2020 Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Még jó hogy ma aludtam a kincsemmel dél után. kicsit csajos napoztunk . városba mentünk, haza értünk játszottunk ,pihentünk, aludtunk.
Most legalább van erőm jót nevetni.

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
804
az elit gárda :D majd ti megmutatjátok :D 1 órát sem bírtatok :D ezt szeretem a karmába :D
Tisztázás képpen :D
Jók voltak a csehek jobbak mint mi. Kb. 1 óráig bírtuk nem úgy mint ti 20 percig :) A másik dolog nyugodtan most lehet arcoskodni de mire is? Tőlünk mégis kikaptatok ;) Még csak a nyomunka se értetek főleg nem te a bányás taktikáddal xd Attól még hogy mi kikaptunk ti ugyan olyan bénák maradtatok. :D

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
362
Jók voltak a csehek jobbak mint mi. Kb. 1 óráig bírtuk nem úgy mint ti 20 percig :) A másik dolog nyugodtan most lehet arcoskodni de mire is? Tőlünk mégis kikaptatok ;) Még csak a nyomunka se értetek főleg nem te a bányás taktikáddal xd Attól még hogy mi kikaptunk ti ugyan olyan bénák maradtatok. :D
besültetek :D nekünk ez bőven elég és nem húsz percig bírtuk :D hanem 1 óráig a brazilok ellen akik elveerték azokat akik titeket is :D most aztán jól megmutattátok mindenki előtt menynivel jobb lett volna ha ti mentek :D ezt envezem :D pedig ti még akítvan szoktatok is speedezni :D vagy enm működött a farm bot ? :D

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Akkor tényleg tisztázunk valamit. Mikor mi játszottunk veletek mélyen aludtunk már mikor le bontottatok mindenkit. Mivel mind a 2 x annak ellenére 24 ment a kör,hogy 23 ig kértük.Ez a bányás taktika meg a te fejedbe él a ti fejetekben.
De mondjuk tényleg kellemetlen, hogy ilyen csúnyán ki kaptatok. Akkora arc után ami nektek van.

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Disregard ingredient
A reakció pontszáma
682
:D

Sikamaru legalabb el ismerte hogy jobbak voltak nem allando kifogasok keres (attol el nezve hogy ok EZ GAME be voltak a HUIND0 a HU1 ellen) . Ez a comment lehet fajni a masik csapatnak soo ki emeltem a lenyeget. :D

Amugy swak hozzad viragot is ellenem. Legyen tiszteseges 2v1 :D :p

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Annyira tudtam bele kell szólj.
Csak egyszer maradnál ki abból amihez semmi közöd.
Amúgy mi is elismerük azért kaptunk ki mert jobbak voltak a ellemfelek.
De a te játék tudásod abba rejlik mindenkinek lököd a hülyességet.Tudnék még mit írni.de ki hagyom.
Redék itt konkrétan végig szapultak minket a bemzetközi alatt után.
És most nagyot égtek.

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Amugy a tisztességes játék nálad az volt a el múlt körön 6 v 1 ellenem xd.
Te soha senkire nem mész egyedül csak ha ki mindottan kicsike játékos.

Bailey.ca

A reakció pontszáma
682
35 perc utan megis kiutottelek Miss 200 lo:p :rolleyes: az alatt min 500 600 lehetne ha tudnad hogy kell. El mondom a te mit csinalsz:
Kezdobol probalkozol asztan kesz 0 pont. Na ez az eges :D

1 vereseg nem eges at az sorozatos vereseg Na az eges :p kozom meg van hozza mer en ugy tuttam a USA csapat Jon ide :D elenuk vagyok en is hivatalos itt nem a Cz ellen. De a 2 v 1 es ki hivasom meg mindig tartom rad fer egy siker elmeny ha siker lesz.

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
35 perc után csaptál ki ahol a kezdő védelem 6 óra volt?Elég érdekes xd.
meg nem te csaptál ki mert egyszere 3-4 jöttetek rám.

Amúgy béreljetek ki egy szervert ahol lehet arcoskodni. ne mások rá áldozott ppjével játszatok.

Te a UK csapatba se voltál ott.
Ahogy a magyarba sem.
A nemzetköziből ki estünk, olyan hogy gyakorló körök már nem léteznek.

Bailey.ca

A reakció pontszáma
682
received_258799352138658.jpeg
Nem ebbe a korbe :D egy elozobe ahol sikerrult meletem kezdeni :D

"Amúgy béreljetek ki egy szervert ahol lehet arcoskodni. ne mások rá áldozott ppjével játszatok."
Mi is fizetosok vagyunk ugyan ugy mint te csak itt van skill te meg csak vadolsz :D

received_680881409373371.jpeg
Aleg nagyobb baj 2 nappal jatek elott HLD helyett ukpro (matt) lett a vezeto soo UK out. De errol te nem tudsz mer honnan tudhatnal :D

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Azon a körön is annyit voltam mint mindig.pontosan annyit ami idöm van.
Tudod nem mindeni éli a életét a speeden.a külsőn.
Te itt gencegtél UK tudásoddal.meg velük mész a nemzetközire.nem kelletél oda.
Itt us miket írtál nekem?
Te a NovaLee-t csak anyunak hívod .meg milyen jobba vagytok.
Meg több ezer pp jet adtál Rednek meg másoknak.
Te csak igy tudsz érvényesülni.
Nekem ez nem a tudás jele.

diRicheron

Hopeless cmu.OVer! Trololo.
A reakció pontszáma
2.307
Azon a körön is annyit voltam mint mindig.pontosan annyit ami idöm van.
Tudod nem mindeni éli a életét a speeden.a külsőn.
Te itt gencegtél UK tudásoddal.meg velük mész a nemzetközire.nem kelletél oda.
Itt us miket írtál nekem?
Te a NovaLee-t csak anyunak hívod .meg milyen jobba vagytok.
Meg több ezer pp jet adtál Rednek meg másoknak.
Te csak igy tudsz érvényesülni.
Nekem ez nem a tudás jele.
nem unod még magad?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.