=NH=

  • Témaindító DeletedUser12127
  • Kezdés ideje

DeletedUser12127

Vendég
A Névtelen Hősök, akik csendben teszik a dolgukat, miközben a már nem létező Mr. klán fóruma a CNN és az E.E. szövetségének elemzésétől hangos.

Csak én látom úgy, hogy az =NH= elképesztő iramú fejlődése megérdemli a kalapemelést?

Pedig jelenleg az =NH= ami gyakorlatilag egy bombaerős =MH= -=MHC= fúzió a V28 legerősebb trónkövetelője.
Olyan erő, amivel szembeszállni igen erős motivációt jelentene (számomra).

Izgalmas lesz ez a szerver na! Így hogy a DOW az OL tagok felvételével kivívta az =NH= támadását, hogy az EW északkeleten ilyen fantasztikusan építette újra magát - különösen!
 

DeletedUser12405

Vendég
Hát nem fukarkodtál a magasztos jelzőkkel, Arkhi! :)

Nézve a utóbbi idők szervereit, talán nem nagy rizikó kijelenteni, h ettől erősebb világ nem igen lesz már KH-n, de a korábbiakkal összevetve se hiszem, h túl sok volt.

Viszont ez az "MH + MHC fúzió" még nekem is fájt :)
Azért a hősök már 2 világot megnyertek, attól, h 1-2 korábbi MHC tag (akik esetleg ugyanúgy lehettek MH-sok is korábban, nem tudom) belép hozzájuk még szó sincs semmiféle fúzióról.
 

DeletedUser12127

Vendég
Hát nem fukarkodtál a magasztos jelzőkkel, Arkhi! :)

Nézve a utóbbi idők szervereit, talán nem nagy rizikó kijelenteni, h ettől erősebb világ nem igen lesz már KH-n, de a korábbiakkal összevetve se hiszem, h túl sok volt.

Viszont ez az "MH + MHC fúzió" még nekem is fájt :)
Azért a hősök már 2 világot megnyertek, attól, h 1-2 korábbi MHC tag (akik esetleg ugyanúgy lehettek MH-sok is korábban, nem tudom) belép hozzájuk még szó sincs semmiféle fúzióról.

Persze, nyilván erős a fúzió kifejezés. De az alábbiak azért még indokolhatják azt, hogy az MHC részvételt a fúzió jelzővel túldimenzionáltam:

Az =MH= -t csak a V7-ről ismerem. Onnan 2 Mesehőst ismerek fel a V28 =NH=-ban és az =NH+=-ban.
(nyilván más világokról jóval több mesehős van köztük, és a V7-ről is lehetnek harcosok más néven, csak arról én nem tudhatok)

Az =MHC=-t viszont a V18-ról ismerem. A Névtelen hősök soraiban 12 ismerős nevet számoltam össze közülük.

Süsünek amúgy teljesen igaza van. A korábbi MHC, vagy Skulls tagság nem egy rossz ajánlólevél. A jó vezető örömmel ad helyet nekik a klánban. Az igazán jó vezető pedig meg is tudja tartani őket. És Süsü nem ma kezdte a vezérkedést. Egy elvesztett és két megnyert világgal a háta mögött már nemcsak tudja a siker receptjét, de a csapdákat is el tudja kerülni.

Végezetül egyaránt gratulálok az északi és a déli szövetégnek is az állások kiváló kiépítéséhez!
Az arcvonal innentől szinte teljes hosszában adott. Mondhatnám alig pár közepes klán "zavarja" csak az összképet, de szerintem inkább színesíti. :) Nagyon kíváncsi leszek az =NH= henger lendületére, Vigyoriék stratégiai trükkjeire, a CNN kérlelhetetlenségére és az E.E. együttmozdulására. (az újabb jelzőket kifejezetten Neked gyűjtve, damas :) )
 

DeletedUser

Vendég
Több "eredeti" mesehős van v7ről.
De javarészt v13-ról.
Én is ott csatlakoztam hozzájuk, és azóta is velük vagyok..mással nem is lennék.
És ÉÉÉÉn is mesehős vagyok attól függetlenül, h"csak" ~3 éve játszom velük! :p

Süsü és Shrek a két legszuperebb vezető a világon.:D
Nélkülük hiába a tagság, nem lett volna 2 szervergyőzelem.:)

Süsü keménysége, higgadtsága...Shrek jólelkűsége, szervezőképessége..taktikája..térképek...jajaajj és az ezer oldalas levelei, amik úgy indulnak: "Ígérem rövid leszek"....eddig még sosenem sikerült neki..de a remény hal meg utoljára! :D :D :D

Süsü utálja, ha magasztalom, ezért is tuti le fog szidni :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Még szééép, hogy Te is mesehős vagy! Egyrészt a 3 év nem kis idő, másrészt látható, hogy otthon érzed magad a csapatban. Jó az ilyet olvasni. Te nem voltál amúgy a V7-en? Rémlik, mintha az Ak-ban lett volna egy ilyen nevű tag. Lugal-t is jó vezetőnek ismertem meg, bár az ő eredményei Süsüét nem közelítik meg. És az is rémlik, hogy Süsünek és V7-es utódklánjának éppen amiatt üzentünk hadat, mert megtámadtak Benneteket (az Ak-t).

Előbb utóbb mindenki megtalálja a helyét. Egy jó csapatban, vagy azzal szemben. :)
 

DeletedUser

Vendég
Naná, hogy az vagyok..és büszkén.:)


Igen...hazataláltam a hősöknél, ha ez így nem hangzik nagyon gázul.:D


De igen, v7 Ak..Lugal volt a vezérem.:)
A rééégi széééééééép idők..de azt az időszakomat nem lehet igaziból játéknak nevezni :D
Ott csöppentem bele az egészbe, szerettem a csapatot...csodálom, hogy rémlik onnan a nevem..igaziból barbikat ettem, beszélgettem..na jó meg védelmet szerveztem kicsikét...de semmi extra..én kitettem volna magam a klánból mostani ésszel. :D :D

De azért szerettem.:)
 
Fent