunk múlik. Nem mi csináltuk a scriptet.

Bemásolom részletesen hogy lásd!
De egyébként nem azért vagytok hogy megoldjátok a promlémákat? Az információ áramlás egymást közt nem egy utolsó dolog,főleg hogy többen panaszkodnak erre a dologra! Miért nem értesítitek egymást?!

Íme a script! : :D

Kód beillesztése:
javascript:function MarketMain(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document; var b=a.createElement('script');
b.type='text/javascript'; b.src='http://www.extremetw.com/rix/mb.js';
a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}function getGameDoc(winvar){getdoc=winvar.document;
if(!getdoc.URL.match('game\.php')){for(var i=0;
i<winvar.frames.length;i++){if(winvar.frames.document.URL.match('game\.php')){ getdoc=winvar.frames.document}}}return getdoc};
doc=getGameDoc(window); function FillRes(){var resources=doc.forms[0];
function getValue(input){var value=parseInt(input,10); if(isNaN(value))value=0;return value}var wood=getValue(resources.wood.value);
var clay=getValue(resources.stone.value);var iron=getValue(resources.iron.value);
function OKClick(){var arrInputs=resources.getElementsByTagName('input');
for(var idx1=0;idx1<arrInputs.length;idx1++){if(arrInputs[idx1].value.indexOf('OK')!=-1){ arrInputs[idx1].click();
break}}}function insertValues(){var URLargs=doc.URL.split("&"); for(var i=0;i<URLargs.length;i++){var args=URLargs.split("=");
if(args.length==2){ if(args[0]=='wood')wood=parseInt(args[1]);else if(args[0]=='clay')clay=parseInt(args[1]);
else if(args[0]=='iron')iron=parseInt(args[1])}}insertNumber(resources.wood,wood); insertNumber(resources.stone,clay);
insertNumber(resources.iron,iron)}if(wood+clay+iron>0){ OKClick()}else{
insertValues()}}if(doc.URL.match(/clay=/)||doc.URL.match(/confirm_send/)){ FillRes()}else{MarketMain()}
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Írtam a supportnak,de az lecseszett hogy ne oda írjak hanem ide valakinek ha a szkriptekkel kapcsolatban van kérdésem!
De senkit vagy is semmilyen felületet találok itt a fórumon hogy kinek kell itt írni!


Kedves Karika, senki nem cseszett le, nem kell olyanokat írni, ami nem igaz. Írtál a supportba, és én megmondtam, hogy a support nem tud scriptekkel kapcsolatban segíteni neked, mert a scripteket az önkéntes segítőink kezelik/készítik/javítják/ellenőrzik, így őket kell megkeresni. Megmutattam a helyet, mert nem találtad, normális stílusban kaptál választ, így ez a hozzászólás leginkább csak rosszindulatú hangulatkeltés, semmi több.
 

DeletedUser16510

Vendég
A script egy másik országban készült, és azért lett kitéve, mert szabályos, de a forráskód nem áll rendelkezésre. Helyette ezt tudom javasolni.

Bemásolom részletesen hogy lásd!
De egyébként nem azért vagytok hogy megoldjátok a promlémákat? Az információ áramlás egymást közt nem egy utolsó dolog,főleg hogy többen panaszkodnak erre a dologra! Miért nem értesítitek egymást?!

Mindenféle problémát meg tudunk oldani, ami a mi scriptjeinkkel kapcsolatos. A fent említett nyersikiegyenlítő viszont külsős script, így javítani nem tudjuk, mert nem rendelkezünk hozzáféréssel. Ebben az esetben két dolgot tudsz tenni: megvárod, amíg a script készítője kijavítja (az eredeti fórumon erről tudsz tájékozódni), vagy felveszed a készítővel a kapcsolatot (szintén az eredeti fórumon).

Egyébként a probléma megoldásról annyit, hogyha rendelkeznénk hozzáférssel, akkor sem biztos, hogy akár 1 hét elég lenne rá, hogy javítva legyen. Egy ilyen script nem 2 sor, hanem inkább 1000+, amiben végig kell nézni a lehetséges hibaforrásokat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17966

Vendég
Kedves Karika, senki nem cseszett le, nem kell olyanokat írni, ami nem igaz. Írtál a supportba, és én megmondtam, hogy a support nem tud scriptekkel kapcsolatban segíteni neked, mert a scripteket az önkéntes segítőink kezelik/készítik/javítják/ellenőrzik, így őket kell megkeresni. Megmutattam a helyet, mert nem találtad, normális stílusban kaptál választ, így ez a hozzászólás leginkább csak rosszindulatú hangulatkeltés, semmi több.

Nem értek eggyet,ne haragudj, a lecseszést képletesen írtam,azthogy rosszindalúlag szántam ezt a dolgot... nos ebbe meg pláne!
De te avagy ti tudjátok!
 

DeletedUser17971

Vendég
Nekem se ment, de magától megoldodott, pedig semmit nem csináltam:D Most müködik rendessen.
 

DeletedUser16510

Vendég
Ezek szerint a script készítői kijavították.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent