Nyelvi hibák

DeletedUser

Vendég
Ez eddig nem volt súlyos,mert mindenki kb. tudta miről van szó,kivéve talán azokat akik most kezdték a játékot :)

De ez már gázosabb :

Fiókhelyettesítésnél :
Nem fejezheted be a fiók-helyettesítést, amíg nem fogadtad el a helyettes leváltását.

Itt arra kér, hogy ha ÉN nem fogadtam el valamit,holott szó sincs erről.
A valóság azonban az ,hogy amíg a másik felkért tag el nem fogadja a helyettesítését, az általad helyettesített accnak, addig nem szűntetheted meg a fiók helyettesítését.
Ez persze CSAK AKKOR ÉL, ha mást felkértél a helyettesített fiókból .



A többibe inkább nem mennék bele

A szobornál a lovagfegyver cseréjénél kapott üzenet értelmetlensége ,a német nyelvű helyettesítési idő stb...

Ezeket tényleg jó lenne már kijavítani :confused:
 

DeletedUser14989

Vendég
Ne nézz hülyének jó?
Tényleg ne!!


Hogy kell ticketet irni?
 

DeletedUser8631

Vendég
Ne nézz hülyének jó?
Tényleg ne!!


Hogy kell ticketet irni?

Játékon belül ott van, hogy Beállítások. Azon belül pedig Support Kérelem. Arra rákattintasz és kiválasztod a számodra legmegfelelőbb opciót majd megírod a levelet nekik. Ők válaszolnak, és ha megtalálták a hibát javítják.

Attól függetlenül nem nézlek hülyének, hogy leírod, hogy ne nézzelek hülyének. Igaz így inkább néznélek annak, mert nem tudom eldönteni, hogy most szimplán cinkelni akarsz e azzal, hogy ne nézzelek hülyének. Na mindegy, lényegtelen is. :D
 

DeletedUser14989

Vendég
Ha most mondok egy szót akkor azzal kapcsolatban is lesz egy ilyen eszmefuttatás?Mert a logikát nem látom át:)
és kösi!
 

DeletedUser3242

Vendég
hát ha így folytatod, lesz ez sokkal rosszabb is :p
 

DeletedUser8631

Vendég
Ha most mondok egy szót akkor azzal kapcsolatban is lesz egy ilyen eszmefuttatás?Mert a logikát nem látom át:)
és kösi!

Nem tudom, egy szóra milyen eszmefuttatást szeretnél? Ha leírod és elmagyarázod pontosan mit akarsz arra az egy szóra, akkor még azis meglehet, hogy valóban lesz ilyen. :rolleyes:
 

DeletedUser14989

Vendég
Attól függetlenül nem nézlek hülyének, hogy leírod, hogy ne nézzelek hülyének. Igaz így inkább néznélek annak, mert nem tudom eldönteni, hogy most szimplán cinkelni akarsz e azzal, hogy ne nézzelek hülyének.

Valami ilyesmit:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Szerintem erősen kétli az olvasók nagy többsége, hogy te csak megjátszod a hülyét... Mindenki tisztában van vele, hogy milyen jó játékos vagy!
 

DeletedUser14989

Vendég
Már játszottam más világban is nyugodj meg:)
Meg más országban.
 

DeletedUser8631

Vendég
Már játszottam más világban is nyugodj meg:)
Meg más országban.

Hatalmas. Én is játszottam más világban (hmm, miért most egyáltalán játszok valahol? és egyáltalán melyik másik világban :confused:)
Más országból még nem játszottam, de más ország szerverein igen. A portugál volt a legmókásabb.
 
Fent