Noob-ok V8-ról:)

DeletedUser

Vendég
Doomsday

Nem értek egyet a szabályzattal, mivel vannak témák, amiben az ember teljesen elhatárolja magát a játéktól.. Véleményt cserél, vitázik, megvitat, poénkodik, szívat.. szórakozik.. Én konkrétan nem képviselek itt semmit és senkit.. kizárólag a saját véleményemet, amiért vállalom is a felelősséget.. és ennyi..
Korlátozni játékosokat, hogy ne fórumozzanak? Ez az én szememben kimeríti a személyi szabadság korlátozását, és a vélemény nyilvánítás jogának megvonását :) .. vagy mi.. :D
 

DeletedUser

Vendég
Az rendben van,de a lényeget ugyis mgérted annak amit írtam:)

Szócsatázni meg nem fogok senkivel sem,van annál jobb dolgom is:)
 

DeletedUser

Vendég
Jó tanács:


1.Gyere fel fórumra.
2.Olvasd a hozzászólásokat.
3.Ne válaszolj rájuk,vagy ha válaszolsz is,ne legyen hosszú a mondanivalód.
4.Csak figyelj.
5.Ismerd ki azokat a játékosokat,akiket még nem ismersz fórumon keresztül.
6.Ne keveredj összetűzésbe moderátorokkal,supporterekkel,és az adminnal-adminokkal,mert mindég nekik lessz igazuk,még ha nincs is.
7.Ne hívd fel magadra a figyelmet,hogy veszekedsz a fórumon,bárkivel is.
8.Ne sokat kommunikálj idegenekkel(azokkal a játékosokkal,akik nincsennek a klánodban)
9.Ha egy idegen klánonkívüli,készít a klánodról egy topicot,soha,de soha ne szólj hozzá a csapat társaiddal együtt.
10.Te és klántársaid soha ne keszítsetek topicot a klánnak.
11.Figyeld meg a fellépők aktivitását fórumon keresztül,ezáltal megtudod kb. mennyi időt van a gépnél,persze ezt jobb láthatatlanba csinálni,hogy mások ezt ne tudják meg rólad.

Ezek a "Jótanácsok" nálunk szabályok.


A 7,8,9,10-es pontot,ha valaki megszegi a klánunkból az repül,és a vezetőket,nem érdekli hogy mennyire jó játekos,vagy mennyire aktív,vagy van 1000 faluja.



Már evvel is sokat árultam el,szóval többet klánnal kapcsolatban engem nem fogtok látni hogy írok.


Visszavontam a meghívódat,nem a fórumozás végett.


Most ezzel okosnak akartál tünni ? :p :p
 

DeletedUser

Vendég
Mégiscsak jó ez a Topic? hisz egy Noob ilyen kommentekből tanul
smiley2-144E642FC35A6334F6ACEBF3FCF56EB1.png
 
Fent