No PARA...

Milyennek találsz minket.


  • Összes szavazó
    84

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Kifelyezetten összetartó, és kemény játékosokat keresünk klánunkba, a klán átlagpontja, vagy előélet bemutatás szükséges.
Toborozni nem szokásunk, aki akar jönni, és úgy látjuk, hogy van értelme egy csöndes, összetartó klánhoz tartoznia, szívesen várjuk a jelentkezéseket.
Barbár zabálók mellőzzék a jelentkezést. A klán profilján feltűntetett követelményeknek meg kell felelni, az alá nem adunk.



Mindenesetre a klánról véleményeket szíves örömest látjuk.

PARA

Az, hogy én ki vagyok valójában, nem árulhatom el.
 

DeletedUser11616

Vendég
Csáó elég profikat jelöltem de csak mert nem vagytok rosszak :D
Amúgy jó a klánotok elég jó brigád lesz össze válogatva.
 

DeletedUser

Vendég
Most ehhez nem fűznék kommentet :)
nem is szavazok :p
Gondolom a multizás azért ott is adott :D

Játékos Akció Dátum/Idő Pontok
F1b0nacc1 Left 29th August 2010 - 22:46 850,164
Woodo89 Left 29th August 2010 - 22:46 327,616

F1b0nacc1 Joined 29th August 2010 - 02:07 847,003
Woodo89 Joined 29th August 2010 - 02:07 326,374
 

DeletedUser

Vendég
Most ehhez nem fűznék kommentet :)
nem is szavazok :p
Gondolom a multizás azért ott is adott :D

Játékos Akció Dátum/Idő Pontok
F1b0nacc1 Left 29th August 2010 - 22:46 850,164
Woodo89 Left 29th August 2010 - 22:46 327,616

F1b0nacc1 Joined 29th August 2010 - 02:07 847,003
Woodo89 Joined 29th August 2010 - 02:07 326,374

Ügyes gyerek, most vedd úgy, hogy megpaskoltam a buksid!

Kedves dark talán fordulhatnál a supporthoz!?

Woodo89 fiókját helyettesítve viszem! Volt más klánban és ott mások helyettesítették, volt a klánunkban korábban más helyettese is, de egy védekezésnél elkértem és azóta azt kéri, hogy én vigyem. Vajh miért?
Egyébként megsúgom, hogy KANADÁBAN dolgozik és ha bejelentkezik akkor onnan teszi! Az erdőben nem áll rendelkezésére net és elég ritkán lép be!! Egyébként közlöm veled, hogy visszajön. Remélem, mert ezt írta korábban.
:)


A PARA fórumát ne offoljuk szét. Szóval, ha akarsz valamit akkor kérlek írj üzenetet a játékban vagy fordulj a supporthoz. Azt hiszem kérhettem, hogy ha nem teszed akkor én fordulok hozzájuk és kivizsgálást kérek! Elvárom, hogy ilyen lelkes legyél a support után is! Azt hiszem joggal kérhettem!
Ha nem minősül jogosulatlan support kérelemnek akkor kérem a support itt jelenlevő tagjait, hogy nézze meg valóban multizok-e? Ma este lesz több időm és ezt hivatalosan is kérni fogom!
Jogosulatlan vádaskodásod pedig visszautasítom!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszi F1 hogy leállítottad az offolót :) Parában kikérem magamnak nincs multizás. Nyugodtan utána lehet járni. Ez szimpla játéktudás kérdése. Irigységnek nincs helye...
 

DeletedUser

Vendég
Köszi F1 hogy leállítottad az offolót :) Parában kikérem magamnak nincs multizás. Nyugodtan utána lehet járni. Ez szimpla játéktudás kérdése. Irigységnek nincs helye...

Szerintem sincs! Könnyebb azt mondani, hogy biztos csal! Könnyebb vádolni és sértegetni!
Nem hiszem, hogy okom lenne szeretni a PARA-t, de nem bátorkodnék elvitatni a teljesítményüket.

Viszont akkor két szót a klánról! Jó klán!
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Szavaztam, bár nem sokat hallottam Rólatok, de abból a kevés infóból ítélkeztem! :)
 

DeletedUser10162

Vendég
Hajrá Hum4n, Hajrá PARA! :)

Az elsőre szavaztam, sok Sikert a továbbiakban!
;)
 

DeletedUser

Vendég
Mi/ki az a "Para"? :)
Válasz
A RENEWAL, két klán fúziójából jött létre!
A ~L.H.~ ,és a Para klán megújulását tükrözi a RENEWAL.
Együtt,együttes erővel harcolunk tovább.



Ezentúl a követelmények:
-Legyen legalább annyi pontod, mint a klán átlagpontszáma!
-Legyen minimum a Legyőzött Ellenfelek Támadópontod a saját pontod duplája!

(3000 pont alatti falu foglalása kizárást ad a felvétel alól!)
Meg most már a T.R.B.-s menekültek:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Sőtt! Most már kész menekülttábor:D csak a pont számít persze... Vegyünk fel 2 millás játékost, lásd mo.j. bár csapata MÁR NINCS, falai 0-sak, De küldjük bele a védőket, mert sok pontot hozott a konyhára:D:D:D:D:D Ugyanez joni.... persze Ti tudjátok, ti vagytok a V8 új ászai az INSO után:D:D:D:D:D meg utánunk;)
 

DeletedUser12133

Vendég
Ugylátom itt is megjelentek a Szájkaratésok az INSO-ból Tisztelet a kivételnek!
 

DeletedUser

Vendég
No para:)
3 lh-kal 111.082.505 161.387.647 107 1.508.296 15970 10.106
4 rebels 100.396.283 142.681.721 103 1.385.259 14492 9.846
5 =}r{= 100.317.656 108.347.153 63 1.719.796 10708 10.118
 

DeletedUser14522

Vendég
álmodik a proli ... a kontraszelekcióról, ebben hisz, meg a lottó 5-ösben :D
az elsőkből elsők lesznek, Darwinizmus kisöreg, inkább huss vissza gyúrni wazze a "góré"-dhoz ;)
 

DeletedUser

Vendég
darwint nem egyszer megbuktatták az elméleteivel együtt... Csak olyan embereket tud megetetni mint te, akik még hisznek a mesében! ;d hamár elmélet akkor erich von danikken... Az legalább logikus magyarázatokat ad a dolgokra adatokkal igazolva azt.
 
Fent