Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
tetszik ez a új stratégia. el áruljátok a menetét?
 

Csatolmányok

  • 1591647441257.png
    1591647441257.png
    7,4 KB · Megtekintések: 23

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Még jó hogy ma aludtam a kincsemmel dél után. kicsit csajos napoztunk . városba mentünk, haza értünk játszottunk ,pihentünk, aludtunk.
Most legalább van erőm jót nevetni.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
az elit gárda :D majd ti megmutatjátok :D 1 órát sem bírtatok :D ezt szeretem a karmába :D

Tisztázás képpen :D
Jók voltak a csehek jobbak mint mi. Kb. 1 óráig bírtuk nem úgy mint ti 20 percig :) A másik dolog nyugodtan most lehet arcoskodni de mire is? Tőlünk mégis kikaptatok ;) Még csak a nyomunka se értetek főleg nem te a bányás taktikáddal xd Attól még hogy mi kikaptunk ti ugyan olyan bénák maradtatok. :D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Tisztázás képpen :D
Jók voltak a csehek jobbak mint mi. Kb. 1 óráig bírtuk nem úgy mint ti 20 percig :) A másik dolog nyugodtan most lehet arcoskodni de mire is? Tőlünk mégis kikaptatok ;) Még csak a nyomunka se értetek főleg nem te a bányás taktikáddal xd Attól még hogy mi kikaptunk ti ugyan olyan bénák maradtatok. :D
besültetek :D nekünk ez bőven elég és nem húsz percig bírtuk :D hanem 1 óráig a brazilok ellen akik elveerték azokat akik titeket is :D most aztán jól megmutattátok mindenki előtt menynivel jobb lett volna ha ti mentek :D ezt envezem :D pedig ti még akítvan szoktatok is speedezni :D vagy enm működött a farm bot ? :D
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Tisztázás képpen :D
Jók voltak a csehek jobbak mint mi. Kb. 1 óráig bírtuk nem úgy mint ti 20 percig :) A másik dolog nyugodtan most lehet arcoskodni de mire is? Tőlünk mégis kikaptatok ;) Még csak a nyomunka se értetek főleg nem te a bányás taktikáddal xd Attól még hogy mi kikaptunk ti ugyan olyan bénák maradtatok. :D

Akkor tényleg tisztázunk valamit. Mikor mi játszottunk veletek mélyen aludtunk már mikor le bontottatok mindenkit. Mivel mind a 2 x annak ellenére 24 ment a kör,hogy 23 ig kértük.Ez a bányás taktika meg a te fejedbe él a ti fejetekben.
De mondjuk tényleg kellemetlen, hogy ilyen csúnyán ki kaptatok. Akkora arc után ami nektek van.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
:D

Sikamaru legalabb el ismerte hogy jobbak voltak nem allando kifogasok keres (attol el nezve hogy ok EZ GAME be voltak a HUIND0 a HU1 ellen) . Ez a comment lehet fajni a masik csapatnak soo ki emeltem a lenyeget. :D

Amugy swak hozzad viragot is ellenem. Legyen tiszteseges 2v1 :D :p
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Annyira tudtam bele kell szólj.
Csak egyszer maradnál ki abból amihez semmi közöd.
Amúgy mi is elismerük azért kaptunk ki mert jobbak voltak a ellemfelek.
De a te játék tudásod abba rejlik mindenkinek lököd a hülyességet.Tudnék még mit írni.de ki hagyom.
Redék itt konkrétan végig szapultak minket a bemzetközi alatt után.
És most nagyot égtek.
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Amugy a tisztességes játék nálad az volt a el múlt körön 6 v 1 ellenem xd.
Te soha senkire nem mész egyedül csak ha ki mindottan kicsike játékos.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
35 perc utan megis kiutottelek Miss 200 lo:p :rolleyes: az alatt min 500 600 lehetne ha tudnad hogy kell. El mondom a te mit csinalsz:
Kezdobol probalkozol asztan kesz 0 pont. Na ez az eges :D

1 vereseg nem eges at az sorozatos vereseg Na az eges :p kozom meg van hozza mer en ugy tuttam a USA csapat Jon ide :D elenuk vagyok en is hivatalos itt nem a Cz ellen. De a 2 v 1 es ki hivasom meg mindig tartom rad fer egy siker elmeny ha siker lesz.
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
35 perc után csaptál ki ahol a kezdő védelem 6 óra volt?Elég érdekes xd.
meg nem te csaptál ki mert egyszere 3-4 jöttetek rám.


Amúgy béreljetek ki egy szervert ahol lehet arcoskodni. ne mások rá áldozott ppjével játszatok.

Te a UK csapatba se voltál ott.
Ahogy a magyarba sem.
A nemzetköziből ki estünk, olyan hogy gyakorló körök már nem léteznek.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
received_258799352138658.jpeg
Nem ebbe a korbe :D egy elozobe ahol sikerrult meletem kezdeni :D

"Amúgy béreljetek ki egy szervert ahol lehet arcoskodni. ne mások rá áldozott ppjével játszatok."
Mi is fizetosok vagyunk ugyan ugy mint te csak itt van skill te meg csak vadolsz :D

received_680881409373371.jpeg
Aleg nagyobb baj 2 nappal jatek elott HLD helyett ukpro (matt) lett a vezeto soo UK out. De errol te nem tudsz mer honnan tudhatnal :D
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Azon a körön is annyit voltam mint mindig.pontosan annyit ami idöm van.
Tudod nem mindeni éli a életét a speeden.a külsőn.
Te itt gencegtél UK tudásoddal.meg velük mész a nemzetközire.nem kelletél oda.
Itt us miket írtál nekem?
Te a NovaLee-t csak anyunak hívod .meg milyen jobba vagytok.
Meg több ezer pp jet adtál Rednek meg másoknak.
Te csak igy tudsz érvényesülni.
Nekem ez nem a tudás jele.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Azon a körön is annyit voltam mint mindig.pontosan annyit ami idöm van.
Tudod nem mindeni éli a életét a speeden.a külsőn.
Te itt gencegtél UK tudásoddal.meg velük mész a nemzetközire.nem kelletél oda.
Itt us miket írtál nekem?
Te a NovaLee-t csak anyunak hívod .meg milyen jobba vagytok.
Meg több ezer pp jet adtál Rednek meg másoknak.
Te csak igy tudsz érvényesülni.
Nekem ez nem a tudás jele.
nem unod még magad?
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Azon a körön is annyit voltam mint mindig.pontosan annyit ami idöm van.
Tudod nem mindeni éli a életét a speeden.a külsőn.
Te itt gencegtél UK tudásoddal.meg velük mész a nemzetközire.nem kelletél oda.
Itt us miket írtál nekem?
Te a NovaLee-t csak anyunak hívod .meg milyen jobba vagytok.
Meg több ezer pp jet adtál Rednek meg másoknak.
Te csak igy tudsz érvényesülni.
Nekem ez nem a tudás jele.
Sosincs idod x) de mindig ott remegsz a geped elot a mikor tamadhatsz ram vagy mi rank. Vadolsz mer egy 0 theetsegu jatekos vagy es az is maradol. :)

Ppt adok annak aki ker nekem nem kell. Ninden gyozelem uttan at adom annak akinek szuksege van ra. Baratok ellenfelek nekem mindegy mondom akinek kell.
received_946711695763310.jpeg
Ennyit errol viragom. :D

Akkor utlek szet ami kor akarlak. Nem mellesleg Te hivtal ki minket nem enlkeszel? Te barataid vs En barati jatekosaim. Na akkor ne gyere nekem itt a 6v1 el mikor en egy magam is ugy csaplak ninden koron te meg irkalsz masoknak hogy jajjj tamadnak tamadd meg ot... Eredj innen viragom mielott meg konolyan jatekozok ellened is nem csak bohockodok :) bar figyelemre meltatlan vagy ezzel a mentalitassal.lasd most itt fent ugyan aszt a egoistic mentalitass kaptad vissza. Hivd a barataid szoljatok le.... De... Elobb verjetek el mer jelenleg a jatszo kozossegbol ott nem sok van aki utoler. Ha ezen tul vagy vagy vagytok akkor talan at gondolom hogy miket irok de adding sajnos csak a hatamat nezed.
Idezek egy Jo baratom
"Have you ever heard the phrase never go full retard? Well thats what you do continuously. I only intend to be different to the current forum"

Nem mellesleg szamoljunk

Nekem van 3 fiokom
Elso speed season 06-2018 (UK)
Valaha volt leg jobb helyezes
#15 (UK)
Hu stat
80 jatek
45 arany
11 ezust
0 bronze
Summary
80/56=70% jatek/top1-2-3 helyezes

Nezzunk tegedet
5 fiok (amirol tudok)
Elso speed season 2012-3
Valaha volt leg jobb helyezes
#25 (HU)
Hu stat
569 jatek
80 arany
51 ezust
41 bronze
Summary
172/569=30.22% jatek/top1-2-3 helyezes

En el fogattam a elejen a segitseget amit fel ajalottak Te yolozol es mindig el verlek. Lass 1v1 ellenem... Gondolkozzal kicsit vagy el Kellet volna fogadnod a segitseget. Kozottunk az a nagy kulombseg hogy amig en elfogadom ha legyoz valaki mint Bigfoot.pt vagy Turtle Te nem.
Azer jazekozok itt mert itt lehet nepet irtani konnyen. Yup, EZ GAME Idonkent. Tanuljal egy kicsit viragom es ha HA eljutsz egy szinten beszelhetunk errol ujjra de ha nem vigyazol orok listan is utol erlek :D
Az osszes LP pontom 11146 ha ehez hozza adom amit itt gyujtottem 14642. 14966 kandurka, utan masodik lennek.

EverBee
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent