Ismertető Nemzetközi bajnokság 2020-2021

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
1 Hungary nevű klánt látok már.

Mivel senki nem írt eddig, így improvizáltam egyet! (Jobb klikk mentés másként) Sok sikert!
C4QYPFv.png
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Rég volt téma valóban!:) Remélem fog még játszani a játékban!
Amúgy van hír a csapatról,tervekről,keretről? esetleg ki a vezető stb..?
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Mi lesz, tényleg nem akartok indulni?
 
A reakció pontszáma
38
Szép napot!

Elindult a világ vele együtt mi is.

Keressuk szeretett társainkat akik bármilyen szinten, akár faluhuzas, akár beugrós, akár élesben de támogatná a játékunkat.

Privátban ha érdekel bárkit is írok egy jelenlegi taglistat, de leginkább a segítőkész embereket várjuk :)
 
A reakció pontszáma
38
Hogy álltok résztvevők?

Végre lejárt a kezdő, mehet a farmolas ezerrel :D Elvileg @babba jó néha részletezi majd a történeseket, én leirom neki a dolgokat, ő kiszuri a lényeget.

Viszont egyenlőre törökök vannak láthatáron 4 klannal, kaptam egy két levelet hogy miért keveredtek oda, hát úgy látszik a sok sok évvel ezelőtti dolgokat itt akarják vissza adni.

Közben egy lengyel - magyar barátságot erositunk/alakítottunk ki amit szeretnénk mindenféleképpen jó célokra és minél több haszonra váltani, mivel elvileg funolni jöttek nagyrészt, így 4 klannyi falut kaphatunk majd (?) de ezt azért bizalommal kezeljük, meglatjuk mi lesz ebből a valós. De egy biztos, a törökök legyureseben nagyon gyorsan egyet értettek és már folynak az előkészületek.
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Szép napot!

Elindult a világ vele együtt mi is.

Keressuk szeretett társainkat akik bármilyen szinten, akár faluhuzas, akár beugrós, akár élesben de támogatná a játékunkat.

Privátban ha érdekel bárkit is írok egy jelenlegi taglistat, de leginkább a segítőkész embereket várjuk :)
Atyavilág
 

rasiel

Member
A reakció pontszáma
49
Szép napot!

Elindult a világ vele együtt mi is.

Keressuk szeretett társainkat akik bármilyen szinten, akár faluhuzas, akár beugrós, akár élesben de támogatná a játékunkat.

Privátban ha érdekel bárkit is írok egy jelenlegi taglistat, de leginkább a segítőkész embereket várjuk :)
Ha egy OS meghívót intezel nekemis akkor besegitek..♥️
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
egy ilyenre vágytam már mióta, csak nincs kivel indulni xd
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Februar 3 az indulasi ido. Addig lehet probalkozni toborzassal. :)
 
Fent