Nyereményjáték Nyárzáró Agytorna - Kvíz

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
4.png

Sziasztok!

Hát ennek is eljött az ideje lassan vége a nyárnak :( Újra visszatérünk a monoton szürke hétköznapok világába, viszont én mindent tőlem telhetőt meg teszek, hogy veletek együtt kis szint is bele tudjunk vinni a szürke hétköznapokban. :)

Egy nyárzáró kvízzel készültem nektek, természetesen prémiumos nyereményekért cserébe.


Az alábbi linken fellelhető Agytorna kvíz kérdéseire helyesen válaszolva nyerhettek.

Helyezés.Prémium Pont Nyeremény
1.800
2.600
3.400
4.200
5.150
6.100
7.100
8.100
9.100
10.100


Viszont, most ezen nyereményjáték alkalmával a klánt is jutalmazzuk, ahonnan a legtöbb kitöltő érkezik.
Tehát, ha a te klánodból töltik ki legtöbben a kvízt, akkor a klánod minden tagja kap
ajándék 30 nap farmkezelőt!

A kérdőívet tovább küldhetitek a klántársaitoknak is kitöltésre, illetve így lehetőségetek van kibeszélni a megfejtéseket reméljük jól fogtok szórakozni!
Holtverseny esetén a gyorsasági sorrend számít!
A kvízt ezen a linken éritek el:

Agytorna Kvíz Nyereményjáték


Nyereményjáték és versenyszabályzat

A kitöltésnek a határideje: 2022. Szeptember 10, éjfél.

Sok sikert kívánok mindenkinek! :)
 
Utoljára szerkesztve:

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Kedves játékosaink, volt 1 kérdés aminek a helyes válaszát tévesen adtam meg, a kérdés így szólt.: Mennyi Prémium pontba kerül egy és hány napnak kell eltelnie két felhasználó név váltás között?

Bár a legtöbben úgy tudtuk ahogy azt a válaszokból is láttam hogy ez.:
500 Prémium pontba kerül, és 14 napnak kell eltelnie két változtatás között.

Ez régebben valóban így volt, de mostanra ez változott a kérdésben a válaszokat át írtam, és most már köztük van a tényleges Helyes válasz is.

Akik eddig kitöltötték ne aggódjanak miatta.(akik az első általam helyesnek vélt választ adták meg ugyan úgy meg kapják a pontot érte, mivel én adtam meg téves válasz lehetőséget).
Viszont akik ezután töltik ki figyeljenek oda erre mint ahogyan a kérdőív elején is benne van lehet benne becsapós kérdés, ezúttal ez engem is megtévesztet, köszönöm @diRicheron -nak hogy kijavított.

+ érdekesség ként megemlíteném hogy van eddig egy kérdés amire senki se tudta a helyes választ ez egy Speed körrel kapcsolatos kérdés amire eddig mindenki tévesen adta meg a választ és ez az egyik olyan amire a legkülönfélébb válaszok érkezettek.

+ Eddig majd hogy nem egyenlő azok száma akik ugyan abból klánokból töltötték ki, így hát továbbra is arra biztatnálak titeket hogy a kérdőívet nyugodtan küldjétek tovább klántársaitoknak és buzdítsátok őket a kitöltésére, hogy be biztosítsátok klánotok számára az ajándék 30 nap farmkezelőt!

Sok sikert kívánok mindenkinek! :)

Update.:

14 naponta lehet nevet váltani, de ugyanarra ami volt csak 180 nap múlva.
 
Utoljára szerkesztve:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Kedves játékosaink, volt 1 kérdés aminek a helyes válaszát tévesen adtam meg, a kérdés így szólt.: Mennyi Prémium pontba kerül egy és hány napnak kell eltelnie két felhasználó név váltás között?

Bár a legtöbben úgy tudtuk ahogy azt a válaszokból is láttam hogy ez.:
500 Prémium pontba kerül, és 14 napnak kell eltelnie két változtatás között.

Ez régebben valóban így volt, de mostanra ez változott a kérdésben a válaszokat át írtam, és most már köztük van a tényleges Helyes válasz is.

Akik eddig kitöltötték ne aggódjanak miatta.(akik az első általam helyesnek vélt választ adták meg ugyan úgy meg kapják a pontot érte, mivel én adtam meg téves válasz lehetőséget).
Viszont akik ezután töltik ki figyeljenek oda erre mint ahogyan a kérdőív elején is benne van lehet benne becsapós kérdés, ezúttal ez engem is megtévesztet, köszönöm @diRicheron -nak hogy kijavított.

+ érdekesség ként megemlíteném hogy van eddig egy kérdés amire senki se tudta a helyes választ ez egy Speed körrel kapcsolatos kérdés amire eddig mindenki tévesen adta meg a választ és ez az egyik olyan amire a legkülönfélébb válaszok érkezettek.

+ Eddig majd hogy nem egyenlő azok száma akik ugyan abból klánokból töltötték ki, így hát továbbra is arra biztatnálak titeket hogy a kérdőívet nyugodtan küldjétek tovább klántársaitoknak és buzdítsátok őket a kitöltésére, hogy be biztosítsátok klánotok számára az ajándék 30 nap farmkezelőt!

Sok sikert kívánok mindenkinek! :)
100 pp lesz.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Mi a helyzet fiúk/lányok? :) v75 induló klánok tagjai közül senkinek sem jönne jól 1 hónap ingyen Farmkezelő? vagy egy kis PP amivel megkönnyítheti a saját játékát az elején, tudd adni egy kis +boostot.
És azoknak a klánoknak akiknek már van aktív szerverük nekik nem
kell a pp mondjuk falazásra? +Farmkezelővel a farm is könnyebb és így lesz +nyersi amiből majd lehet sereg/érme/épület szintek.
Ilyen könnyedén rég nem lehetett PP-t nyerni, csak élni kell a lehetőséggel :D

Sok sikert kívánok mindenkinek! :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Gratulálunk a Nyárzáró Agytorna Kvíz nyereményjátékunk nyerteseinek!

Az alábbi játékosok nyertek.:


Helyezés.Név.(Összegyűjtött Pontok a 48ból.)Prémium Pont Nyeremény.
1.Mineko (47)800
2.lion2222 (47)600
3.diRicheron (47)400
4.ThamuR (47)200
5.TIPO TOSTO (47)150
6.-ThaR- (46)100
7.wolfer (46)100
8.Tshibuabua (46)100
9.Bailey.ca (46)100
10.RAZNIK (45)100


A 30 nap ajándék Farmkezelőt a világ 75ön induló DREAM klán tagjai nyerték meg.
Külön köszönet nekik, hogy közülük volt a legtöbb érdeklődő a nyereményjáték iránt! :)


b4ndika
József atya
Xellem
Dderik55
Totentott
T THOR
=gechnch=
Derfel
tyúkól
MR. Anderson
TheMountain2
Lacikasry
clarasept
Xenic
wimwoe
K@rd
Tsúló
bla21
Ármin.Roberta
Montana88
Már Megint
zsajazsejem95
Shredder Khalifa
Tralala
zummke
furi310
laca0827
RataTata
Jinchuuriki
Sdome
Small Heart
Széth
köpcös
azuki
kisbéka
=I LOVE Zik=
zsivany1987
Puli17
-mokusz-
Smiky
Tocika
Normandia
Bingo85
Széékely

A Nyereményeket hamarosan jóvá írjuk, nem szükséges külön ticketet írni evvel kapcsolatban.

Ha bármi kérdésetek van a nyereményjátékkal kapcsolatban azt feltehetitek itt ebben a topicban vagy külső fórumon privát levélben.

Köszönöm mindenkinek aki velünk játszott! Találkozzunk legközelebb!

Addig is további jó szórakozást kívánok itt a
Klánháborúban!
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Szia, szerintem úgy hogy ha meg kérdezed :D
Este ha szeretnétek feltölthetem azt is :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
A nyereményeket elvileg át adtuk már mindenkinek, a mai nap folyamán. :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Ennek utána járok, ha esetleg van még olyan akinek nem írtuk jóvá a nyereményét kérem jelezze, itt külső fórumon privát üzenetben.
 
Fent