Noob-ok V8-ról:)

DeletedUser

Vendég
A jövőben mindent megteszünk, hogy legyen itt beszédtéma
smileyy.jpeg
 

DeletedUser16243

Vendég
Meg tudja valaki magyarázni,hogy miért jött létre ez a topic?
Köszönöm a választ előre is:)
 

DeletedUser

Vendég
Mert van egy ilyen klán,azért ;) ( Noobs )


AryanGreens profilja mondta:
Személyes szöveg
Nem alszok, és nem alkuszok!!!
Csatlakozás ideje V18-as szerverhez: 2012.X.28.

Amúgy AryanGreens elég lassan fejlődsz már lehagytalak, pedig még a kezdővédelmem sem járt le veled ellentétben :p
Ha nem alszol akkor mit csinálsz ? :D:D

48. Dark Lord Vezér ~SPQR~ 742 pont
77. AryanGreens79 Noobs 567 pont

Húzzál bele papi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Teljesen mindegy mennyi topic lesz nyitva.. nem a témából van hiány, hanem a gond az, hogy kommunikáció képtelenek a játékosok.. a legtöbbje fél ide írni.. Aki meg írna, az meg egy idő után feleslegesnek érzi, mert itt a többség úgy értelmezi a dolgokat, ahogy neki tetszik, s nem ahogy le van írva.. vagy a fórumozót, ha kissé aktívabb kitiltja a kedves support..
 

DeletedUser

Vendég
Kiowa Te nagyon sok igazat mondasz,írsz....már nem győzöm csillapítani a tüsszentéseimet....:)
 

DeletedUser

Vendég
Mert van egy ilyen klán,azért ;) ( Noobs )




Amúgy AryanGreens elég lassan fejlődsz már lehagytalak, pedig még a kezdővédelmem sem járt le veled ellentétben :p
Ha nem alszol akkor mit csinálsz ? :D:D




Húzzál bele papi

Mit csinálok? No lássuk csak. Néha dolgozok, amikor van időm akkor a családommal vagyok, mivel a kh kikapcsolódás/szórakozás, manapság arra jut a legkevesebb idő. ha már le tudok űlni kh-zni, akkor is V8at helyezem előtérbe.
 

DeletedUser

Vendég
Értem :)

Tehát akkor merő füllentés az amit a profilodon hirdetsz :D

Semmi gond, további jókat .
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen mindegy mennyi topic lesz nyitva.. nem a témából van hiány, hanem a gond az, hogy kommunikáció képtelenek a játékosok.. a legtöbbje fél ide írni.. Aki meg írna, az meg egy idő után feleslegesnek érzi, mert itt a többség úgy értelmezi a dolgokat, ahogy neki tetszik, s nem ahogy le van írva.. vagy a fórumozót, ha kissé aktívabb kitiltja a kedves support..

Szerintem meg épp a felhozatal a kevés.
Itt vagyunk 8-10-en (maximum) akik meg mindig itt vannak,azokból két-három ha akad.
Ennyi

Ezért uncsi a fórum :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg épp a felhozatal a kevés.
Itt vagyunk 8-10-en (maximum) akik meg mindig itt vannak,azokból két-három ha akad.
Ennyi

Ezért uncsi a fórum :)

Csodálkozol? Jön egy új valaki, aki még nem írt ide, vagy alig.. kifejti a véleményét, egyből rárontanak hárman, négyen és szétmarcangolják.. lenoobozzák, kifigurázzák, megtapossák, lealázzák. Szerencsétlen remegő kézzel ír még egy nagyon rondát, amiben elküld mindenkit a ratyiba, és rohan a klánja fórumára sírni.. ott vagy 20-an helyeselnek neki, hogy ide nem érdemes írni, mert itt mindenki szemét... ilyen, olyan, amolyan.. És ezek a mimóza lelkűek a mi PRO istencsászárjaink.. Elgondolkodtató .. nemde?
 

DeletedUser

Vendég
Értem :)

Tehát akkor merő füllentés az amit a profilodon hirdetsz :D

Semmi gond, további jókat .

tudod Én vendéglátózok. Az nem arról szól mint az általános munkáról elképzelt ideál. Lásd Beatrice 8óra munka, 8óra pihenés.... a nap 24órából áll. reggel 10re járok tegyük fel dolgozni. Van, hogy 14-15 órát dolgozok. a napi utazásom 1 óra. ez legyen összesen 15 óra kerekítve. a maradék 9órát kell kihasználni mindenre. Szóval hajnalban van hogy nem alszok igen, hanem akkor ülök le a gép elé, mert a család olyankor úgy is alszik.
 

DeletedUser16246

Vendég
Teljesen mindegy mennyi topic lesz nyitva.. nem a témából van hiány, hanem a gond az, hogy kommunikáció képtelenek a játékosok.. a legtöbbje fél ide írni.. Aki meg írna, az meg egy idő után feleslegesnek érzi, mert itt a többség úgy értelmezi a dolgokat, ahogy neki tetszik, s nem ahogy le van írva.. vagy a fórumozót, ha kissé aktívabb kitiltja a kedves support..

Örülök, hogy megint így állsz hozzánk.. Tudod ha egyszer majd elolvasod rendesen a fórum szabályzatát és értelmezed, akkor nem lesznek folyamatos kitiltásaid; ja és nem mellesleg az sem árt, hogy megálljt tudj parancsolni magadnak, hogy ezt most nem írom le/küldöm el. (Lásd a mostani hsz-ed végét.)
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen mindegy mennyi topic lesz nyitva.. nem a témából van hiány, hanem a gond az, hogy kommunikáció képtelenek a játékosok.. a legtöbbje fél ide írni.. Aki meg írna, az meg egy idő után feleslegesnek érzi, mert itt a többség úgy értelmezi a dolgokat, ahogy neki tetszik, s nem ahogy le van írva.. vagy a fórumozót, ha kissé aktívabb kitiltja a kedves support..


OFF:
Jogos teljesen.

Figyelem az írásaid és sok mindenben egyet értünk úgy látom.

On:

nem örülök a topicnak :)


További szép napot
 

DeletedUser

Vendég
Örülök, hogy megint így állsz hozzánk.. Tudod ha egyszer majd elolvasod rendesen a fórum szabályzatát és értelmezed, akkor nem lesznek folyamatos kitiltásaid; ja és nem mellesleg az sem árt, hogy megálljt tudj parancsolni magadnak, hogy ezt most nem írom le/küldöm el. (Lásd a mostani hsz-ed végét.)

Kedves moderátor..
Tisztában vagyok vele, hogy nem könnyű a munkátok, és ezt is csak szimbolikus PP-okért csináljátok, ezért nem is nagyon mennék bele ebbe a dologba.. csupán engedelmeddel kijavítanálak, hogy az én esetemben nem beszélhetünk folyamatos kitiltásról, mivel 1x kaptam csak kitiltást, és nem azért, mert nem ismerném, nem tudnám értelmezni a szabályzatot. Sajnos, nem az én hibámnak róható fel, ha valaki abból a szóból, hogy "intravénásan" egyből a drogokra asszociál , mert logikusan csupán erre tudok következtetni, ez róható fel egyetlen bűnömnek, s majd ezt követően kérdésemre, hogy ha eme post-om törlésre került, a másik topicban miért díszeleghet olyan írás, melyben patkányozzák, és más identitásúnak minősítik egymást a játékostársak. Igen, KRITIZÁLTAM A RENDSZERT! Hát, elnézést kérek érte.. Ezentúl majd megállj-t parancsolok magamnak, de ettől még véleményem van, és a tények tények maradnak..
Köszönöm a figyelmet. Szép napot!
 

DeletedUser

Vendég
Jó tanács:


1.Gyere fel fórumra.
2.Olvasd a hozzászólásokat.
3.Ne válaszolj rájuk,vagy ha válaszolsz is,ne legyen hosszú a mondanivalód.
4.Csak figyelj.
5.Ismerd ki azokat a játékosokat,akiket még nem ismersz fórumon keresztül.
6.Ne keveredj összetűzésbe moderátorokkal,supporterekkel,és az adminnal-adminokkal,mert mindég nekik lessz igazuk,még ha nincs is.
7.Ne hívd fel magadra a figyelmet,hogy veszekedsz a fórumon,bárkivel is.
8.Ne sokat kommunikálj idegenekkel(azokkal a játékosokkal,akik nincsennek a klánodban)
9.Ha egy idegen klánonkívüli,készít a klánodról egy topicot,soha,de soha ne szólj hozzá a csapat társaiddal együtt.
10.Te és klántársaid soha ne keszítsetek topicot a klánnak.
11.Figyeld meg a fellépők aktivitását fórumon keresztül,ezáltal megtudod kb. mennyi időt van a gépnél,persze ezt jobb láthatatlanba csinálni,hogy mások ezt ne tudják meg rólad.

Ezek a "Jótanácsok" nálunk szabályok.


A 7,8,9,10-es pontot,ha valaki megszegi a klánunkból az repül,és a vezetőket,nem érdekli hogy mennyire jó játekos,vagy mennyire aktív,vagy van 1000 faluja.



Már evvel is sokat árultam el,szóval többet klánnal kapcsolatban engem nem fogtok látni hogy írok.


Visszavontam a meghívódat,nem a fórumozás végett.
 

DeletedUser

Vendég
tudod Én vendéglátózok. Az nem arról szól mint az általános munkáról elképzelt ideál. Lásd Beatrice 8óra munka, 8óra pihenés.... a nap 24órából áll. reggel 10re járok tegyük fel dolgozni. Van, hogy 14-15 órát dolgozok. a napi utazásom 1 óra. ez legyen összesen 15 óra kerekítve. a maradék 9órát kell kihasználni mindenre. Szóval hajnalban van hogy nem alszok igen, hanem akkor ülök le a gép elé, mert a család olyankor úgy is alszik.

Te írtad oda a 0-24 órás játékot ,már bocs :p
 
Fent