Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 1524758

Vendég
Bányákat kell húzni, ha olyan a kör beállítás, persze nem az a prioritás. minden azon múlik mennyire gyorsan tudsz elérni a KL-ig mert utána már csak a fejlődés megy ezerrel
 

Deleted User - 1397584

Vendég
Öreg én voltam a legnagyobb
Remélem emlékszel, hogy nem a megfelelő ranglista van kint
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Normálon :D de az lehetetlen :D speeden kellene egy hónap gyakorlás napi szinten amit nem fogok bevállalni szórakozásból , volt lehetőségetek bizonyítani besültetek :)

Jól besültünk , még úgy is hogy Golzsy nállatok volt .. :D legalább volt esélyetek :D
 

Csatolmányok

  • received_839910939835748.jpeg
    received_839910939835748.jpeg
    107,6 KB · Megtekintések: 18

DeletedUser19597

Vendég
Nem arról szól, hogy hányan vagyunk. A többi társát sem tiszteli, nem hogy engem.
Ennyire gerincesek vagytok :)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Nem is írtam erre , verseny világról nem külsőzünk . De pm ben irj skypen ha úgy van , maradjunk swakinál :D az jobb téma :D
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Solo , egy rosz szavunk nem volt hozzátok . Akkor ne kezdjed már itt a fesztivált , mert a kutya nem kíváncsi rád :) van 4 klanotok (rock) is . 240 ember . Menjél keresd meg ki infózik kinek ;) biztos meg lesz
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
ugy toboroztatok, h tok ismeretlen embereket zaklattatok, pl. lattam ahogy Messalat fuzi Gimiit, tobb klantarsam is kapott ilyen meghivot...ilyen toborzas utan mit vartok :))) a tagsagok hosszu kemeny vilagokban alakulnak ki harckozben, nem ugy h irunk 500 embernek amibol 200 bevallalja mert unatkozik :)) igy max csorda lesz
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent